Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetnek, hogy ezek...

Reménykedhetnek, hogy ezek terhességre utalnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ebben a hónapban kicsit késve jött meg a menstruációm és kevesebb is volt mint máskor. Ha az eredeti ciklusomhoz nézem akkor 12-én volt ovulációm, férjemmel 2-3 naponta együtt vagyunk. Pár napja feszülést érzek az alhasamba időnként, tegnap óta hányinger, szédülés jön rám hirtelen néhány pillanatra, mellé társuló mell érzékenység, feszülés. Kicsit érzékenyebb lettem a szagokra, ha valaki rágyújt mellettem, elkap a hányinger. Próbaként csináltam egy tesztet ami negatív lett. Reménykedtem hátha múlt hónapban össze jött és azért volt másabb a mensim. Viszont ezeket a tüneteket meg korainak tartanám mert 10 nap múlva nem várom. Betegnek nem vagyok beteg. ( a családom 80%ban esélyes az ikrekre nemtudom ez számít e bármit is) Volt már valakinek ilyen hamar hasonló tünete? Reménykedhetek később pozitív tesztben? Szívesen fogadok tapasztalatokat :)

ápr. 18. 23:36
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/108 anonim ***** válasza:
43%

#89! Na, akkor tisztázzuk. Én eddig minden állításomra érveket írtam. Jelzőt már csak akkor használtam bárkire is, amikor már tényleg nagy ostobaságot írt, vagy eleve azért jött, hogy belém rúgjon. Nyilván nem fogom eltűrni senkinek, nektek se.

Te megkérdezted, tőlem, mi alapján állítom, hogy 10 alatti hcg-t nem érezhet meg, miközben én azt már előtte leírtam, de te arra nem vetted a fáradtságot,hogy elolvassad. Még mindig türelmes voltam, válaszoltam rá újra.

Hoztam érveket arra, miért ír zagyvaságokat a kérdező, hogyan és hányszor mond ellent magának, miért nincs értelme orvoshoz menni, stb.,hagy ne soroljam, vissza lehet olvasni. Miért? Ha ide téved egy félkegyelmű, ne járjon úgy, mint az elődei, hogy - teszt, menstruáció, orvos után még mindig azt képzeli, hogy terhes, hanem kezdjen el gondolkodni. Tudjon róla, hogyha mondjuk menstruáció és - teszt után még mindig terhesnek képzeli magát, van egy olyan lehetőség, hogy vérteszt.

Ezzel szemben te, egyetlen érvet vagy ellenérvet se hoztál még az után se, amikor az általad feltett kérdésre válaszoltam. Csupán azért jöttél vissza, hogy újra elmondhasd, hogy én vagyok a csúnya, gonosz okoskodó, mit tudom én mi. Ennyi a vitakultúrád? Erre vagy olyan büszke? El lehet gondolkodni, mi a hányingerkeltő viselkedés. Ha valaki érvel az állításai mellett vagy csak a másikra aggaszt mindenféle jelzőt, csak azért, mert nem ért vele egyet. Négyőtöknek volt összesen egy érve, hogy "mások is írták, hogy volt velük ilyen."Ez aztán a komoly, megdönthetetlen érv!🤣 Innen aztán egyenes az út, ahhoz, hogy a kérdező terhes. Még az se derült ki, hogy pontosan milyen? Hogy negatívat tesztelt és aztán terhes volt? Nahát! Kb.többmillió emberrel megtörtént már, 1millió különböző okból. Soha nem is cáfoltam. Mondjuk, mert nem tudta, mikor volt ovuja és korán tesztelt. Ebben semmi csoda nincs.

Nézd, nálunk az az általános norma, ha hozzád szólnak válaszolsz. Én ezt követem az online életben is. Mifelénk, ha valaki nem így tesz, azt bunkónak hívják. Azt írtam, HA ezt teszed. Ezek szerint ilyen vagy, ha magadra vetted, ez esetben tartom.

"Ugyan mondd már meg nekem akkor kivel vitatkozok ha te olyan nagy ember vagy. Itt is megmutatkozik a plafont súroló egód.. Végül is azt nem is cáfoltad."

🤦🏽‍♀️Ez még viccesebb, mint a többi. Nem azt írtam, hogy nagy ember vagyok, hanem, hogy nem tudod, kivel beszélsz, ha rám hivatkozva írsz olyanokat, amit tök más írt. Elég komoly komplexusaid lehetnek, ha még ezt is félre tudtad érteni 😂

Amúgy, ha már ilyen okosok vagytok, kíváncsi lennék, hogy a Kérdező, vagy te, vagy a másik 2 fotelhuszár meg merné-e mutatni az orvosnak a kérdező kérdését a saját nevében, úgy, ahogy ott leírta. Gyanítom, hogy nem. Titkon mindannyian tudjátok, hogy a tartalmát olvasni is fájdalmas.

