Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14.dpo nem túl halvány ?

14.dpo nem túl halvány ?

Figyelt kérdés

Ovu tesztet használtam úgyhogy tudom mikor volt peteeresem. Mára nem vártam és csináltam egy tesztet.

Nem túl halvány 14.naphoz képest ?

Tegnap is csináltam reggel és ugyan ilyet lett mára nem erősödött.

Múlthónapban volt egy kémiai terhességem és kicsit félek tudom túlreagálom 😕


[link]


2021. nov. 1. 13:53
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
40%

Én is túl vagyok sajnos több vetélésen is. Tudom mit érzel.

Bár ez én tesztem erősebb volt, de nem hinném, hogy ez nem elég erős. Rengeteg mindentől függ a teszt erőssége. Pontosan tudod-e mikor volt ovud, mennyi ideig tartott a beágyazódás, milyen gyorsan növekszik a HCG, a nap melyik szakaszában készült a teszt.

Az én tesztem a 11. napon

[link]

Kérlek ne aggódj, minden rendben lesz. Bizz magatokban :)

2021. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
Nekem is erősebb volt de nem ez az érdekes. En is elveteltem juniusban, most újra babát várok és megertelek, mert minden percem csupa, aggódás.
2021. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:

Nekem 11.napon még negatív volt.

Köszönöm a kedves szavakat.

Bízom én is benne, hogy minden rendben lesz.

Boldog babavárást 🥰

2021. nov. 1. 14:53
 14/55 anonim ***** válasza:
Én is múlt hónapban veszítettem el egy korai babát. Nem tudom kémiai terhességnek mondani. Most pozitív a tesztem, és örülök, de azt elhinni hogy kihordom, megszülöm stb. odáig képtelen vagyok eljutni.
2021. nov. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
14es,12esvagyok,ugyanígy érzek, még 15 het után sem, vagyok képes elhinni hogy ez valós. Főleg hogy sajnos minden létező tünetet megkaptam már, legutóbb a magas vérnyomást amikor egész életemben alacsony volt.
2021. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
Bárcsak nekünk is sikerülne! Olyan jó nektek! Gratulálok!
2021. nov. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:

16-os! Fog sikerülni, tudom, hogy nagyon nehéz most elhinni. A vetelesek és a hosszú sikertelenség után én is kezdtem lemondani, de sosem szabad feladni. Szerető, boldog családba igenis érkezni fog a csoda, hinni kell benne és magatokban.

👪🙂

11-es voltam.

2021. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:

Tudom, mit érzel. Sikeres terhességek után, úgy, hogy volt köztük olyan, amit csak halvány második csík jelzett, nagyon pozitívan álltam az újabb babaprojekthez. Kémiai terhesség lett. Aztán a következő már vetélés művi befejezéssel. ez mind idén, most végre próbálkozhattunk, lassan időszerű lesz nálam is, hogy csináljak egy tesztet. Aggódom az eredménytől. De ha pozitív, akkor mégis muszáj elhinni, hogy most másképp lesz, ez igenis sikerülni fog!

Legjobbakat kívánom! :)

2021. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon aranyosak vagytok.

Olyan jó, hogy ilyen jószívű emberek is léteznek még a mai világban. ❤️

2021. nov. 1. 17:45
 20/55 anonim ***** válasza:

Olyan érdekes egyébként a mai világ. Anyukámmal sokat beszélgettünk a hétvégén. Elmesélte az ő korukban (amikor pl. velem volt várandós) milyen vizsgálatok voltak, egyáltalán honnan sejtette, hogy terhes, hogy 16. héten kellett mennie az első uh-ra mindkettőnkkel, stb. Neki is volt több művi befejezése, de azt mondta akkor ettől valahogy nem roppantak össze a nők. Természetes volt, hogy sikerülhet így is. Ugyankkor döbbenten nézett rám, amikor elmondtam, hogy azért nem szóltunk a 11. hét előtt, mert még bármi lehetett volna és lehet is nyilván. Szerinte így nem lehet hozzáállni és ne olvasgassak ilyeneket, mert tele töltik az agyamat negatív hullámokkal. :D

Nagyon fura volt hallgatni és nagyon fura ehhez képest itt olvasgatni, de valahol teljesen igaza van. Szóval amit tanultam a hétvégén, hogy el kell hinni, hogy sikeres és egészséges terhességed lesz. Bízni és hinni kell magadban, magatokban. Ha nem, akkor fel kell állni és menni tovább, de bizonytalansággal, stresszel nem segítesz a fogantatáson és a magzat megtartásán. Légy magabiztos! Ez lesz a ti hónapotok! :)

2021. nov. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!