Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetnek, hogy ezek...

Reménykedhetnek, hogy ezek terhességre utalnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ebben a hónapban kicsit késve jött meg a menstruációm és kevesebb is volt mint máskor. Ha az eredeti ciklusomhoz nézem akkor 12-én volt ovulációm, férjemmel 2-3 naponta együtt vagyunk. Pár napja feszülést érzek az alhasamba időnként, tegnap óta hányinger, szédülés jön rám hirtelen néhány pillanatra, mellé társuló mell érzékenység, feszülés. Kicsit érzékenyebb lettem a szagokra, ha valaki rágyújt mellettem, elkap a hányinger. Próbaként csináltam egy tesztet ami negatív lett. Reménykedtem hátha múlt hónapban össze jött és azért volt másabb a mensim. Viszont ezeket a tüneteket meg korainak tartanám mert 10 nap múlva nem várom. Betegnek nem vagyok beteg. ( a családom 80%ban esélyes az ikrekre nemtudom ez számít e bármit is) Volt már valakinek ilyen hamar hasonló tünete? Reménykedhetek később pozitív tesztben? Szívesen fogadok tapasztalatokat :)

ápr. 18. 23:36
 71/108 anonim ***** válasza:
57%
Érdeklődnék amúgy kedves 70-es hogy ha neked ennyire zavaró ez a kérdés és a mások tapasztalata ami eltér a te véleményedtől akkor mi a jó büdös francot keresel még itt? Ismeretlenül is ki nem állhatom az ilyen mindentudó okoskodó embereket. Te vagy egy klinikai eset amúgy, mert értelmes ember már rég lezárta volna és nem bizonygat senkit az igazáról. Esetleg egyszer elmondja a véleményét de ennyi. Szóval igen csak tudomásul kellene venned hogy a toronyban nálad is bajok vannak. És nem biológiailag! ;) Remélem életemben nagyon kevés hozzád hasonló emberhez lesz szerencsém a környezetemben..
ápr. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/108 A kérdező kommentje:

Kedves biológiai tanár aki a bioszról oktat és megkérdőjelezi más iskolázottságát nem tudja, hogy az ikrekre való hajlamosság genetikai ágon öröklődő. :)

Mint ahogyan azt sem hogy ha valaki ikrekkel lesz terhes a szervezet sokkal intenzívebben reagál bármilyen változásra :)

Az pedig, hogy te még MINDIG az iskolázottságom gyalázod, elárulom neked a tanultságomnak köszönhetően többre vittem az életben mint TE tanárként aki itt veri magát. Egyetértek a #71-es válaszolóval. A vitát lezártam.

ápr. 20. 09:35
 73/108 anonim ***** válasza:
65%
Hiába bizonygatnánk neki bármit is, nála biztos nem így volt és nem hiszi el, hogy másnál mégis előfordulhat. Ráadásul ahogy vissza olvastam a válaszokat itt rajtam kívül többen is írtak hasonló tapasztalatokat. Dehát biztosan ők is csak képzelték!
ápr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/108 anonim ***** válasza:
34%
Ja,hogy már nem is csak terhes ék,hanem egyből ikerterhesnek képzeled magad.Jajj!És én nem a biosztanár vagyok,oldalak óta csak olvassák benneteket.Kedves!Igen,van olyan,hogy valaki genetikailag hajlamosabb ikerterhességre,de ez nincs meghatározva %-ban.Az én családomban is,és a férjem családjában is vannak ikrek,a férjem konkrétan iker.Az ikertesója nő,ő pl hajlamosabb lehet ikerterhességre,de nincs ilyen,hogy x%-ban.
ápr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/108 A kérdező kommentje:
Egészségedre :D
ápr. 20. 10:07
 76/108 A kérdező kommentje:
Sőt hogy megnyugodj rögtön azt hiszem, hogy már meg is szültem hogyhamár szerinted mindennek hiszem magam :D
ápr. 20. 10:12
 77/108 anonim ***** válasza:
16%

#73 engedd el. Nem veszi észre hogy magát járatja le olyan szánalmas, hogy felnőtt ember létére még mindig nem hagyja a témát.

