Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Váratlan terhesség bejelentésé...

Váratlan terhesség bejelentését ki, hogyan oldotta meg?

Figyelt kérdés

Nem volt még tervben egyáltalán, ezt tudja is a család.


Ettől függetlenül örülünk és boldogok vagyunk.


8 hetes terhes vagyok, vasárnap lesz a nagyim 70. szülinapja.


Arra gondoltam, hogy mivel együtt lesz az egész család, bejelentenénk ott. Mert tényleg ritka, hogy ennyire együtt van mindenki, a következő ilyen esemény szerintem leghamarabb a karácsony lesz. Amikor már a baba is itt lesz. :)


A nagyim imádja a fotóalbumokat, az egyik ajándéka tőlem/tőlünk egy album lesz, közös fotókkal. Az utolsó pár oldalt pedig üresen hagynám, és írnék egy levelet a baba nevében, úgy kezdve, hogy "Kedves Dédi".



febr. 23. 17:38
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pontos jellemrajzot, valamint azt is, hogy ennyiből sikerült megállapítani, nekem nem való gyerek. Megyek, foglalom is az időpontot az abortuszra, remélem, online is lehetséges a foglalás!
febr. 23. 18:35
 12/38 anonim ***** válasza:
86%
#12 Azt hittem fel kell hívnod előbb anyukád, hogy foglaljon helyetted... 🤣
febr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces vagy. :)


Pedig csupán arról van szó, hogy ő kicsit tájékozottabb ezekben a dolgokban, mint én. Mivel jó a kapcsolatunk, nem érzem cikinek, ha ilyesmivel keresem, hiszen az anyám. Kitől kérjek segítséget, ha nem tőle?


Veled is foglalkozhatott volna többet édesanyád, jót tett volna a jellemednek.

febr. 23. 18:40
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem a nagyi szülinapján jelenteném be úgy hogy nem töltötte be a 12.hetet az egész család előtt...
febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

"Miért kell segíteni az internet világában?"


Mert ő pontosan tudja az orvosok hátterét, azt, hogy szakmailag és emberileg is milyenek.

Nem pedig egy random névtelen vélemény Mariskától, aki a kákán is csomót keres és szerinte borzalmas az adott orvos, mert az éppen nem mosolygott rá végig...


És igen, nekem fontos szempont, hogy olyan orvos kísérje végig a terhességem, aki minden szempontból a legjobbak között van.


Te szimplán kötözködsz most. Nem tudom, miért. Mi a gond, neked rossz a kapcsolatod anyukáddal? Senki nem volt rád kíváncsi a terhesség alatt? Nem segített senki, nem tudtál kivel beszélgetni? Vagy csak szimplán ez az alaptermészeted?


Nem kell egyetérteni velem, de felesleges belekötni abba, hogy miért van jó kapcsolatom anyukámmal, miért nem érzem bajnak, ha a segítségét kérem valamiben. :)

febr. 23. 18:55
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, ahogy gondolod, szerintem ne velunk szavaztasd meg, mindenki mas.

Speciel engem kiraz a hideg ettol a nagy bejelentosditol, en csak siman szemelyesen elmondtam azoknak az embereknek, akikkel tartom a kapcsolatot es fontosak szamomra. Nem volt benne semmi unnepelyes, de ez en vagyok :D

febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

18-as, sajnos továbbra sem érted a dolgot, de semmi gond. Csak tudnám, ha téged ez ennyire zavar, miért vagy még mindig a kérdésem alatt.


23 éve így élek, minket nem zavar, hogy van néhol egy kis protekciónk, hogy nem az állami eü. rendszerében kell szenvedni. Te csináld úgy, ahogy neked jó, hajrá! :)

febr. 23. 19:10
 18/38 babyboom567 ***** válasza:
77%

Tehát a férjed/barátod/pasid helyett előbb az anyádat hívtad?Na,mindegy, lényegtelen, ez költői kérdés volt.

De egy nagyon nagyon jó tanács.

Ne járj nagyon nagy hírű akárkihez.A nagyon nagy műhibákat/tragédiákat,meg a majnem tragédiákat a családunkban/ismerősi körben ilyen nagy nevek követték el,és élik tovább a világukat,érintetlenül,mert a szakma összezár.Nem a nagyon nagyhírű dokinak kell ápolni a vegetatív lélegeztetett gyereket ha súlyos hibát vét.És az életjáradékkal(ha egyáltalán kapnátok)kitörölheted a popódat,hogy oda az egész család élete.

És a többi válaszoló, nem arra gondolt,hogy rossz kapcsolat kellene anyáddal,hanem hogy neked kellene döntéshelyzetben lenned,és nem anyádra hagyatkozni.

febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

19-es, nem akartam megszavaztatni, érdekelt, mások hogy csinálták. Csak így a 2. oldalra elterelődött a téma, mert mi az, hogy nem interneten keresek magamnak orvost...


Nálunk a személyes találkozó annyira nem könnyű, hétköznapokon mindenki szanaszét van a világban, tényleg ritka, hogy ennyire összejönne mindenki. Most is csak a nagyi kerek szülinapja miatt lesz ez.



babyboom567


Nem, a párommal együtt vártuk az eredményt.

febr. 23. 19:18
 20/38 anonim ***** válasza:
86%

"Pedig csupán arról van szó, hogy ő kicsit tájékozottabb ezekben a dolgokban, mint én"


Viszont az ember lánya tud ezen változtatni, és ahelyett, hogy felnőtt létemre anyám intézkedjen, magam is megteszem. Anyámat én nem azért nem kérdezném ebben, mert rossz a kapcsolatunk, hanem pl. minden más volt a terhesgondozásban is az ő idejében.

Az meg már 14 évesen is ciki lett volna, ha helyettem intézkedik. 14 évesen már egyedül váltottam háziorvost, bakke4.

febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!