A gyerekemet meg a szádra ne merd venni! Az már a legalja, te kultúra gyöngye.

ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/108 anonim ***** válasza:
48%
#90! Drága, én eddig végig a tudomány mellett érveltem. Neked van valami érved, vagy csak jöttél bégetni a többi birka közé?
ápr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/108 anonim ***** válasza:

Sok vizsgálat szoros kapcsolatot mutatott ki a hCG szintje és a hányinger és hányás tünetek súlyosságával; amint emelkedni kezd a hCG szintje, vele jelennek meg a terhességi émelygés és hányás tünetei, és amint lecsökken és beáll a hCG egy - a terhesség végéig állandó - alacsonyabb szintre, a terhességi émelygés és hányás tünetei enyhülnek ill. megszűnnek (Furneaux és mtsi., 2001). Ennek ellenére ez a kapcsolat nem eléggé alátámasztott (Bustos és mtsi., 2017), mert terhességi émelygés és hányás előfordulhat alacsony hCG szint mellett is, ill. a magas hCG sem mindig okoz terhességi émelygés és hányást (Forbes, 2014). Fontos megjegyezni, hogy a vészes terhességi hányás tüneteinek nincs kapcsolata a hCG szintjével (Bustos és mtsi., 2017; Fejzo és mtsi., 2019).

Sok kutató inkább az ösztrogént és/vagy a progeszteront tekinti a tünetek okozójának. Maga a hCG ugyanis az ösztrogén termelődését is serkenti. E két nemi hormon szintje terhesség alatt igen magas. A megfigyelések szerint az ösztrogéntartalmú fogamzásgátlókra émelygéssel reagálóknak nagyobb a kockázata a terhességi émelygés és hányásra. A terhesség alatti magas hCG szint tovább növeli az ösztrogén és progeszteron szintjét. Egyes vizsgálatok kapcsolatot találtak a magas ösztrogénszint és a terhességi émelygés és hányás közt. Kimutatták, hogy az ösztrogén és a progeszteron megváltoztatják a gyomor működését, meghosszabbítva az étel gyomorban való tartózkodásának az idejét, ill. megváltoztatják a gyomorfal izmainak természetes összehúzódási ritmusát (Lee, 2011).

Parancsolj.😁

ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/108 A kérdező kommentje:

Kedves idegroncs, mert már nem tudlak másnak hívni amennyire itt vered magad napok óta. Képzeld mikor felhívtam tegnap az orvosom mindent SZÓRÓL SZÓRA UGYANÍGY elmondtam ahogy leírtam! És tudod mi volt a válasza? Hétfőn találkozunk!

Nem kezdett el kioktatni biológiából sőt hülyének se nézett! És mielőtt az orvosomra azt mernéd mondani, hogy hülye és képzetlen nyugodtan járj utána mennyivel fejlettebb más országokban az orvostudomány mint Magyarországon! Spanyolországot keresd segítek.

Hálistennek itt egy hozzád hasonló ember se létezik!

ápr. 20. 16:31
 95/108 anonim ***** válasza:
38%

#93! Köszönöm. Ez volt az első olyan hozzászólás az enyémeken kívül, aminek van értelme. Ezen lehetne vitázni, de én nem fogok, mivel én sem állítottam mást.

A kérdezőnek viszont a teszt szerint alacsony a hcg szintje, tehát a fentiek pont nem magyarázzák a "tüneteit."

Tudom azt is, hogy nem csak a hcg okoz tüneteket. Azt is írtam, hogy ezek lehetnek sima PMS tünetek is. (A mellérzékenységért pl.kutatók a progreszteront teszik felelőssé. Pár nappal ovu után ugyanúgy termelődik terhes, mint nem terhes ciklusban.) A kérdező rögtön cáfolta, mert neki aztán nincs ilyen PMS tünete🤦🏽‍♀️ Ami kész röhej, mivel akkor 5 napos terhesen se lehetne, hisz ugyanaz okozza és terhesen és nem terhesen is ugyanannyi termelődik belőle abban a szakaszban.

"És tudod mi volt a válasza? Hétfőn találkozunk!"

Persze, hisz nem diszkriminálhatja a buta embereket, el kell látnia. Ha magán, akkor még örül is neki, belőletek lesz az új autója. Gondolom, magán.

Az hogy a sokadik hülyeségedre 8s reagálok, pont nem azt mutatja, hogy idegbeteg vagyok, hanem, hogy végtelen a türelmem 😁

"Hálistennek itt egy hozzád hasonló ember se létezik!"

Nahát! Minden Spanyolországban élőt ismersz? Nézd meg őket jobban, mert kettőről biztosan tudom, hogy létezik és ott😉

ápr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/108 A kérdező kommentje:

Te végtelenül egy primitív ember vagy.

