Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan vagyunk akik ebben a...

Hányan vagyunk akik ebben a hònapban pròbálkoztak? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

December 1-én nem kellene megjönnie.


2 missed ab után vagyok.


nov. 26. 11:08
 61/100 anonim ***** válasza:
Én már a januári 12. heti uh miatt parázok :D Mondjuk kicsit kevésbé valamiért, mint az elsőnél
dec. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/100 A kérdező kommentje:
Hány hetes uh lesz?
dec. 4. 12:51
 63/100 anonim ***** válasza:
Az a 12. hetes lesz, bocsi, nem 12.én megyek :D
dec. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/100 A kérdező kommentje:
Ahh, okè. Èrtem. Hù az màr de jò. Nem szeretem siettetni az időt, de most nem bànnàm ha màr februàr lenne és én is tùl lennék az első 12 héten. :(
dec. 4. 13:42
 65/100 anonim ***** válasza:
Hát igen, bár utána is lehet bármi. De nem lesz, amúgy ha kicsit utána olvasol azért több baba születik meg a terhességekből, mint amennyi vetélés van, úgyhogy erre gondolj :)
dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/100 A kérdező kommentje:
Igen, igyekszem pozitìv gondolatokkal tömni a fejem. Anno az első 3 gyerekemnél minden olyan simán ment. Remélem most tényleg jòl alakul ez a terhessêg.
dec. 4. 15:12
 67/100 anonim ***** válasza:
Nekem most időnként van még 1-1 barna pötyi. Nem tudom... :/
dec. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/100 A kérdező kommentje:
Az lehet beàgyazòdàs. Nekem most nem volt semmi ès mivel a teszt meg erős pozitìv, gondolom a beàgyazòdàs be is fejeződött.
dec. 4. 17:21
 69/100 anonim ***** válasza:
A teszt negatív, úgyhogy ez is kémiai volt. Se'baj. Már kezdem megszokni.
dec. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/100 A kérdező kommentje:
De még nem jött meg?
dec. 5. 08:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!