Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan vagyunk akik ebben a...

Hányan vagyunk akik ebben a hònapban pròbálkoztak? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

December 1-én nem kellene megjönnie.


2 missed ab után vagyok.


nov. 26. 11:08
 51/100 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
dec. 3. 15:57
 52/100 anonim ***** válasza:

Így néz ki egyébként a tesztem. Kénytelen voltam szétszedni, mert mindig visszaverődött a fény a műanyagon. Élőben egyértelmű rózsaszín amúgy. Vagy vajon ezen mindig van ilyen?


[link]

dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/100 A kérdező kommentje:

Hàt az enyèm a 20.napon pont ugyanìgy nèzett ki. Màsnapra erősödött. 4 nap mùlva meg teljesen egyèrtelmű pozitìv.


Reggel ismètelj, szerintem pozitìv lesz.

dec. 3. 18:07
 54/100 anonim ***** válasza:
Felment megint a hőm 🙈
dec. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/100 A kérdező kommentje:

Az jò hìr. Megismètelted a tesztet?


1-es vàlaszolò, nàlad mizu?

dec. 4. 07:34
 56/100 A kérdező kommentje:
3-as, 4-es vàlaszolòk, nàlatok mizu?
dec. 4. 07:37
 57/100 anonim ***** válasza:
Még nem, mert éjjel voltam kint pisilni. Várok még egy picit. De úgy fest, hogy beágyazódási vérzés volt az a tegnapi. Ami ígéretes számomra, mert az első és eddig egyetlen gyermekemnél is tapasztaltam ezt a jelenséget. Meglátjuk. Most kicsit bizakodó vagyok.
dec. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/100 anonim ***** válasza:
57es én nem is tudom hányadik pisiből csináltam tesztet és erősen látszott :)
dec. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/100 anonim ***** válasza:
Viszont ha tegnap ágyazódott be (ha egyáltalán tényleg), akkor még csak most kezd el nagyobb mennyiségben termelődni a hcg, így célszerűbb várnom 1-2 napot, ha nem akarom feleslegesen idegesíteni magam :) Nem valami hosszúak a luteális fázisaim, így ez is necces volt. Tegnap kellett volna megjönnie.
dec. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/100 A kérdező kommentje:

Szerintem is vàrj mèg a teszttel. De jòl alakul. Nagyon szoritok.


Én 20-án megyek uh-ra. Addig meg para.

dec. 4. 12:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!