Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetnek, hogy ezek...

Reménykedhetnek, hogy ezek terhességre utalnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ebben a hónapban kicsit késve jött meg a menstruációm és kevesebb is volt mint máskor. Ha az eredeti ciklusomhoz nézem akkor 12-én volt ovulációm, férjemmel 2-3 naponta együtt vagyunk. Pár napja feszülést érzek az alhasamba időnként, tegnap óta hányinger, szédülés jön rám hirtelen néhány pillanatra, mellé társuló mell érzékenység, feszülés. Kicsit érzékenyebb lettem a szagokra, ha valaki rágyújt mellettem, elkap a hányinger. Próbaként csináltam egy tesztet ami negatív lett. Reménykedtem hátha múlt hónapban össze jött és azért volt másabb a mensim. Viszont ezeket a tüneteket meg korainak tartanám mert 10 nap múlva nem várom. Betegnek nem vagyok beteg. ( a családom 80%ban esélyes az ikrekre nemtudom ez számít e bármit is) Volt már valakinek ilyen hamar hasonló tünete? Reménykedhetek később pozitív tesztben? Szívesen fogadok tapasztalatokat :)

ápr. 18. 23:36
 61/108 anonim ***** válasza:
49%

Pedig elég szépen megmagyaráztad, hogy márpedig amíg a teszt negatív addig tünetek sem lehetnek. Miért annyira hihetetlen számodra, hogy az immunrendszer már a megtermékenyülés pillanatában reagál és ezáltal akármilyen tüneteket is produkál? És mi van akkor ha tegyünk fel egy kémiai terhességről van szó ahol olyan csekély hcg termelődik, hogy a teszt ki sem mutatja?

Nem tudom miből állapítottad meg, hogy gimnazista szinten maradtam, de őszintén nem is érdekel. Csupán azért írtam le a véleményem, hogy ha valaki véletlenül ide talál és hasonló helyzetben van lássa azt, hogy nincsen egyedül a megkeseredett gyakoris tanárnénik között.

ápr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/108 anonim ***** válasza:
63%
Már rég megértettem. Terhes vagy. Az előző hónap óta. A teszt rossz, azért volt más a menstruációd és azért vannak"tüneteid". Véletlenül se azért, mert nem gép vagy. Már gratuláltam is a babához. Mit szeretnél még?
ápr. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/108 anonim ***** válasza:
27%
Te tényleg nem fogtál fel semmit abból amit írtunk...
ápr. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/108 A kérdező kommentje:

Azt hogy végre lépj már innen le. Az ember feje megfájdul tőled.

Belekartam menni a játszmádba de felesleges lesüllyedni a te szintedre. Téged a vita éltet. Boldogan baktass tovább. Viszlát!

ápr. 20. 00:04
 65/108 anonim ***** válasza:
40%

#61! Mint már írtam, pont ez a baj, hogy egymást győzköditek a hülyeségről. Ha valaki idetéved, azt látja, hogy mindenki terhesen menstruál negatív teszttel és mivel ő is hiányzott a biosz órákról, utána fél évig írogatja ki, hogy tuti terhes, hiába van 50 negatív tesztje, hiába menstruál, 5x volt orvosnál, aki nem látott semmit, de ő TUDJA, mert elolvasta az ilyen okosok kérdéseit és válaszait, mint ti vagytok. Valóban nincs egyedül a hülyeségével, de ez NEM JÓ dolog, mint, ahogy te gondolod.

Azért, mert 10 alatti hcg-t, nincs az az érzékeny szervezet, ami megérez. Kapaszkodj meg, nem terhes embereknél se feltétlenül 0 a hcg. Nézd meg a referencia tartományt. Na, most, ha annyit megérezne, akkor lennének olyan nők, akik egész életükben (vagy legalább a klimaxig), folyamatosan terhességi tünetekkel küzdenének, ami pedig nem létezik.

ápr. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/108 anonim ***** válasza:
40%
#64! Ok.Remélem, megírod, mit mondott a doki. Kíváncsian várom 😂 Ja, nem fogod. Ciki lenne, hogy a nagy semmit. De mindegy, ha már így belemerültél, legalább hazudd azt, hogy kiderült, terhes vagy. Úgyse tudjuk ellenőrizni 😁
ápr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/108 A kérdező kommentje:

Te komolyan elmebeteg vagy.

Akármi is lesz hidd el leírom, hogy megnyugodjon a lelked :) a hazugság meg nem terepem ;)

ápr. 20. 00:13
 68/108 anonim ***** válasza:
30%
#67! Na jól van, mostmár nyugodtan alszom😁
ápr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/108 anonim ***** válasza:
27%

Én tényleg feladom és ez az utolsó válaszom itt. Szerintem majdnem minden válaszomban elmondtam, hogy minden szervezet más. Sehol nem írtam azt, hogy mindenki terhesen menstruál sőt semmi hasonlót sem. Szimplán nem értettem veled egyet, mivel számos dolgot alaptalanul jelentesz ki tényként és ezt nem tudod elfogadni. Mégis honnan tudod azt, hogy 10 alatti hcg-t nem érez meg a szervezet? Ennek az indoklására esküszöm kiváncsi vagyok ha már úgyis az edukáció a célod. Tisztában vagyok vele, hogy a hcg megtalálható a szervezetben akkor is ha valaki nem terhes, hiszen akár daganat miatt is előfordulhat még férfiaknál is. Te tisztában vagy vele, hogy adott hcg koncentrációra minden szervezet máshogy reagál?

