Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor gyereked lett terveztétek?

Amikor gyereked lett terveztétek?

Figyelt kérdés

Hány évesen lett? Később elmondtátok neki a dolgot? Ha igen hogyan fogadta?

Vagy fordítva: van olyan akinek a szülei elmondták hogy azért született mert nem védekeztek.

Viszont még lehet boldog így egy család?



2022. júl. 23. 17:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Tizenhármas vagyok.

Egy évet dolgoztam életem során, de vártam, hogy eltartottnak neveznek majd az oldalon.

Írtam, hogy a nagyszülők nagyban támogattak anyagilag, ezt értsd úgy, hogy szinte eltartottak minket, és az albérletünkön és ételünkön kívül mindent fizettek, hogy a kislánynak mindene meglegyen. Szerencsére férjem szülei voltak olyan helyzetben, hogy ezt megtehessék.

Most már három éve a férjemnek és az apjának van egy vállalkozása, amiből igen, megteheti, hogy eltartja a családot, bár ugye most sajnos bizonytalan lesz a helyzet.


Én a kérdésre a válaszomat leírtam, innentől kezdve aki elhiszi elhiszi, aki nem az nem. 25 éves nő vagyok, 3+1 gyerekkel, a történetem, pedig ez. Az elejétől a végéig igaz. :)

2022. júl. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Igen, nekem anyám elmondta, hogy kotonszökevény vagyok. Igazából nem tudtam rá mit mondani. A mai napig emlegeti.
2022. júl. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Anyám 23 évesen szült engem. Becsúszott gyerek voltam, ő legalábbis nem akart engem, végül apa hatására megtartottak. Ez engem nagyon bánt, főleg hogy így nyíltan beszélt róla. Második dolog ami a mai napig bánt és sokszor hozzám vágta az az, hogyha már a világra sz*rt (ő szavaival élve) akkor már lehettem volna fiú.

Na ennek a kettőnek a hatására olyan pszichés gondjaim lettek 14-15 éves koromra, hogy még most, 21 évesen sem tudtam kimászni belőle. Teljesen rányomja a bélyeget az életemre.


13 voltam mikor elváltak, anyu már születésem előtt óta csalta mindig aput, amit apa csak jóval később tudott meg. Válásuk oka is az volt, hogy anyum 18 év után otthagyta aput egy pénzesebb csávó miatt.

Ez csak egy kis szelete eletem tortájának, de csak ha ennyit hibázott volna anya, az is bőven elég lenne. Nemhogy anyának, de embernek sem való

2022. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én is véletlenül jöttem össze,anyám el akart vetetni de már nem tudott és hát sajnos megmaradtam.Én nagyon szeretnék anya lenni és mindent megtennék a gyerekemért de sajnos lassan ezt az álmomat el kéne engedném.Nem is értem az olyan nőket akik teljesen lazán mindenféle lelkiismeret furdalás nélkül elvetik a gyereküket én biztos hogy életem végéig lelki roncs lennék és soha nem tudnák magamnak megbocsátani.
2022. dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!