Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan vagyunk akik ebben a...

Hányan vagyunk akik ebben a hònapban pròbálkoztak? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

December 1-én nem kellene megjönnie.


2 missed ab után vagyok.


nov. 26. 11:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/100 anonim ***** válasza:
Gratulálok :) Én ezt a hónapot kihagyom, elég volt egy időre a kémiaikból.
dec. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/100 A kérdező kommentje:

#90 Ahh, de jò neked. Èn is most ugranék egy pàr hetet előre. Elvileg nekem is csak a 12 hetes lenne legközelebb, de a vetèlèsekre valò tekintettel azt mondta a doktornő, ha nagyon szorongok, akkor foglaljak egy időpontot 3 hèt mùlva. Amit szerintem tuti fogok is. 9 hét fele jò lenne rànèzni.


#91 abszolùt megèrtelek. Amikor ùgy èrzed, hogy lelkileg kèszen àllsz.

dec. 21. 17:32
 93/100 anonim ***** válasza:
90es vagyok, én pont hogy az uh-k előtt parázok, mikor nem kell menni sehova legalább nyugodt vagyok :D
dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/100 A kérdező kommentje:
#93 Igen, èn is nagyon paràzok, de valahol meg megnyugtat, ha làtom, hogy minden ok. 12 hèt még olyan messzinek tűnik.
dec. 21. 23:12
 95/100 anonim ***** válasza:
91 vagyok. Nem próbálkoztunk most, igaz egyszer voltunk együtt védekezés nélkül. Volt ma egy furcsa megérzésem, így csináltam egy tesztet délután. Mondanom sem kell, hogy így az ünnepek alatt nem olyan életet éltem, mint aki terhességre készül... Hát, meglátjuk. Mindenesetre ez végre egy olyan teszt lett, amin normálisan látszik a második csík 😂
dec. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/100 A kérdező kommentje:
Utolsò vàlaszolò! Szeretettel gratulálok! 😊
dec. 30. 22:55
 97/100 anonim ***** válasza:
Köszi, de én még nem örülök, vagyis nem élem bele magam az elmúlt hónapok tapasztalatai alapján :) Nálatok minden rendben továbbra is, remélem :)
dec. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/100 anonim ***** válasza:
95 lehet hogy pont az segített, hogy elengedted a dolgot ;)
dec. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/100 anonim ***** válasza:
Nem, igazából mindig teherbe esek, azzal nincs gond. Csak nem maradnak meg a terhességek. Szoptatok még igazándiból, úgyhogy lehet, hogy kell még idő a testemnek.
dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/100 A kérdező kommentje:
Én pont ugyanìgy vagyok, mint te. Nem merek még mindig igazàn örülni, vagy beleèlni magam. Most voltunk uh-n, szépen fejlődik, 8 hét 4 nap. Majd néha updatelj. Vagy van egy kismami csoportunk facen,ha gondolod csatlakozz. Ìrj privit, ha szeretnèd a csoport nevèt. 9-en vagyunk, van akinek màr sikerült, van aki mèg csak most pròbàlkozik. :)
jan. 3. 11:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!