Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetnek, hogy ezek...

Reménykedhetnek, hogy ezek terhességre utalnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ebben a hónapban kicsit késve jött meg a menstruációm és kevesebb is volt mint máskor. Ha az eredeti ciklusomhoz nézem akkor 12-én volt ovulációm, férjemmel 2-3 naponta együtt vagyunk. Pár napja feszülést érzek az alhasamba időnként, tegnap óta hányinger, szédülés jön rám hirtelen néhány pillanatra, mellé társuló mell érzékenység, feszülés. Kicsit érzékenyebb lettem a szagokra, ha valaki rágyújt mellettem, elkap a hányinger. Próbaként csináltam egy tesztet ami negatív lett. Reménykedtem hátha múlt hónapban össze jött és azért volt másabb a mensim. Viszont ezeket a tüneteket meg korainak tartanám mert 10 nap múlva nem várom. Betegnek nem vagyok beteg. ( a családom 80%ban esélyes az ikrekre nemtudom ez számít e bármit is) Volt már valakinek ilyen hamar hasonló tünete? Reménykedhetek később pozitív tesztben? Szívesen fogadok tapasztalatokat :)

ápr. 18. 23:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/108 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Pozitív tesztben reménykedhetsz, de a tüneteket csak beszéled magadnak. Tizennyolcadika van! Hogy a túróba lennének már "tüneteid", ha 12-én volt ovud? Miért kell megőrülni? Előbbiből meg pozitív lett volna a teszt. Meg mondjuk nem is menstruálnál, de ilyen aprósággal már nem is foglalkozom. Ezen az oldalon mindenki menstruál terhesen🤣
ápr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/108 A kérdező kommentje:

Ne haragudj meg kedves válaszoló, de hipochonder nem vagyok :) a másik dologo pedig nem újkeletű dolog az, hogyha valakinek terhesség ideje alatt az első trimeszterben van menstruációr hasonlító vérzése, pl édesanyámnak 3 terhességéből 2 alatt volt 2 hónapig "menstruációja". :) és ha elolvastad a kérdésem akkor leírtam, hogy a tüneteket énis korainak vélném... Ezért tettem fel a kérdést, hogy volt e valakinek hasonló vagy sem.

Köszönöm válaszod de ha nem tudsz hasznosat írni sem tapasztalatot akkor kérlek mellőzd a kérdésem. Köszönöm!

ápr. 19. 00:18
 3/108 anonim ***** válasza:
76%

Van tapasztalatom. Nem menstruáltam terhesen és végképp nem voltak tüneteim 3 napos terhesen.

De ha te tudod, hogy menstruáció és negatív teszt mellett terhes vagy, akkor minek teszed fel a kérdést? Gratulálok, boldog babavárást!😁

#1

ápr. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/108 anonim ***** válasza:
18%

ugyan segíteni érdemben nem tudok, de simán előfordulhat hogy már legyenek tünetek. (tapasztalat) azért ritka, de nem lehetetlen. később még tesztelj mikor már a menstruációdhoz közeli időpontban vagy még később ha esetleg késne.

az emberek nem egyformák, sőt még egy embernél a különböző terhességek sem..

és a kedves elsőnek én is annyit üzennék hogy az én édes anyám is havonta vérzett velem, nem is tudta hogy várandós. rutin vizsgálatra ment dokihoz és közölték vele hogy “gratulálok anyuka, maga 3 hónapos terhes”. majd le fordult a székről hogy de hát ő rendesen és pontosan menstruált minden hónapban. szóval lehet terhesen is vérezni..

kérdező, csinálj később tesztet. az majd biztosabb lesz 🙂 de szerintem például a szédülést nem lehet beképzelni. 🙂

remelém összejött 🤗 drukkolok neked 😊

ápr. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/108 anonim ***** válasza:
95%
Ha az előző ciklusban fogant volna, akkor már leugrana a 2 csík a tesztről.
ápr. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/108 anonim ***** válasza:
30%
Én 8 hetes terhes voltam mikor először pozitívat teszteltem.
ápr. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/108 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló ha én tudnám, hogy "3 napos terhes" vagyok akkor nem írtam volna.. És pont mivel nem ritka, hogy vérzés van 1. Trimeszter alatt ezert végeztem el egy tesztet mert azt hittem márciusban össze jöhetett, nem azért mert úgy gondoltam pár napos terhes lennék... Próbáld ki beképzelni magadnak a szédülést hányingert meg a mell fájdalmat biztos neked sikerülni fog ha szerinted ezt belehet képzelni. Nem egy 15 éves kislány vagyok.. Remélem ha lányod van sosem fog tőled tanácsot kérni, vagy ha fog is remélem kicsit magadba nézel és készségesebb leszel.

4. Válaszoló. Következő tesztet mindenképp a nem várt napján fogom végezni így, hogy tuti nem jött össze múlt hónapban. Köszönöm a válaszod! :) és igen tudom hihetetlen, számomra is de valóban nem beképzelem a dolgokat, és ami fura, hogy mensi előtt sem alatt nem szokott érzékeny lenni a mellem, a cigarettával meg sosem volt bajom mert éveken keresztül énis dohányoztam. :) köszönöm, remélem végre összejön 6 hónap után :) (már csak ezért sem képzelődném magamnak)

ápr. 19. 00:48
 8/108 A kérdező kommentje:

#5 énis így gondolom!

#6 előtte is csináltál teszteket amik negatívak voltak? Illetve volt menszeszre hasonló vérzésed közben?

ápr. 19. 01:27
 9/108 anonim ***** válasza:
36%
6-os vagyok. 2-szer volt vérzésem bár jóval kevesebb mint egy menstruáció miután a teszt pozitív lett már az is elmaradt és igen előtte is teszteltem huu de még mennyit.Szinte minden nap és mind negatív volt. Az első és egyetlen pozitív tesztem után 2 napra mentem dokihoz és ő mondta meg hogy már 8hetes vagyok
ápr. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/108 A kérdező kommentje:
Azta. Neked milyen tüneteid voltak ami miatt gyanús volt? :)
ápr. 19. 02:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!