Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14.dpo nem túl halvány ?

14.dpo nem túl halvány ?

Figyelt kérdés

Ovu tesztet használtam úgyhogy tudom mikor volt peteeresem. Mára nem vártam és csináltam egy tesztet.

Nem túl halvány 14.naphoz képest ?

Tegnap is csináltam reggel és ugyan ilyet lett mára nem erősödött.

Múlthónapban volt egy kémiai terhességem és kicsit félek tudom túlreagálom 😕


[link]


2021. nov. 1. 13:53
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:

Érdekes mert azt olvastam a kémiai terhességnél nincsenek terhességi tünetek. Nekem mégis van már pár napja.

Ezért is bíztam benne, hogy na most minden rendben lesz. De ezek a halványodó tesztek elkeserítőek 😕

De köszönöm csajok nagyon cukik vagytok 🥰

2021. nov. 2. 15:27
 32/55 anonim ***** válasza:
Nekem a reggeli tesztjeim egy hétig halvanyabbak voltak mint a delutaniak. Ha délután teszteltem akkor szép erős volt reggel pedig gyengébb.
2021. nov. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:

18-as vagyok. Most tudok leülni nyugodtan 5 percre, felcsatoltam a képet. Hát.... Nem egészen megnyugtató. Predictor a teszt, tehát elvileg nagyon érzékeny. Én meg már a 30. ciklusnapomon vagyok, bár a missed ab óta felborultak a dolgok, nem tudom, pontosan mikorra nem várnám.


[link]

2021. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:

(18-as)

Igen, erős tünetek nekem sem nagyon voltak kémiai terhességnél.

Kérdező, mit érzel pontosan?


Második gyermekemmel volt nagyon halvány a csík és az is csak nemvárt utánk kb 5 nappal jelentkezett(!) Első babánál emlékszem, nemvárt napján majd leugrott a tesztről. Többinél olyan közepesen erősekre emlékszem.

Hatodik terhességem lett missed ab. (Kémiait nem számolom bele.)

2021. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:

Az is lehet, csak a reagens helye, Predictor csinál ilyet állítólag.

Légyszi nézzetek rá, hogy látjátok azt a "halvány reményt".

2021. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:

Beírtam keresőbe, hogy Predictor Early false positives - rengeteg, az enyémhez hasonló eredményt dobott ki.

Érdemes megnézni.

Itt fel is adtam a reményt. 🙄

2021. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:

Szerintem ne add fel. Jól kivehető a 2.csík is. Ez pozitív pár nap múlva ismételd meg akkor már erősebbnek kell lennie.


Sok sikert kívánok :)

2021. nov. 2. 19:20
 38/55 anonim ***** válasza:

Az én kémiaim múlt hónapban.

😞

[link]

2021. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:

18-as vagyok. Sajnos kémiai. Még nem jött meg ugyan, de mértem ébredési hőt (kb egy hete figyelem, nekem terhességek alatt jó magas szokott maradni, mensi napján zuhan egy nagyot. Ez megtörtént. 36,8-ról (tegnapi) 36,3-ra...

Pedig vagy ötször mértem egymás után. Ez van.

2021. nov. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:

38-as válaszoló, sajnálom. Pedig milyen egyértelműnek tűnő tesztek.

Amikor második babámat nagyon lassan és nagyon halványan mutatta teszt, sokat olvasgattam a neten és akkor valahogy az volt a tendencia, hogy halvány csík is csík, erősödni fog, nem is hallottam még olyanról, hogy kémiai terhesség. Lehet régebben (9 éve) gyengébbek voltak a tesztek? Vagy most lett gyakoribb valamiért a kori vetélés? Ahogy olvasgattam gyakorin, most nagyon sok hozzánk hasonló ír, mutatja za egyértelműen pozitív tesztjét, aztán mégis új ciklust kezd. :(


Remélem kérdezőnek szerencséje lesz, hátha marad és erősödik az a vonal.

2021. nov. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!