Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14.dpo nem túl halvány ?

14.dpo nem túl halvány ?

Figyelt kérdés

Ovu tesztet használtam úgyhogy tudom mikor volt peteeresem. Mára nem vártam és csináltam egy tesztet.

Nem túl halvány 14.naphoz képest ?

Tegnap is csináltam reggel és ugyan ilyet lett mára nem erősödött.

Múlthónapban volt egy kémiai terhességem és kicsit félek tudom túlreagálom 😕


[link]


2021. nov. 1. 13:53
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
Én is mindenkinek kívánom hogy sikerüljön❤️! 38-as voltam!
2021. nov. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:

38-as sajnálom. Kívánom hogy minél előbb sikerüljön a baba.


Eddig amúgy én sem hallottam ilyenről hogy kémiai terhesség amíg múlthónapban nem tapasztaltam. Van már 2 gyerekem és amikor velük csináltam a terhességi tesztet eszembe se jutott ilyen, hogy csináljak másik tesztet nem-e halványodik. Pozitív volt tudtam terhes vagyok.

Ennyi..

pont azon gondolkodtam, hogy naponta hány 100 abortuszt végeznek el, és itt vagyunk mi nők akik bármit megadnának egy egészséges babáért.

De nem szabad feladni! Sikerülni fog! ❤️ Új hónap új remény ❤️

2021. nov. 3. 10:12
 43/55 anonim ***** válasza:

Amikor a missed ab műtétem volt, hasamban egy nagyjából 11 hetes életjelenséget már nem mutató embrióval, kettő abortuszt átélt, vagy arra váró nő történetét ismertem meg.

Egyik kb gyerek volt még, látszott, hogy nagyon rossz és elmaradott körülmények között él. Zokogott a műtét előtt...

Másik nő, akivel beszélgettem, már babát várt és korábban volt abortusza. Részben rákényszerült, részben talán hagyta is magát rákényszeríteni. Látszott, hogy ez mai napig mennyire fájdalmas neki.

Legtöbb nőt végigkíséri a bűntudat utána.

Valószínűleg sosem tennék ilyet, de próbálom megérteni azokat, akik ezt a döntést hozzák. Nekik sem könnyű ám...


Hőm sokat esett, de csak készítek még egy tesztet ma is. Csak nem tudom, milyet vegyek, elvileg DM-et tudom útba ejteni.

Vajon a digi Clearblue biztosabbat tudna mondani???


(18-as)

2021. nov. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
Kérdező készítesz még tesztet?
2021. nov. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:
Hétvégén ha addig nem jön meg.
2021. nov. 3. 11:54
 46/55 anonim ***** válasza:

18-as vagyok. Én is mutattam fotót a tesztemről.

Írtam, hogy ébredési hőm leesett.

De persze nem bírtam magammal, vettem egy digitális tesztet, mindegy az ára, csak "biztosat" tudjak végre.

Egy órája keveredtem haza, megcsináltam a tesztet, míg vártam az eredményt, jó lassan jelzett, már az igy gyanús, pozit gyorsan kiadja állítólag, szóval míg vártam az eredményre, a testem gyorsabban jelzett és új ciklust kezdtem.

Utána két pillanattal a teszt is megerősített...

Nem is az ára érdekel...

Hanem, hogy mi a túrótól van ez nálam, amikor eddig viszonylag könnyen és gyorsan jöttek a babák, most meg egy év alatt, kettő biztosan kémiai és még volt egy, ami ennél halványabb volt, más teszttel, lehet az ia az volt, bár ott még arra is gondoltam, missed ab miatt maradt hormon a véremben...

És a missed ab...

Ez most így egy évre sok volt nekem.


Kérdező, szívből drukkolok, hogy legalább neked sikerüljön! Remélem jó hírekkel jössz majd hétvégén.

2021. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
46# Csináltattál hormon panelt? Nincs progi hiányod?
2021. nov. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom.

én sem nem bírtam ki csináltam egy tesztet. Extra halvány lett. Ezt már Negatívnak veszem.

Voltam hormon vérvételen, minden rendben van nálam. De így is használtam progeszteron pótlást. Nem segített 😞

2021. nov. 3. 20:17
 49/55 anonim ***** válasza:

Az orvosomnak felvetettem a missed ab után, úgy volt, pozitív teszt után kapok pótlást, gondolom nem azonnal kaptam volna, hanem ahogy bejutok a rendelésére.

De olyasmit is hallottam, hogy már a luteálisban szedni kéne...

Hormon panelt sem kért. Magam csináltattam egy vérvételt nemrég, vagyis a háziorvosomat kértem meg, de az csak a TSH-t kérhetett. az tökéletes lett.


Kedves kérdező! Sajnálom... :(

2021. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

Szétszedtem a digitális tesztet... (érzitek, hogy itt már problémák vannak :P ) Amúgy viccen kívül, nyilván nem azt vártam, hogy ott majd az lesz, "mégis terhes", csak kíváncsi voltam, hogy működik (ha már kiadtam érte ennyi pénzt...

Érdekes, mert kettő papírcsík van benne, összesen nekem 3 vonal - gondolom négytől pozitív.

2021. nov. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!