#74 anyu és apu testvérek, hogy ilyen elmebeteg vagy?

Nem nem kell válaszolnod mert fegyvertelen emberekkel nem harcolom. (Hogy te is megértsd itt arra gondolok hogy olyan aberrált vagy, hogy felesleges vitába szállni veled)

ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/108 anonim ***** válasza:
34%

71!Nem te fogod eldönteni, hogy mennyit vitatkozom.Mint láthattad, az utolsó kommentemben például egy másik kommentelő hozzám intézett kérdésére válaszoltam. Mint most neked.

Ha valakitől érdeklődsz valamiről, akkor hihetetlen, de előfordul, hogy választ fogsz kapni😂 Alapvető etikett. Szóval törődj bele, de ez mindaddig így lesz, amíg hozzám szólnak? Te hogy szoktad a való életben? Beszélnek hozzád és szó nélkül elsétálsz? Jó nagy bunkó lehetsz akkor.

Teljesen normálisan válaszoltam egyébként a Kérdezőnek az #1 kommentemben, de már ott kezdte a hisztijét, mert nem bírta elviselni, hogy nem azt írtam, amit hallani akart.

"Kedves biológiai tanár aki a bioszról oktat és megkérdőjelezi más iskolázottságát nem tudja, hogy az ikrekre való hajlamosság genetikai ágon öröklődő. :)"

#72! Hú, legalább ne égetnéd magad további hülyeségekkel.🤦🏽‍♀️

Mi az, hogy a családodban 80%?🤣Neked is 80, meg nagyapádnak is?😂1. Ez egyénenként változó 2. Soha senkinek nem mutatható ki százalékos formában, ezt te találtad ki. 3. Csak a kétpetéjű ikrek esetén nő a valószínűsége családi halmozódás esetén. Ott is csak sejtik a tudósok, hogy létezhet egy hiperovulációra hajlamosító gén, de még meg se találtak, nem hogy százalékokkal dobálózzanak.

"Mint ahogyan azt sem hogy ha valaki ikrekkel lesz terhes a szervezet sokkal intenzívebben reagál bármilyen változásra :)"

Megint sikerült saját magadnak ellentmondani, gratulálok. Egész addig azt bizonygattátok, hogy mindenkinél különböző, hogy a szervezete mennyire érzékeny a hcg-re, ami egyébként az egyetlen állításod volt, aminek van is alapja. Most ezt is tönkrevágtad, mert hirtelen már nem attól függ, hanem, hogy ikreket vár-e🙄 De ha már imádod a saját tapasztalatokat, tessék: Jóval magasabb volt a szervezetemben a hcg az elején, mint adott terhességi korban kellett volna, mert ikerterhességként indult. 0, azaz nulla tünetem volt. Akkor most ufó vagyok? Vagy mégse befolyásolja az ikerterhesség?

"elárulom neked a tanultságomnak köszönhetően többre vittem az életben mint TE tanárként aki itt veri magát. Egyetértek a #71-es válaszolóval"

Hogy mire vitted az életben, nem tartozik a kérdéshez, mint ahogy azt se tudhatod, én mire vittem, mivel semmit nem tudsz rólam. Az eddigi írásaidból biztos nem derül ki, hogy sokra vihetted volna, de ennek bizonyítása inkább ostobaságra vall.😁

ápr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/108 A kérdező kommentje:
78# legyél boldog a hülyeségeiddel. Kettőnk közül ha bárkinek is az írását elemezzük a tiéd vall arra, hogy a magánéletben valami igazán nincs rendben. Nem nekem.
ápr. 20. 10:43
 80/108 anonim ***** válasza:
56%

#79! És az miből derült ki, okoska? Nem emlékszem, hogy írtam volna a magánéletemről.

De megnyugtatlak, nem is lehetne nagyobb rendben. Nem tudok elképzelni nagyobb boldogságot a babavárásnál, szóval, ha keresnék neked, se találnék most problémát 😁

ápr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!