Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan vagyunk akik ebben a...

Hányan vagyunk akik ebben a hònapban pròbálkoztak? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

December 1-én nem kellene megjönnie.


2 missed ab után vagyok.


nov. 26. 11:08
 11/100 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, azért mindezt megélni, átélni, túlélni nem lehetett egyszerű...

Már nincs messze az elseje! :)

nov. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/100 anonim ***** válasza:
81%

Offtopic: Hogy a búbánatba' van az, h egy ilyen kérdésnél, ahol nincs jó/rossz válasz csak saját megélések, egyik válasz le van pontozva a másik nem? Sajnálom azokat, akiknek nincs jobb dolguk, mint ezzel szórakozni.


Én a magam részéről elkaptam vmilyen vírust, remélem, ez nem befolyásol semmit. :(


Én is próbálok csak a nemvárt napon tesztelni...

nov. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/100 A kérdező kommentje:

Utolsò vàlaszolò. Èn magam rèszèről mindig rànyomok a pipàra, mert sajnos likeot vagy szìvet küldeni nem tudok, ìgy ez az egyetlen lehetősègem az empàtiàm kifejezèsère. Lehet nen megfelelően hasznàlom amùgy :)


Szorìtok neked is.


Nekem most valahogy olyan èrzèsem van, hogy nem sikerült. De majd a nemvàrt napjàn kiderül.

nov. 27. 15:08
 14/100 anonim ***** válasza:
100%
12: en azt olvastam masik topicban, hogy a tobbsegnek felforr az agya a “hany hetesek vagytok” es “mikorra nem varjatok, izguljunk egyutt” kerdesektol. Szerintem a 102 honaposak vagyunk es a most kakiltunk, cicista matrica akarmi kifejezesek gazabbak, de nem vagyunk egyformak.
nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/100 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok, meg a 12es is csak elfelejtettem jelezni bocsi :D


Ha nekem ennyi szabadidőm lenne, biztos nem azzal tölteném, h olyan topicokat olvassak, amik felhúznak. Örülök, hogy van jobb dolgom is. :)


Én is sokszor az empátiám kifejezésére használom, meg amúgy nem is érdekel a fel/lepontozás, annál inkább a lélektana.

nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/100 A kérdező kommentje:

14-es vàlaszolònak.


Sajnos ilyen világot èlünk, mindig van és lesz, akinek valami nem tetszik. Ès hangot is ad neki, ahelyett, hogy inkàbb csendben tovàbbgörget.


Szerintem meg nagyon jò is,amikor együtt izgulunk,tàmogatjuk egymàst. Nekem 13 èvvel ezelőttről (mikor a fiamèrt izgultam ìgy) a mai napig vannak baràtaim. Olyan is akinek se akkor se azòta nem sikerült, meg olyan is akivel vègül együtt szültünk.

nov. 27. 23:08
 17/100 A kérdező kommentje:

Csajok! Nem bìrtam ki ès ma reggel csinàltam egy tesztet. Halvàny pozitìv. :)


Igyekszem nyugodt maradni, de van bennem fèlelem. Egy kémiai terhessèg, meg kèt missed ab utàn màr majd csak akkor leszel igazàn megnyugodva amikor a 12 hetes uh-on is minden rendben lesz. Kint élünk Londonban ,itt egy hormonvizsgàlatot csinàltak eddig, azzal minden ok volt,szòval nem ìrtak fel semmit. Annyit tanàcsoltak, hogy szedjek folsavat, ha ùjra teherbe esek.


A hasam mèg mindig feszìt, melleim is èrzèkenyebbek, többet jàrok pisilni, egyelőre ennyi.


Nálatok mi ùjsàg?

nov. 28. 10:25
 18/100 anonim ***** válasza:
100%

Aztaaaa!!!!! De örülök!!!

Persze, abszolút érthető h még nem mered beleélni magad. Az mondjuk nagyon biztató h a hormonpanel rendben van.

Talán a legújabb amit olvastam, hogy nem folsav, hanem folát formájában hasznosul a legjobban, ennek lehet érdemes utánanézni.

1es voltam

nov. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/100 anonim ***** válasza:
100%

Gál Szabó Bence itt ír a folsav-folát kérdésről, én benne maximálisan megbízom.

[link]

nov. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/100 A kérdező kommentje:

Utolsò vàlaszolò, köszönöm szèpen, utánanézek.


Neked nagyon szorìtok a holnapi teszteléshez. Majd ìrj. :)

nov. 28. 12:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!