Szóval a végére össze foglalom a lényeget, hogy te is megértsd:

- nem minden nő terhes akinek negatív a tesztje, de egyes esetekben előfordulhat ilyen (pl. Késői ovulációból fogant terhesség esetén túl korai tesztelésnél)

- terhesség esetében a vérzést nem mentsruáció okozza mert annak következtében leválik a méhnyálkahártya (terhesség melletti vérzés oka lehet pl. hematóma, fenyegető vetélés stb.)

- nem vérzik minden nő terhesség mellett

- előfordulhat egyes esetekben, hogy nem választódik ki elég hcg ahhoz, hogy a teszt pozitív legyen, de ez nem jelenti azt, hogy minden negatív tesztes nőnél ez áll fent

- megesik az is, hogy egy negatív teszt szimplán annyit jelent, hogy az illető nem terhes (általában ez a helyzet)

Huh remélem mindent össze szedtem hirtelen.

Végszónak annyit mondanék, hogy teljesen hiába való volt kioktatnod engem, hiszen én az elejétől kezdve mondtam, hogy ez csak a saját tapasztalatom volt, hogy negatív teszt mellett hánytam majd később pozitív tesztem lett.

Áldás békesség!

ápr. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/108 anonim ***** válasza:
51%

#69! De hiszen az előbb írtam le!!! De üsse kavics, még egyszer: Azért nem érez meg, mert nagyon sok (nem rákos!)nő szervezetében is van kis mennyiségű hcg, terhesség nélkül is MINDIG! Azért nem úgy van megadva a referencia tartomány, hogy >0 terhes. Ha lennének olyan nők, akik ezt a minimális hcg-t is érzik, akkor a nagy számok törvénye alapján lennének emberek ennek a 2 halmaznak a metszetében. Tehát ők, mivel minden nap van alacsony hcg a szervezetükben és arra a kevésre is tünetekkel reagálnak, életük minden napján rosszul lennének. Ha pedig valaki egész életében minden nap hányingerrel küzd, szédül stb., akkor előbb, vagy utóbb, orvoshoz fordul. Tehát már kiderült volna, hogy létezik ilyen betegség, de nem derült ki.

"Szóval a végére össze foglalom a lényeget, hogy te is megértsd:" Ok.Én is.

- Aki túl korán tesztel, az a tesztelés pillanatában MÉG nem terhes, tehát ne nevezzük terhesnek. Többen is leírták, én magam legalább 3x, hogy a Kérdező lehet MAJD terhes a pár nappal ezelőtti ovujából. Amikor eljön az ideje, ki fog derülni. MOST nem terhes.

- Ezt fölösleges volt leírnod, én ilyet soha nem írtam, hogy terhes nő nem vérezhet. Én is véreztem több okból is, de egyik se menstruáció volt. A kérdező viszont menstruációt írt.

- Ilyet se állítottam vagy nem jól értelmezted. Azt írtam, HA valaki feljön az oldalra, azt látja, mert sok buta ember írja, hogy ő is menstruált terhesen, a tesztje is negatív volt, mégis terhes volt. Egymást támogatják a hülyeségben és ha egy biosz kettes alá feljön el is hiszi, hogy ez a normális, tehát attól, hogy menstruál és negatív a tesztje, még tuti terhes.

- Igen, előfordulhat. Ezt se vitattam, erre írtam a vérvételt, mint megoldást. Nekem is alig választódik ki. Amikor már annyi van vérben, hogy másnak leugrana, nekem alig látszik. Van, akinek meg semennyi. De az NAGYON ritka.

- Ezt a pontot kéne tudatosítani az emberekben, mert ez a valóság. De te pont az ellenkezőjét tetted.

A kérdezőnek semmi teendője nem lett volna, azon kívül, hogy megvárja a következő menstruációját és HA kimarad csinál egy tesztet. VAGY, ha az előző ciklusból gyanakszik terhességre, csináltat egy vértesztet. Ő ehelyett fölöslegesen kombinál, azt se tudja, melyik ciklusból vél terhességet, te meg csak adtad alá a lovat.

Azt meg nem értettem miből szűrted le, hogy nagyon tanult lenne. Már az eredeti kérdése is televan zagyvaságokkal. Pl.: "a családom 80%-ban esélyes az ikrekre". Ugye, nem azt akarod mondani, hogy ezt is emelt bioszon tanítják?🙄

ápr. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!