Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan vagyunk akik ebben a...

Hányan vagyunk akik ebben a hònapban pròbálkoztak? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

December 1-én nem kellene megjönnie.


2 missed ab után vagyok.


nov. 26. 11:08
 41/100 anonim ***** válasza:
Még nem, de raktam be tampont, azon volt egy kis barna. Csináltam egy prima tesztet, de amíg meg nem száradt, azt sem tudtam eldönteni, hogy van-e rajta valami vagy képzelődök. Most már látszik, de szerintem csak száradási. Sosem használtam még ilyen tesztet, de gondolom nem így kéne kinéznie.
dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/100 A kérdező kommentje:

Van màsik teszted?


Nem ismerem a prima tesztet. Nàlam a clearblue nagyon jòl bevàlt.

dec. 3. 12:50
 43/100 anonim ***** válasza:
Van még egy, ezeket kettesével árulják "szerencsére" 😁 Megvárom most, hogy mi sül ki ebből. Volt már beágyazódási vérzésem életem folyamán, de úgy emlékszem az világosabb barna volt.
dec. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/100 anonim ***** válasza:
100%
40es szerintem sehogy, én szó szerint pánikoltam és lejátszottam magam előtt a legrosszabb forgatókönyveket, a vizsgálóasztalon szó szerint a torkomban dobogott a szívem, de ismerem az orvosom, mikor kedvesen elkezdte mutogatni az ultrahangon mi hol van már sejtettem, hogy minden rendben :)
dec. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/100 anonim ***** válasza:
Na most elmúlt a pecsételés teljesen 🤷‍♀️ Tényleg kezdek megkattanni 😂
dec. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/100 A kérdező kommentje:

Jaj, de izgulok èrted. Remèljük baba lesz. :)

Reggel csinàlj megint egy tesztet.


Én most nem mèrtem a hőmet, ùgyhogy nem tudom nàlam mit mutatott volna.

Annyira màr nem is emlèkszem, hogy is van.


Utolsò előtti: hù, hàt 2 missed ab utàn nekem se lesz egyszerû rànèzni a monotorra. Ez a 8.terhessègem, màr pontosan tudom mit kell làtnom. Para nagyon.

dec. 3. 14:44
 47/100 anonim ***** válasza:
Hú, és abból mennyi baba lett?
dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/100 A kérdező kommentje:
3 gyerekem van ( 1-et 18 èvesen elvesztettem idên àprilisban), egy spontán vetélés, 1 kémiai terhesség, meg 2 missed ab. És a mostani a 8.
dec. 3. 15:40
 49/100 A kérdező kommentje:

A 18 éves nagylányom csontdaganattal küzdött èvekig.


Sok veszteség ért, nagyon szeretném most már ezt a babát. A pàrom 9 évvel fiatalabb nálam,neki nincs még gyereke.

dec. 3. 15:43
 50/100 anonim ***** válasza:
Tényleg, így már rémlik, hogy egyszer leírtad már, nagyon sajnálom a sok veszteséged :( Szorítok, hogy minden rendben legyen
dec. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!