Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babavárót felvennéd a helyembe...

Babavárót felvennéd a helyembe úgy hogy még nincs gyermeked?

Figyelt kérdés

A párom, a családom nem hagy, hogy vegyük fel idén december 1-gyel, ha addig nincs újra hír a babaváróról.

Párom egy munkatársa otp-ben dolgozik és feltételezi, hogy be fogják szüntetni, mert még nincs kiterjesztve és semmi hír sincs róla és lehet a mostani körülményekre hivatkozni.

Mi csak márciustól szeretnénk próbálkozni, annál hamarabb semmiképpen sem a munkám miatt.

Én 25 éves leszek februárba. Tudom, hogy ez még fiatal, de mi van, ha nem jön össze?

Nagyon rossz feltételekkel vannak.

Én ideges vagyok miatta.

Pont most találtunk egy házat, amit ha kiegészítünk a babaváróval meg tudnánk venni.

Maga a ház és az elhelyezkedése is tetszik.

Nagyon régóta várunk az álom házunkra.


:(

Nem tudom miért vagyok emiatt ilyen ideges, de talán azért, mert én mindig is hamarabb szerettem volna anyuka lenni, csak az egyetem és a 2 év munka közbe szólt meg zavar az, hogy körülöttem van több 24-25-26 éves, akiknek nem jön valamiért a baba már évek óta.



2022. nov. 11. 08:15
1 2 3 4 5 6
 51/51 A kérdező kommentje:

Sajàtot szeretnék, de a babavárótól függetlenül, ha nem jönne össze én mindigis gondolkodtam az örökbe fogadáson.

Bár már belelátok, hogy ez egy nagyon nehéz dolog...

2022. nov. 22. 19:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!