Kezdjük ott fogalmad sincs arról, hogy nekem milyen PMS tüneteim voltak az évek során de örülök hogy jobban tudod mint én aki átéli hónapokól hónapokra. Egy látnok vagy ügyes vagy.

2, hidd el a nőgyógyászom jobban ismer mint TE! És pont ezért sem mondaná, hogy hülye vagy buta lennék mert teljes mértékben tisztában mindennel amivel lennie kell az évek alatt!

3, akiről tudom, hogy olyan mint TE elkesiretelek az nem spanyol ember hanem magyar. Mert hát a magyar az mindenhol magyar 🤷🏽‍♀️ ha pedig te találkoztál olyan spanyol emberrel aki ugyanilyen tapló mint te vagy akkor ne csodálkozz ezen mert amilyen a mosdó olyan a törölköző. Érdekes én egy bunkó spanyol emberrel se találkoztam az évek alatt 🤷🏽‍♀️ na vajon miért is?

Gratulálok ehhez már igazán tehetségesnek kell lenned, hogy őket is kihozd a sodrukból 🤷🏽‍♀️

ápr. 20. 17:58
 97/108 anonim ***** válasza:
52%

#96! Újabb brilliáns érv. Mégis mi alapján sikerült megállapítani, hogy primitív ember vagyok? Az előző hozzászólásomban mit sikerült találnod, ami arra utal? Tisztában vagy egyáltalán a szó jelentésével?

"Kezdjük ott fogalmad sincs arról, hogy nekem milyen PMS tüneteim voltak az évek során de örülök hogy jobban tudod mint én aki átéli hónapokól hónapokra. Egy látnok vagy ügyes vagy."

Azért ez kemény, hogy valakinek ennyire mínuszban legyen a szövegértési képessége😂Hol írtam, hogy tudom, milyen PMS tüneteid szoktak lenni? Idézd kérlek. De elnézem neked, biztos régóta élsz kint, biztos elfelejtettél magyarul. Mondjuk a magyarok már 2 hét külföld után el szoktak.

2. Értem. Tudja, hogy te egy különleges hópihe vagy, aki minden tudományos álláspontnak ellentmond. Hát, sajnos én nem tudom, én már csak ilyen hülye vagyok. Mentségemre szóljon, hogy nem is vagyok a nőgyógyászotd. Kár, már tuti kőgazdag lennék, csak a hülyeségeidet kéne meghallgatnom rendszeresen, pont mint most, csak nem ingyen.

3. Na, szövegértés bajnoka és azt hol írtam, hogy ők spanyolok?🤣

Te viszont azt írtad, hogy ott egy olyan se létezik. Vagyis magyar se! Nincs ott valami jó magyartanár? Rohadtul rád férne.

ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/108 A kérdező kommentje:

Te még a saját írásod értelmezésével is bajban vagy akkor mit várjak más írásán? 🤦🏼‍♀️

Arra nem vagy méltó, hogy többet válaszoljak neked mert még a kákán is csomót keresel. Más szemében a szálkát magadéban a gerendát se látod. Csak a sertegetés és okoskodás megy neked. Nem tudom honnan ered ez a sok negatív dolog benned de a helyedben kivizsgáltatnám mert nagyon nem normális.

Persze, hogy ne legyek bunkó, hogy csak úgy lelépek én itt és most lezárom a témát és a veled való kommunikációt is. Viszont nem látásra, Szia!

ápr. 20. 19:25
 99/108 anonim ***** válasza:
46%

#98! Gondolom, most magadról beszélsz, mert nem én vagyok az, aki folyamatosan ellentmond saját magának is.

Vagy tudsz esetleg példát írni, hol nem tudtam értelmezni magam?😂Ja, azt nem. Eddig se sikerült egyszer se. Csak az üres vádaskodás megy, meg a sértegetés. Én egyetlen jelzőt használtam rád, ostoba vagy, alá is tudtam támasztani nem egyszer. Te egynél jóval több és durvább jelzőt használtal rám, de egyiket se támasztottad alá semmivel. Ez az óriási különbség köztünk.

Nekem nincs miért kivizsgáltatnom magam, de ha megnyugtat, ki vagyok. Nincs semmi mentális betegségem és átlag feletti az intelligenciám. Erről papírom van. Szóval inkább neked kéne, mert rólad viszont nem tudjuk, hogy ép vagy-e😉

ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/108 anonim ***** válasza:
34%

Tessék, találtam nektek társat. Pont ilyenekről beszéltem. Olyan okosak, mint ti vagytok. Neki is magyarázzátok el, hogy tuti terhes és egy rosszindulatú, gonosz köcsög, aki szerint nem🤣

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!