Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetnek, hogy ezek...

Reménykedhetnek, hogy ezek terhességre utalnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ebben a hónapban kicsit késve jött meg a menstruációm és kevesebb is volt mint máskor. Ha az eredeti ciklusomhoz nézem akkor 12-én volt ovulációm, férjemmel 2-3 naponta együtt vagyunk. Pár napja feszülést érzek az alhasamba időnként, tegnap óta hányinger, szédülés jön rám hirtelen néhány pillanatra, mellé társuló mell érzékenység, feszülés. Kicsit érzékenyebb lettem a szagokra, ha valaki rágyújt mellettem, elkap a hányinger. Próbaként csináltam egy tesztet ami negatív lett. Reménykedtem hátha múlt hónapban össze jött és azért volt másabb a mensim. Viszont ezeket a tüneteket meg korainak tartanám mert 10 nap múlva nem várom. Betegnek nem vagyok beteg. ( a családom 80%ban esélyes az ikrekre nemtudom ez számít e bármit is) Volt már valakinek ilyen hamar hasonló tünete? Reménykedhetek később pozitív tesztben? Szívesen fogadok tapasztalatokat :)

ápr. 18. 23:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/108 A kérdező kommentje:
#28 köszönöm a válaszod ❤️
ápr. 19. 14:37
 32/108 anonim ***** válasza:
78%
Dehogynem tud.Pánikbetegség esetén még olyat is produkálsz, mintha infarktusos lenne.
ápr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/108 A kérdező kommentje:
De nincs semmilyen ilyen betegségem hálistennek sem nekem sem a felmenőim közül bárkinek :) és soha nem is volt hasonló :)
ápr. 19. 15:09
 34/108 anonim ***** válasza:
52%
Ok. Akkor foglaljuk össze. Te is tisztában vagy a fogantatással. Nem beszéled be a tüneteket, de biztosan tudod, hogy nem vagy beteg.(Honnan?😂) Szóval, tegyük fel, hogy esetleg, talán, csak félve írom le, de mégse az 1 hetes terhességtől vannak, akkor szerint mitől? Kíváncsi vagyok, te mire tippelsz? Okozhatja-e bármi más, vagy kizárólag csak terhességtől lehet? Mert ha az utóbbi, akkor 50%, hogy nagy koppanás lesz a vége.
ápr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/108 A kérdező kommentje:

Te tudod ha beteg vagy illetve azt is ha nem igaz? Na látod...

6 hónapja próbálkozunk 6 hónap alatt nem volt egyszer sem ilyen, minden hónap 50-50% nem most fogom elkezdeni hitegetni magam sem beleélni magam. 9 nap múlva úgyis minden kiderül. És könyörgöm már 20x mellőzd már a kérdésem és hagyj már békén.

ápr. 19. 15:25
 36/108 anonim ***** válasza:
65%
Á,én feladom.Azt 100%-ra mondom neked,hogy a mostani rosszullét, szédülés nem terhességtől van.Melled fájhat premenstruációs tünetként is.Ettől függetlenül kiderülhet 2 hét múlva,hogy sikerült ez a hónap,de az tuti biztos,hogy most nem attól vagy rosszul.A hányinger, szédülés egyébként is csak a 6.hét után kezdődik.Ha most tünetet okozna a hcg, akkor a teszt pozitív lenne,ugyanis az a teszt arra a hormonra reagál.
ápr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/108 anonim ***** válasza:
52%

🤦🏽‍♀️Igen, ha betegségre utaló tüneteim vannak, akkor tudom, hogy beteg vagyok. Mint minden normális ember.

Rossz hírem van, nem csak én írok neked, a #36 se én vagyok, mielőtt...

Egyszerűen csak többen is látjuk, hogy valami baj van a toronyban.

#34

ápr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/108 anonim ***** válasza:
41%

Undorítóak vagytok. Otthon elvagytok nyomva, hogy itt elitek ki magatokat? Nektek is baj van a toronyban már nem azért a két forintért.

Kedves kérdező, még ha nem is érezhető az első hetekben tünetek könnyen lehet hormon túlérzékeny. Várd meg a nem várt napját és tesztelj, drukkolok neked 🥰

ápr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/108 anonim ***** válasza:
80%

Igen, akinek nem megy el a józan esze, azt mind elnyomják otthon😁

Ja, nem.

ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/108 anonim ***** válasza:
57%

Nem a józan észre gondolhatott az előző kommentelő. Hanem arra, hogy nem birtok leállni másnak a szekálásával. Miért érzitek jobban magatokat ha másokat tapostok, gyaláztok és olykor nyomdát nem tűrő szavakkal illettek? Ilyenkor elégedetten mosolyogtok a kijelzőre, hogy ezaz ügyes voltam jól megmondtam? Nem a kérdés a szánalmas hanem ti, hogy ennyire erőszakosan nem hagyjátok békén szerencsétlen nőt. Nőjjetek már fel.


Kérdező.

Mindenki okoskodik itt neked. De egy kérdés egyik nagy tudású nőtársamnak se jutott eszébe. Hány tesztet végeztél és milyen fajtát?

ápr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!