Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14.dpo nem túl halvány ?

14.dpo nem túl halvány ?

Figyelt kérdés

Ovu tesztet használtam úgyhogy tudom mikor volt peteeresem. Mára nem vártam és csináltam egy tesztet.

Nem túl halvány 14.naphoz képest ?

Tegnap is csináltam reggel és ugyan ilyet lett mára nem erősödött.

Múlthónapban volt egy kémiai terhességem és kicsit félek tudom túlreagálom 😕


[link]


2021. nov. 1. 13:53
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:

20.-as válaszoló, részben igazad van, de egy kicsit árnyaltabban látom. (18-as vagyok)

Velem is megtörtént, nem is olyan rég. Lelkileg ki hogy viseli, rokkan bele, vagy sem, ez nagyon egyéni. Személyes tapasztalatom, hogy még nem tudtam elgyászolni. Mintha fel sem akarnám fogni, mi történt. Nem rokkantam bele, sőt, lelkileg nagyon erős voltam a kórházban is. Nem engedtem meg magamnak, hogy ez másképp legyen. Viszont azóta észrevettem valamit. Masszívan szorongok... Nem tudom megmagyarázni és próbálok hatni magamra, legyűrni, relaxálok, figyelek a légzésemre, ilyesmik.

Szerintem az oka egyértelműen az, hogy nem engedtem ki az érzéseimet.

Meg kell gyászolni, ki kell sírni, vagy beszélni, olyannal, aki megért, le kell írni és nem kell szuper erősnek lenni. Mert ez is része a feldolgozásnak.

Most amúgy a napokban én is tesztelni fogok. Próbálok a lehető legoptimistábban hozzáállni fejben. Tudatosan kerülni a negatív gondolatokat. De ha sikerül, az első, vagy a második ultrahang biztos, hogy nagyon nehéz lesz. Mert ott eszembe fog jutni a rossz emlék (11. hetes embriót veszítettem el...)

Muszáj pozitívan hozzáállni, de akik már ezt egyszer átélték, hát az biztos, hogy valamifajta nyomot hagy. Az is biztos, hogy másképp látja az ember frissében és még a babatervezés szakaszában és másképp fogom látni, ha már felneveltem a gyermekeimet és sokkal több élettapasztalatom lesz.


Mindenkinek, aki hasonló helyzetben van, sok bátorságot, erőt és optimizmust kívánok!

2021. nov. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:

Nem is azt mondom, hogy nem kell elgyászolni, elengedni, igenis kell. Időt kell hagyni a feldolgozásra, érzi ezt mindenki, hogy neki hogy a jó, ilyenkor legyen egy nő önző és dolgozza fel úgy, ahogy neki jó, ne úgy, ahogy azt más megkívánná!

De ahogy írtad is a következő terhességnél tudatosan kerülni KELL ezeket a gondolatokat, mert különben belerokkan az ember és az pont ellenük dolgozik majd. Ez a terhesség nem az a terhesség. Én mindig ezt mantrázom. Ezen felül tudatosság, hit és bizalom magamban és a magzatomban. Bár iszonyat nehéz dolog ez, agyban dől el. Ha ideggörcs vagyok, az nem segít.

2021. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
Szia! Esetleg teszteltél ma is? Ha igen akkor muti :)
2021. nov. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
22-es voltál ebben a helyzetben?
2021. nov. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:

A mai sajnos halványabb lett sokkal mint a tegnapi. Úgyhogy ez kémiai lesz megint 😞 már próbálom megint feldolgozni, hogy megint nem sikerült és várom mikor jön már meg és kezdődik előröl a ciklus.

Uj hónap új remény. Igyekszem így felfogni.

Az élet sokszor igazságtalan de nem tudunk mit tenni 😔


Köszönöm szépen mindenkinek aki irt ❤️

2021. nov. 2. 14:37
 26/55 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, sajnálom.

Fél órája csináltam Predictor tesztet, nagyon halvány második csíkom lett, halványabb, mint neked a képen... Egyértelműen rózsaszín a csík. De túl halvány. :(

Könnyen lehet, hasonló helyzetben vagyunk...

Nagyon szomorú vagyok én is, nem első kémiaim lenne...

Holnap megpróbálom a Facellét, bár valószínűleg ebből nem lesz semmi.

Együttérzek.

18-as voltam

(próbáltam fotózni, majd estefelé felcsatolom, de én is látom, nem sok reménnyel kecsegtet...)

2021. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:

Megmutatod az enyémet is.

A felső a mai az alsó a tegnapi.

Facellet is csináltam. Azon majdnem ugy kellett vadászni a 2.csíkot 😕


[link]


Bízom benne, hogy te nem jársz úgy mint én.

Majd írd meg mi lett. Szurkolok 🙂🤞

2021. nov. 2. 15:06
 28/55 anonim ***** válasza:
Szerintem itt még van remény!
2021. nov. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:

Én nem sok reményt fűzök hozzá mert látszólag halványabb pedig erősödnie kellene.

De ha hétvégéig esetleg nem jön meg csinálok egy új tesztet. 🤷🏻‍♀️

2021. nov. 2. 15:18
 30/55 anonim ***** válasza:
Szerintem se add fel. :) Igazán határozott második vonalam nekem egy hét késéssel lett, pedig többféle tesztet is próbáltam.
2021. nov. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!