Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetnek, hogy ezek...

Reménykedhetnek, hogy ezek terhességre utalnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ebben a hónapban kicsit késve jött meg a menstruációm és kevesebb is volt mint máskor. Ha az eredeti ciklusomhoz nézem akkor 12-én volt ovulációm, férjemmel 2-3 naponta együtt vagyunk. Pár napja feszülést érzek az alhasamba időnként, tegnap óta hányinger, szédülés jön rám hirtelen néhány pillanatra, mellé társuló mell érzékenység, feszülés. Kicsit érzékenyebb lettem a szagokra, ha valaki rágyújt mellettem, elkap a hányinger. Próbaként csináltam egy tesztet ami negatív lett. Reménykedtem hátha múlt hónapban össze jött és azért volt másabb a mensim. Viszont ezeket a tüneteket meg korainak tartanám mert 10 nap múlva nem várom. Betegnek nem vagyok beteg. ( a családom 80%ban esélyes az ikrekre nemtudom ez számít e bármit is) Volt már valakinek ilyen hamar hasonló tünete? Reménykedhetek később pozitív tesztben? Szívesen fogadok tapasztalatokat :)

ápr. 18. 23:36
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/108 anonim ***** válasza:
38%
98,100 átlag feletti intelligencia? 😂😂😂😂 pont az sugárzik rólad. Olyan sötét vagy mint az éjszaka a sok okoskodásoddal. És valóban igaz, hogy a saját írásodat se tudod értelmezni annyiszor leírtad hogy márpedig a kérdezőnek ez ez meg amaz! Sokkal jobban tudsz mindent mindenkitől. Olyan nőknek megmagyarázod a hülyeséged akiknek kézzel foghatóan van cáfolata a te nagy tudású érveidre. Az neked ép elme, hogy 1milliomodik alkalommal se tudod felfogni, hogy unalmas vagy? Magad járatod le. Pláne azzal, hogy olyanhoz hasonlítod ezt a kérdést mint amit linkeltél? Nem veszed észre magad, hogy a kutyát sem érdekled? Nem hogy idézni tőled. Vedd észre magad! Folyamatosan mást ostobázol le azért mert ő jobban ismeri a saját testét mint te az övét? Na ki is az ostoba? Igazi fotelharcos vagy akinek nem volt gyerekszobája és itt éli ki magát. Az üres sértések és vádak te felőled jönnek. Hány éves vagy? 16 és vered itt magad felnőtt nőknek csak mert te terhes vagy? Mert ez a viselkedés nem egy felnőtt nőre vall. Egy Felnőtt ember, pláne ha átlag feletti intelligenciával rendelkezik akkor feltudja fogni mikor volt elég belőle! De neked nem megy! Szánalomra méltó mennyire vágysz az elismerésre a hülyeségedért
ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/108 anonim ***** válasza:
63%

#101! Hú, nekem szinte végtelen türelmem van, de ezzel a kommenteddel kezded súrolni a határaimat.

"És valóban igaz, hogy a saját írásodat se tudod értelmezni annyiszor leírtad hogy márpedig a kérdezőnek ez ez meg amaz! Sokkal jobban tudsz mindent mindenkitől."

Amíg visszaböfögted, amit a kérdező írt, az alatt már írhattál volna egy KONKRÉT példát, ha lenne. Milyen ez meg amaz? 😂 Én vagyok 16 éves? Hát, akkor te óvodás. Oldalakon át írtok a semmiről! 2 napja könyörgöm, hogy csak egyetlen egy konkrétumot írjatok már, de nem megy

Komolyan, neked politikusnak kéne menni. Könyörgöm, egyszer az életben hányd már ide, mi a f@szra gondolsz, amikor megvádolsz valamivel🤦🏽‍♀️ MIT nem tudtam értelmezni a saját írásomban? Mi az az ez, meg amaz a kérdezőnek, amiről annyiszor írtam?😂 HOL van a kézzel fogható cáfolat és melyik érvemre?🤣 Képes vagy ezek közül egyetlen egyet megnevezni? Na, fog menni?

"Folyamatosan mást ostobázol le azért mert ő jobban ismeri a saját testét mint te az övét? Na ki is az ostoba?"

Hol írtam, hogy jobban ismerem én a testét?🤣 Hát, szarok én a testére. Tényeket írtam.

"Az üres sértések és vádak te felőled jönnek."

