Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan vagyunk akik ebben a...

Hányan vagyunk akik ebben a hònapban pròbálkoztak? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

December 1-én nem kellene megjönnie.


2 missed ab után vagyok.


nov. 26. 11:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
85%

Én szerdán tesztelek először... igyekszem nem beleélni magam, de vhogy nagyon bizakodom. Júniusban vetéltem el, ennyi idő kellett a gyászhoz nekünk.


Nagyon-nagyon drukkolok Nektek!

nov. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 A kérdező kommentje:

Köszi, ên is Nektek. Majd ìrd meg, hogy mi lett a teszt eredmènye.


Vannak beàgyazòdásos tüneteid?

nov. 26. 11:35
 3/100 anonim ***** válasza:
100%
Nekem dec 3 kell megjönnie. Az ovutól brutál pms tüneteim vannak, úgyhogy én nem számítok semmire most. Igaz, hónapok óta most először nem izgulok azon, hogy teherbe estem-e. Élem az életem, és próbálom elviselni, hogy szétrobban a mellem.
nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 anonim válasza:
73%
Én elvileg tegnapra nem vártam, de előző hónapban volt egy kémiai terhességem, így lehet, hogy most hosszabb ez a ciklus. Teszt negatív volt tegnap, de 2 napja hányingerem van, meg reggelente volt pici barnás rózsaszínes törléskor.
nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/100 anonim ***** válasza:
89%
Nem rosszindulatból írok de olyan nem létezik hogy beágyazódási tünet.Nem szabad ennyire túlfigyelni magatokat( énis ezt tettem fájt szurkált a hasam petefészkem egyebek mégse voltam terhes ezekben a hónapokban amikor ezeket a tüneteket éreztem) Amikor valóban terhes lettem nem éreztem az ég egy adta világon semmit.
nov. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk nekem pont 3 hete lett pozitív a tesztem, ugyanúgy voltak pms tüneteim, pecsételés a nem várt előtt pár nappal, csak most kevesebb. Szóval nem kell, hogy bármi más legyen, mint szokott. Pedig én is elkönyveltem, hogy minden ugyanolyan mint máskor, így tuti nem sikerült
nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 anonim ***** válasza:
87%
Dec 8-ra nem varom, a 6. probalkozos honap lesz. Egy kemiai terhessegem volt mar.
nov. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/100 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok, megy a drukk mindenkinek!


Igen, 5ös ebben igazad van, tünetek onnantól lehetnek, hogy a hcg elkezd termelődni. Ami viszont fura, hogy eddig minden terhességemnél már a teszt előtt megvolt a fáradtság, amit azóta sem tudok hova tenni. Szóval értem én, hogy nem terhestünet mert nincs még hcg, de előtte is zajlanak folyamatok a szervezetemben, ami akár indokolhatná esetemben a fáradtságot.

Én amúgy most nyugodt vagyok, csak kíváncsi :)


Kérdező, te hogy vagy?

nov. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 anonim ***** válasza:
89%
Egyénfüggő, de lehet azért érezni a beágyazódást. Én eddig minden alkalommal éreztem, amikor terhes voltam, leszámítva az elsőt, mert akkor egyáltalán nem figyeltem. Aki még nem érezte, vagy nem figyelte, az általában azt mondja a magamfajtára, hogy h.lye/elmebeteg/idióta, stb... Ettől függetlenül nem tartom kizártnak, hogy lesz olyan terhességem, amikor az égvilágon semmit nem érzek a pozitív teszt előtt, hiába keresem a jeleket. (Pl nekem a hasszúrka teljesen más időpontban is van olyankor, nem csak ovunál. Az egyik alkalommal leesett a hőm is pluszban a beágyazódáskor, egy másik alkalommal pedig pl beágyazódási vérzésem is volt a szokatlan időpontban történő alhasi szurkálások mellett.) Most még nem tartok ott a ciklusomban, hogy érezhessek a fentiek közül bármit is. Figyelni nem fogom külön. Igazából nálam ezek annyira nem voltak enyhék, hogy ne vegyem észre csak úgy mondjuk ha nyugiban ülök a kanapén, vagy éjszaka elalváshoz készülve. A reggeli hőmet meg így is úgy is mérem mióta nem fix 28 napos a ciklusom, hogy tudjam mikor fog megjönni.
nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 A kérdező kommentje:

Nagyon szorìtok mindenkinek!


A pozitìv tesztes vàlaszolòmak sok szeretettel gratulálok.


Az első 3 gyerkőcömnél beàgyazòdàskor nem èreztem semmit, vagy csak nem figyeltem ennyire magam.


Most az első missed abom egy autòbaleset után törtènt, 13 hetesen. Akkor is ès a màsodik pròbàlkozàsnàl,amit 8 hetesen kellett megszakìtani ( ikerterhessèg volt, de nem fejlődtek) az alhasam feszìtett 6-8 nappal peteèrès utàn, a màsodiknàl nagyon fàradèkony voltam ès fejfàjàsom volt minden nap.


Most gyakrabban kell mennem pisilni, megint feszìt a hasam, meg enyhèn fàj a fejem, de egyelőre ezen kìvül semmi. Èn majd 1-én akarok tesztelni.

nov. 26. 20:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!