Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetnek, hogy ezek...

Reménykedhetnek, hogy ezek terhességre utalnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ebben a hónapban kicsit késve jött meg a menstruációm és kevesebb is volt mint máskor. Ha az eredeti ciklusomhoz nézem akkor 12-én volt ovulációm, férjemmel 2-3 naponta együtt vagyunk. Pár napja feszülést érzek az alhasamba időnként, tegnap óta hányinger, szédülés jön rám hirtelen néhány pillanatra, mellé társuló mell érzékenység, feszülés. Kicsit érzékenyebb lettem a szagokra, ha valaki rágyújt mellettem, elkap a hányinger. Próbaként csináltam egy tesztet ami negatív lett. Reménykedtem hátha múlt hónapban össze jött és azért volt másabb a mensim. Viszont ezeket a tüneteket meg korainak tartanám mert 10 nap múlva nem várom. Betegnek nem vagyok beteg. ( a családom 80%ban esélyes az ikrekre nemtudom ez számít e bármit is) Volt már valakinek ilyen hamar hasonló tünete? Reménykedhetek később pozitív tesztben? Szívesen fogadok tapasztalatokat :)

ápr. 18. 23:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/108 anonim ***** válasza:
88%
Amennyiben tüneteid lennének a terhesség miatt, akkor pozitív lenne a teszt. Nekem volt vérzésem a mostani terhességnél is, de nem menstruáció. Megjött pár nappal a (nem)várt előtt, 1 napig "menstruáltam" és elmúlt. Nem napokig véreztem és nem nagy mennyiségben. 2 terhességnél volt így nekem.
ápr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/108 anonim ***** válasza:
100%

Nem rosszindulatbol irom, hiszen mindenki máshogy működik, igy bármi lehetséges.

Nekem peldaul ahogy a hormonjain megvannak "bolondulva" tudnak menstruáció környékén hasonló tüneteket produkálni. Mivel már van egy gyerkőcöm, így tudom ahhoz hasonlítani, hogy szoktam olyan rosszul lenni mint akkor 8 hetes terhesen. De ez nem terhesseget jelez nálam sajnos, csak azt hogy a hormonokkal valami nem stimmel, hiaba relatív pontos a menstruációm. Minden ciklus más és máshogy is éljük meg.

Viszont drukkolok, hogy sikerüljön a baba🙂

ápr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/108 anonim ***** válasza:
95%
Kizárt,hogy előző iklusban teherbe estél,ha a teszt negatív.A teszt a hcg hormonra reagál,ami a tüneteket okozza.Ha annyi hormon van már,hogy tünetet okoz, akkor azt kimutatja a teszt.Tehát a tüneteidet nem ez okozza,amennyiben a tested negatív.És ha az előző ciklusban estél volna teherbe, akkor a következő esedékes menstruációkor már 8 hetes terhes lennél,amikor még már szívműködés van,stb.
ápr. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/108 anonim ***** válasza:
40%

#7! Igen, vérzés lehetett volna terhesen, ami nem menstruáció, de te a negatív teszt UTÁN írtad ki a kérdést, mintha random emberek jóslatai felülírnák a teszt eredményét. A gyerekemnek ennél 15évesen is több esze lesz.

A rosszulléteket meg simán beképzeli bárki. Keress pár hasonló kérdést. Többezer van, aki televan tünetekkel, mégse terhes. Mintha a világon kizárólag terhesség miatti rosszullét létezne. Szerinted például férfiak nem szoktak szédülni? Ők is terhesek? Ember! A napokban 30fokból lett egyik napról a másikra 8! Az a csoda, aki nincs rosszul.

#1

ápr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/108 A kérdező kommentje:
#14 te neked nagyon nincs rendbe valami a fejedbe hogy ekkora egy seggfej vagy. Amerre én lakok már lassan 2.hete szar idő van. A kérdésem helyett inkább menj és tanulmányozd a szövegértést mert még mindig nem ment a szöveg értelmezése. Másnak megy a kulturált válasz neked nem. Ne itt éld ki magad légyszives. Se nem vagyok fogyatékos se nem hipochonder, hogy azzal szórakozzak beképzelem azt hogy szarul vagyok mert az olyan jó buli.. Hagyj békén légyszíves és ne is válaszolj. Szép napot neked.
ápr. 19. 10:43
 16/108 A kérdező kommentje:
Igen csak hogy kérlek mindenki értse, teljesen tisztában vagyok azzal, hogy az előző ciklusban nem fogant baba! 😀 Én arra lennék kíváncsi, hogy valakinek volt e olyan,hogy az esetleges fogantatás miatt a hormonjai megzavarodtak? (Olvastam utána sok szaklapban is, hogy nem kizárt de ritka.. Nem gondolnám, hogy nekem csoda szervezetem lenne) ezért érdeklődök, hogy valakinek volt e ilyen hogy ennyire érzékeny vagy nem létezik?
ápr. 19. 10:48
 17/108 A kérdező kommentje:
Azt viszont nem értem miért kellett a többieket lepontozni csak azért mert nem egyezik a véleménye a tietekkel vagy mert nekik másabb volt a terhességük..
ápr. 19. 10:50
 18/108 anonim ***** válasza:
63%

#15! "Másnak megy a kulturált válasz neked nem."

Elírtad. Másnak megy a neked tetsző válasz, csak nekem nem. Hát, ez van🤷🏼‍♀️ Attól még nem leszel terhesebb. Mondjuk a legtöbben ugyanezt írták, mint én és a pontozás alapján is egyetértenek.

Mi volt benne "nem kulturált" szerinted?🤔

#14

ápr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/108 anonim ***** válasza:
93%
Olyan nem létezik,hogy pár napos terhességet érezzen valaki,mert az valójában még nem is terhesség.Ovuláció után,ha megtermékenyül a petesejt,akkor is 7-8 napig vándorol,majd beágyazódik,ami ismét több nap.Tehát 3-4 napos megtermékenyült petesejt nem okozhat ilyen tüneteket.
ápr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/108 A kérdező kommentje:

19# ezt énis így gondolom. Nem én írtam hogy 3 napos terhesnek gondolom magam.

18# nem. Másnak megy a kulturált megfogalmazás neked meg csak a kötekedés.

ápr. 19. 11:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!