Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Váratlan terhesség bejelentésé...

Váratlan terhesség bejelentését ki, hogyan oldotta meg?

Figyelt kérdés

Nem volt még tervben egyáltalán, ezt tudja is a család.


Ettől függetlenül örülünk és boldogok vagyunk.


8 hetes terhes vagyok, vasárnap lesz a nagyim 70. szülinapja.


Arra gondoltam, hogy mivel együtt lesz az egész család, bejelentenénk ott. Mert tényleg ritka, hogy ennyire együtt van mindenki, a következő ilyen esemény szerintem leghamarabb a karácsony lesz. Amikor már a baba is itt lesz. :)


A nagyim imádja a fotóalbumokat, az egyik ajándéka tőlem/tőlünk egy album lesz, közös fotókkal. Az utolsó pár oldalt pedig üresen hagynám, és írnék egy levelet a baba nevében, úgy kezdve, hogy "Kedves Dédi".



febr. 23. 17:38
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Más napján, legyen az szülinap, esküvő vagy diplomaosztó (és még sorolhatnám) illetlen dolog ilyet bejelenteni, de családja válogatja. Ha nálatok igy szokás, akkor hajrá. Arra viszont készülj fel lelkiekben és azt se vedd zokon, ha egy rokon a te gyermeked első szülinapján jelenti be, hogy babát vár/megnősül/ötöse lett a lottón stb. ezzel ellopva a figyelmet az ünnepelttől.

Az időpont is korai, legalábbis szerintem, hiszen még az első genetikai uh és teszt se volt meg, aminél (Szivből kívánom, hogy ne!) sajnos még bármi kiderülhet.

Összességében, erről neked kell döntened. Ha mégis így szeretnéd, hát rajta!

febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

"Te tényleg ilyen buta vagy? Több ember ír nem egy. :D"


Ezt én is pontosan tudom, viszont csak egy volt, aki fél oldalon át tartó válaszokat írt arról, hogy mit képzelek, hogy anyukámat kérdeztem arról, hová, melyik orvoshoz menjek. Senki más nem akadt ki ezen, csak ő.


Nem azzal van a gond, ha valaki a kérdésemre válaszol. Sőt, ennek nagyon is örülök, függetlenül attól, hogy az adott válaszoló egyetért-e velem, vagy sem.


De azt felesleges itt boncolgatni oldalakon keresztül, hogy mi az, hogy én anyukámat azonnal felhívtam örömömben, meg hogy utána őszintén beszélek vele mindenről, legyen az akármennyire is apróság.

febr. 23. 20:42
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Én is bejelentettem a terhességem már a teszt után erre amikor missed abom lett magyarazkodhattam, meg nezhettem a sajnalkozo fejeket.

A másik babánál már elovigyazatosabb voltam.

Csalad 12 hetesen tudta meg, mindenki más 16 hetesen.Ismerosom kipakolta a Facebookra hogy terhes, hat hetes volt.

Erre eltűnt a bejegyzése.

Utána kiderült, hogy elhalt a magzat.

Én ezért várnék még a helyedben.

Ha mégis be akarod jelenteni,ne egy szülinapon tedd.

Ez a dédi napja, bármit mond, ez a nap legyen az övé.

febr. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az nem egy ember volt. Én is furcsállom, hogy a leírásod alapján anyukad kér idöpontot de hagyjuk is.

Utálom a szülinapozást. Sosem szerettem, de attól még ha a bátyám vagy bárki más akkor jelentene be gyereket/ házasságot bármit borzasztoan szarul esne. Szóval hiába nem szereti a dédi a szülinapozást illetlenség.

A 12. Hetet sokan meg nem undokságból írják. Hanem azért mert megtapasztalták valamilyen formában a vetélést.

Nekünk beültetés volt, mert lombikoztunk. Én is elmondtam anyukámnak apukámnak és a tesómnak mikor pozitív lett a teszt. De csak azért mert tudták mikor mi történt. Mindenki másnak 12 hét után mondtuk el.nem egy ismerősöm van aki elmondta elöbb és elvetélt. Persze nyilván nem azt mondom mindenki elvetél, de 12 hét előtt baromi gyakori. Azért van ez, hogy a legtöbben várnak. Ha nem is vársz legalább a dédi napját hagyd. Az az ő napja nem a tiétek.

febr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
68%

Ez az egyetemista kislányos troll, csak most irányt valtanak a történetei, mert mindig túl hamar lebukott.

Figyelj, összetéveszthetetlen a stilusod, meg a részletes passzív agresszív valaszaid. Az anyukara tamaszkodás, önállotlanság is a vedjegyed. Ügyesebben.

febr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
91%

Utálom a szülinapozást. Sosem szerettem, de attól még ha a bátyám vagy bárki más akkor jelentene be gyereket/ házasságot bármit borzasztoan szarul esne.


34, én is akartam írni ezt, de nem mertem mert tuti jönnek majd , akik onzonek fognak hívni mert nem tudok örülni más örömének.

Pedig simán csak azt a napot magamnak akarom, az az én napom.


#33

febr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
97%

#27


Rám is rámírt privátban a kérdező, hogy hagyjam békén. Azt hiszi, én írtam az összes kommentet, miközben én egyet írtam csak 🤣

febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
37, ezért írja ki a kérdéseket, élvezi utána a veszekedést. Kamu történet. Ignoráljátok.
febr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!