Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért írják kivétel nélkül...

Miért írják kivétel nélkül minden egyes halvány pozitív tesztre azt, hogy negatív? Ennyi rosszindulatú ember van?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 15:11
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%
A full negativ tesztre hogy lehet oda képzelni h pozitív? Még ha nagyon akar is gyereket. Nem beszámítható a csaj
2021. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%
36# ezen látok egy halvány csíkot, én is ..de amit linkeltél azon eskü nem. Mindegy is, ha ilyen tesztem van csinálok másikat vagy aznap, vagy másnap, pár nap múlva...nem kell életképtelennek lenni...ez nem magabiztosság kérdése. Másrészt úgy "vitatkozol" mint egy óvodás "bibi már pedig pozitív volt ,kémiai". Nevetséges vagy, meg a hozzád hasonlók is már bocsi.. megpróbálom még egyszer utoljára: lehet h terhes az illető, lehet, h nem..lehet h kémiai, lehet h nem de az egy használhatatlan eredmény. Újat kell csinálni...ennyi.
2021. szept. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
42 az nem én voltam aki, vitatkozott🤷‍♀️
2021. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
43# Bocsánat, a kérdezőnek szántam, aki a 36# ra (vagyis neked) válaszolt, ez zavart meg😊. De egyébként osztom a véleményed, te is csináltál újat, nem rakosgattad fel. Ámbár a tiéden tényleg én is láttam a halvány csíkot. Viszont amiről a kérdező beszél, ott egyáltalán nem. De egyszerűen képtelen felfogni amit írunk.
2021. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Semmi baj 🙂 amúgy tök fura, mert mikor csináltam ezt a tesztet nem volt ennyire látható 😂😂
2021. szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!