Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan vagyunk akik ebben a...

Hányan vagyunk akik ebben a hònapban pròbálkoztak? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

December 1-én nem kellene megjönnie.


2 missed ab után vagyok.


nov. 26. 11:08
 31/100 anonim ***** válasza:
100%
21 vagyok, még nem "mertem". Figyelem a testem, hátha érzek valamit, de semmi. Talán bővebb folyás, de őszintén megmondom, fogalmam sincs, hogy más ciklusokban milyen szokott lenni 😁
nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/100 anonim ***** válasza:
1es vagyok, ma nagyon enyhén rózsaszínes volt a nyákom, nem erősödött, estére már nem volt színe. vagy beágyazódás, vagy megjön napokon belül...
dec. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/100 A kérdező kommentje:
Remélem beágyazódás. Drukkolok.
dec. 1. 21:22
 34/100 anonim ***** válasza:
100%

Én óramű pontossággal elkezdtem most érezni a menstruációt megelőző tüneteket :/

Holnap reggel valószínűleg elkezd csökkenni a hőm, vasárnap pedig megjön. Ha csak nem előbb egy nappal, mert most a derekamon kívül (ami a szokásos) némi alhasi fájdalmat is érzek, ami új. De mindig van új a nap alatt, ahogy mondani szokás 😁

#21, és 33 voltam.

dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/100 A kérdező kommentje:
Neked is megy a drukk. Mèg bàrmi lehet. :)
dec. 2. 12:24
 36/100 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, annyira tipikusak a tüneteim :) Annyi hogy nem csökkent még le reggel a hőm, így lehet késik egy napot. Talán az ovum egy nappal később volt mint szokott. Köszönöm azért, hogy drukkolsz :) Ha holnap véletlenül nem jönne meg és a hőm sem esik le, akkor ellövök egy tesztet, mert wellnessbe megyünk, és mennék infraszaunába is :) Veletek minden rendben?
dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/100 A kérdező kommentje:

Majd ìrj, hogy mi lett.


Én egyelőre jòl vagyok, tūrelemjáték most az első ultrahangig, ami még minimum 3 hét. Mivel már a 20.napon pozitìvat teszteltem, arra gondolok, hogy 6 hetesen hüvelyi uh-on már tuti kell, hogy legyen szìvhang.

dec. 2. 22:01
 38/100 anonim ***** válasza:

Tovább csökkent a hőm, és nagyon érzem a hasamat. Ha kikelek az ágyból tuti elönt a vér 😥 Azt hiszem kezdek rástresszelni a dologra...

Neked még drukkolok. Majd írd meg néha mizu :)

dec. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/100 anonim ***** válasza:
Kérdező tudom min mész keresztül, én is nagyon izgultam, 6+4 hetes voltam az orvos szerint, már volt szívhang :)
dec. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/100 A kérdező kommentje:

Azòta törtènt valami? Megjött végül?


Utolsò vàlaszolò. Ne is mond. Borzasztò ilyenkor ez a vàrakozàs. Nem tudom hogy lehet teljesen nyugodtnak maradni. Tuti kell, hogy legyen szìvhang nàlam is. Nagyon koràn volt az ovulàciò.

dec. 3. 12:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!