Milyen üres sértések? Mint írtam én összesen nem használtam annyi jelzőt rátok, mint ti egyenként 1 emberre, azaz rám . És én azt a keveset is megindokoltam. Ti egyet se, csak az üres fröcsögés megy.

"Szánalomra méltó mennyire vágysz az elismerésre a hülyeségedért"

Igen, nem is tudok aludni ostoba nők elismerése nélkül 🤣

"Pláne azzal, hogy olyanhoz hasonlítod ezt a kérdést mint amit linkeltél?"

Várj, segítek, mert látom, egyedül a hasonlóságok felismerése se megy.

1. Mindkettő negatívat tesztelt.

2. Mindkettő menstruált.

3. Mindkettő terhesnek képzeli magát, mert "tünetei vannak."

Na, így remélem, menni fog. És nehogy már azt hidd, hogy te jobban ismered annak a nőnek a testét, mint ő! Hát, csak jobban tudja. Gömbölyű a hasa! Hát, nem érted! Egyetértelmű, hogy terhes!

Remélem, magadra ismertél, pont ezt csinálod 😉

ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/108 anonim ***** válasza:
33%

Kaptál egy komplett cikket ami bizonyította, hogy nem igaz az egyik legfőbb állításod. Mit akarsz még? Teljes doktori értekezést? Ajánlom neked a Google scholart rengeteg hasznos szakcikket találsz a témában. Nem a femina.hu-ről kell megtanulni a dolgokat.

Elég lesz mostmár belőled, hagyd békén a kérdezőt és foglalkozz inkább a családoddal, mindenki jobban jár!

ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/108 anonim ***** válasza:
43%

A! Te sík hülye és buta vagy. Mindig a kötekedés és a vita...


Kedves kérdező! Ne foglalkozz vele, kismama amúgy. És bolond. Előtte se volt 100-as,most se az 😆

ápr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/108 anonim ***** válasza:
39%

#103! De melyik legfőbb állításom? Leírnád végre te, ha már senki nem tud konkrétumot írni? Oda is írtam, hogy nem vitatkozom a cikkekkel, mivel egyetértek velük, én is azt írtam.

#104! Te ittál? Milyen A? Persze, hogy kismama vagyok, ahogy írtam is. Nagy tehetség kellett kitalálni.

ápr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/108 anonim ***** válasza:
38%

Fel lehet ismerni, hogy te vagy az...

😉

ápr. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/108 anonim ***** válasza:
42%
A múlt havit nem tartom valószínűnek mert akkor már kimutatná a teszt. De ebben a hónapban még próbálkozzatok hátha. Nekem februárban több mint egy hetet késett és március közepén teszteltem pozitívat. Rá három hétre az orvos közölte, hogy 9 hetes terhesség, így vissza számolva a fogantatás pont arra a napra esik, mikor az eredeti (késés nélküli) ovum lett volna februárban. A vicc az az, hogy nem is akkor voltunk együtt, hanem 2 hétre rá, de a kettő között eltelt idő alatt hasonló tüneteim voltak, mint neked. És nem előtte semmilyen aktus nem volt a párommal (mással sem természetesen). Úgyhogy feküdjetek rá és tesztelj a hónap végén.
ápr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/108 A kérdező kommentje:

Szia kedves 107! Vasárnap hajnalban bevitt a párom a sürgősségire, mert hajnalban arra keltem fel, hogy már könnycsorgatós magzatpózfelvevős hasfájdalmam volt. Meglett a probléma oka és annak is ,hogy miert teszteltem negatívat és a normáltól eltérő vérzés oka is. 😔 a sok negatív kommentelőnek valamilyen szinten igaza volt. Baba nincs, terhesség volt. Elhalt terhesség. Előző ciklusból megfogant a petesejt viszont elég hamar leállt a fejlődése és csak az üres petezsák maradt amit valamiért ki se lökött a méhem és fel sem szívódott.. A folyamatos rosszullét emiatt volt.


Alacsony a progeszteron szintem emiatt nem tudott kifejlődni a baba és kérdéses, hogy ha későbbiekben újra teherbe esnék mennyi az esélye,hogy megmarad gyógyszeres kezelés nélkül. Még hajnalban átestem a "műtéten" tegnap voltam a saját dokimnál ő azt javasolja már a próbálkozó időszakban kezdjük el a progeszteron kezelést, mert nem biztos hogy fogantatás után időben tudnánk kezdeni..

Koszonom valaszodat!

ápr. 23. 11:58
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!