Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan vagyunk akik ebben a...

Hányan vagyunk akik ebben a hònapban pròbálkoztak? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

December 1-én nem kellene megjönnie.


2 missed ab után vagyok.


nov. 26. 11:08
 21/100 anonim ***** válasza:
100%
De jó neked :) Kívánom, hogy minden rendben legyen :) Nekem vasárnap és kedd között időszerű megjönnie. Ha ez nem történik meg, akkor pár napra rá (ha kibírom) tesztelek 🙈
nov. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/100 A kérdező kommentje:

Drukkolok nagyon!


Hàt igen, ez a tesztelès egy nagy türelemjàtèk, amit én szemèly szerint mindig elveszìtek. :))

nov. 28. 13:46
 23/100 anonim válasza:

Segítsetek nekem kérlek és ne nevessetek ki! Mi is az a kémiai terhesség? Illetve a missed ab?

Mi Augusztus óta próbálkozunk, sikertelenül. Mindig nagyon erős vérzésem van 5 napig, egy szuper tampon egy óra alatt meggyülik (PCO, IR kezelve vannak). Most viszont 2 hete megjött 2 nap késéssel és csak 2,5 napig tartott és alig volt meg ha nem cseréltem volna, akkor szerintem 1 egész napot is kibírt volna a tampon.. Szerintetek van értelme most csinálni még egy tesztet? Múlt héten csináltam és negatív volt, de azt olvastam, hogy még korai is lehetett.. Persze semmiből nem áll tesztet venni és csinálni stb, csak olyan hülyének érzem magam.

Kérdező neked gratulálok, durva hogy 3 gyerek után még bevállaltál egyet, nem semmi! :)

nov. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/100 A kérdező kommentje:

Kedves utolsò!


A kémiai terhesség egy olyan nagyon korai terhesség, ami a kimaradt ciklus után kb. egy héttel véget ér. Ebben az esetben az embriókezdemény nem ágyazódik be a méhfalba.


Amikor az embrió fejlődése leáll, missed abortionról vagyis abbamaradt vetélésről beszélünk. Jellemzően a terhesség 6-10. hete között következik be.


Nekem mind a kettő missed ab volt, amikor nem volt semmi jele a vetèlèsnek, terhessègi tüneteim megvoltak, nem vèreztem, csak uh-on làttàk, hogy nincs szìvhang.


Volt egy spontàn vetèlèsem 14 ève, amikor vèreztem ès magàtòl kilökődött.


Köszönöm szèpen, egyelőre csak annyit tudok, hogy a tesztem pozitìv ( mai màr erős), de majd ha az uh mutatja a szìvhangot csak akkor leszek igazàn boldog.


Elvesztettem àprilisban a 18 èves nagylànyom, aki daganattal küzdött 2 èvig. 3 ève elvàltam, ùj pàrom van, neki nincs mèg gyereke. Nagyon remèlem, hogy most sikerül, mert annyi tragèdia èrt màr, hogy embertelen.

nov. 29. 17:37
 25/100 A kérdező kommentje:
A kèmiai terhessègről még annyit, hogy sokan nem is tudjàk ( akik nem türelmetlenek a teszttel, mint ên), hogy terhesek voltak. Olyan mintha csak pàr napot kèsne a mensi. Nekem a 25.napon pozi lett a teszt ès a 30.napon meg elkezdtem vèrezni. Normàl mensis vèrzes volt nekem.
nov. 29. 18:57
 26/100 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek nem lenne szabad átélni akár egyet is mindabból, amit neked túl kellett élned. Ismeretlenül is megérint a többszörös veszteséged. Nagyon remélem, most már minden szépen alakul innentől számodra!


Nekem egy spontán vetélésem volt, de megviselt rendesen...

nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/100 A kérdező kommentje:
1-es, 3-as, 4-es, 7-es vàlaszolòk. Hogy vagytok?
nov. 30. 10:54
 28/100 A kérdező kommentje:
21-es vàlaszolò. Teszteltél már?
nov. 30. 10:56
 29/100 anonim ***** válasza:

Köszi a kérdést! 1es vagyok, próbálok türelmesen várni, igazából még nagyon korai lett volna tesztelni, mert csak dec. 2.án jönne meg leghamarabb, ha nincs baba. (Változó ciklusaim vannak, 33-35 naposak)

Meglátom, meddig bírom.. :D

nov. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/100 A kérdező kommentje:
Nagyon kitartò és türelmes vagy és teljesen igazad is van. Nekem rövidek a ciklusaim, 23-25 naposak, ìgy most màr a 22.napon erős pozitìvat teszteltem. Szorìtok tovàbbra is!
nov. 30. 12:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!