Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Váratlan terhesség bejelentésé...

Váratlan terhesség bejelentését ki, hogyan oldotta meg?

Figyelt kérdés

Nem volt még tervben egyáltalán, ezt tudja is a család.


Ettől függetlenül örülünk és boldogok vagyunk.


8 hetes terhes vagyok, vasárnap lesz a nagyim 70. szülinapja.


Arra gondoltam, hogy mivel együtt lesz az egész család, bejelentenénk ott. Mert tényleg ritka, hogy ennyire együtt van mindenki, a következő ilyen esemény szerintem leghamarabb a karácsony lesz. Amikor már a baba is itt lesz. :)


A nagyim imádja a fotóalbumokat, az egyik ajándéka tőlem/tőlünk egy album lesz, közös fotókkal. Az utolsó pár oldalt pedig üresen hagynám, és írnék egy levelet a baba nevében, úgy kezdve, hogy "Kedves Dédi".



febr. 23. 17:38
1 2 3 4
 21/38 babyboom567 ***** válasza:
100%
A nagymamád szülinapján a legrosszabb bejelenteni.Mondjuk szerintem bunkóság is(és nagyon korai).De te úgyis be fogod jelenteni.
febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

22-es, és téged még mindig itt esz a fene. :D


Oké, hogy én itthon töltöm a péntek estémet, mert 24 órából 20-at aludnék legszívesebben, na de hogy egy idegen ennyire ezen pörögjön itt oldalakon át, az valami hihetetlen.

Igazad van, életképtelen vagyok, buta is vagyok, minden úgy van, ahogy a te kis mogyorónyi agyad elképzeli. Csak menj már innen, mert az, amit itt művelsz, nem érdekel. Leírtam, csináld úgy, ahogy neked megfelel, azzal meg ne foglalkozz, nálunk hogy van.

febr. 23. 19:23
 23/38 anonim ***** válasza:
84%
Gazdag kislány újabb felvonás? Az eddigiek is uncsik voltak.
febr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
82%

"Leírtam, csináld úgy, ahogy neked megfelel, azzal meg ne foglalkozz, nálunk hogy van."

Ok😅

Azt vágod, hogy nem minden válasz 1 embertől jön? 😉 Több embernek is van itt mogyorónyi agya.. Miss Tökély 😏

febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
88%

Már megszoktam, hogy le vagyok pontozva, de eláruljatok, hogy most ugyan miért? Hogy en nem mondtam el 12.hét előtt, vagy mi a bűnöm?

#3

febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Igen igen, és véletlenül pont mindenki 4 és fél pipával rendelkezik és azon van kiborulva, hogy mi az, hogy anyukámmal én ezt megbeszéltem, tanácsot kértem. Oké, hogy anonim az oldal, de azért feltűnő, hogy csak te pörögsz itt ezen. :)
febr. 23. 19:53
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy most megnéztem és tényleg mindenki 4 vagy 4.5 😂 és egy sem irta hogy a mami szülinapján bejelenteni egy 8 hetes terhességet az év ötlete. De még az életképtelen kommentek sem mind tőlem jönnek, és a gazdag kislány megjegyzések sem... Szóval hiába anomim az oldal, elég egybehangzóan a kérdésedre adott válaszok, és a jellemrajz is jól átjött, több válaszolónak is. 😏
febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Megkértelek már, hogy engedd el a kérdésemet.


Áruld már el, hogy miért nem sikerült ezt megtenni?


Tudom, persze, nem te írtad a válaszokat, mégis újra és újra felbukkansz.

febr. 23. 20:05
 29/38 anonim ***** válasza:
92%

Te tényleg ilyen buta vagy? Több ember ír nem egy. :D Én is írtam, hogy nem csak babonából nem szólnék 12. hét előtt.

Igen anonim oldal, de ha többen is írnak valamit ami neked nem tetszik akkor nem te vagy a helikopter és mindenki hülye.

febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem akkor mondanám el!
febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!