Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Váratlan terhesség bejelentésé...

Váratlan terhesség bejelentését ki, hogyan oldotta meg?

Figyelt kérdés

Nem volt még tervben egyáltalán, ezt tudja is a család.


Ettől függetlenül örülünk és boldogok vagyunk.


8 hetes terhes vagyok, vasárnap lesz a nagyim 70. szülinapja.


Arra gondoltam, hogy mivel együtt lesz az egész család, bejelentenénk ott. Mert tényleg ritka, hogy ennyire együtt van mindenki, a következő ilyen esemény szerintem leghamarabb a karácsony lesz. Amikor már a baba is itt lesz. :)


A nagyim imádja a fotóalbumokat, az egyik ajándéka tőlem/tőlünk egy album lesz, közös fotókkal. Az utolsó pár oldalt pedig üresen hagynám, és írnék egy levelet a baba nevében, úgy kezdve, hogy "Kedves Dédi".



febr. 23. 17:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
89%
Hát ne a nagyi születésnapján, bakker. Az az ő napja.
febr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Kb. 20 éve utálja a születésnapját, és azt mondja, hogy csak azért ünnepli, hogy lássa mindenki, mennyire jól tartja magát még ilyen öregen is... :D


De persze, értem, hogy mit mondasz.

febr. 23. 17:43
 3/38 anonim ***** válasza:
30%

Én csak beleraknék egy uh.fotót és aláírnám, hogy dédunoka.

Egyébként én is itt tartok most. Én nem mertem 12.hétig, mert tavaly már volt egy vetélésem (arról se tudtak.) Csak nekik lesz váratlan, én nagyon is vártam. Illetve, várni ők is várják, csak nem számítanak rá, mert úgy tudják, hogy nincs párom és túl öreg vagyok már szülni. Nálam esélytelen egyszerre, mert sose vagyunk együtt. Most éppen azon dolgozom, hogy mindenki tőlem tudja meg, ne egymástól. A körítés számomra lényegtelen.

febr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
95%
Még várj.
febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
91%
Én megvárnám a 12.hetet. Nemcsak babonából.
febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
92%

1, biztos nem mondanám el a 12.hétig

2, biztos nem másnak az ünnepségén jelenteném be

febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Szüleink és legjobb barátaink már tudják, meg ha bármi rossz is történne, előttük nem akarnám eltitkolni.
febr. 23. 17:54
 8/38 anonim ***** válasza:
88%

A nagy családnak nem feltétlenül jelenteném így be, de ez igazából rajtatok múlik, a dédinek szerintem aranyos ötlet ez az ajándék egy uh fotóval a végén.

Én még korainak érzem. A második terhességemnél a szüleim sem tudtak a várandósságomról 12. hétig, mert volt vérezgetés és tudom, hogy anyut jobban megviselte volna, mint engem (a nagymamámat pláne) és nem hiányzott, hogy naponta háromszor kérdezgesse, hogy mizu. Akármilyen végkimenetele lett volna, nekik szóltunk volna, de már csak a tényekkel. Az első babánkkal még valmerőbb voltam, sokkal korábban elmondtuk, de éppen abból a terhességből tudtam meg, hogy anyu mennyire brutálisan képes aggódni értünk. :D Mellesleg az unoka a szeme fénye és nálunk mondjuk a családban ez nem elrontana egy szülinapot, hanem egyenesen a lehető legnagyobb ajándék lenne. :)

febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Kicsit vulgáris leszek, de szerintem a pisi még meg sem száradt a teszten, mikor hívtam anyukámat azzal, hogy "ÚRISTEN TERHES VAGYOK!!". Nem tudtam volna hetekig, hónapokig titkolni előtte, vagy a legjobb barátnőm előtt. Azért sem, mert fogalmam sem volt, hogy nekem most hova, milyen vizsgálatokra kéne menjek elsőre... Egész életemben anya intézte az orvosi időpontjaimat, ő tudja, hová van kapcsolatunk, kik a jó szakemberek, úgyhogy nem is álltam volna neki egyedül ennek, az az igazság.
febr. 23. 18:14
 10/38 anonim ***** válasza:
92%

"Egész életemben anya intézte az orvosi időpontjaimat, ő tudja, hová van kapcsolatunk, kik a jó szakemberek, úgyhogy nem is álltam volna neki egyedül ennek, az az igazság"


Akkor neked még nem való gyerek, hiszen te is az vagy. Nem tudsz magadnak egy időpontot elintézni a nőgyógyászhoz anyuci nélkül... Hány éves vagy? 15?


Nagymama szülinapján tuti nem jelentenék be 8 hetes terhességet.

Ha ünnepén szeretnéd ott lesz a húsvét egy hónap múlva. De addig még gondold gyorsan végig készen állsz-e a gyerekvállalásra, vagy majd a gyerek dolgait is anyukáddal gondolod intéztetni...

febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!