Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetnek, hogy ezek...

Reménykedhetnek, hogy ezek terhességre utalnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ebben a hónapban kicsit késve jött meg a menstruációm és kevesebb is volt mint máskor. Ha az eredeti ciklusomhoz nézem akkor 12-én volt ovulációm, férjemmel 2-3 naponta együtt vagyunk. Pár napja feszülést érzek az alhasamba időnként, tegnap óta hányinger, szédülés jön rám hirtelen néhány pillanatra, mellé társuló mell érzékenység, feszülés. Kicsit érzékenyebb lettem a szagokra, ha valaki rágyújt mellettem, elkap a hányinger. Próbaként csináltam egy tesztet ami negatív lett. Reménykedtem hátha múlt hónapban össze jött és azért volt másabb a mensim. Viszont ezeket a tüneteket meg korainak tartanám mert 10 nap múlva nem várom. Betegnek nem vagyok beteg. ( a családom 80%ban esélyes az ikrekre nemtudom ez számít e bármit is) Volt már valakinek ilyen hamar hasonló tünete? Reménykedhetek később pozitív tesztben? Szívesen fogadok tapasztalatokat :)

ápr. 18. 23:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/108 anonim ***** válasza:
61%
Uram atyám!Ki írt ide ,milyen nyomdafestéket nem tűrő bármit?Mivel kell leállni?A kérdező,meg te bizonygatjátok,hogy lehet már tünete.Dehogy lehet.2-3 napja termékenyülhetett meg leghamarabb.Az a petesejt még vándorol.Ha megtermékenyült,és sikeres lesz a beágyazódás, akkor lesz terhes.Kb 7-8 nap múlva.Addig nem az.Az se biztos,hogy megtermékenyült.A teszt meg mindegy milyen volt.6 hete menstruált.Ha akkor terhes lett volna, akkor már ultrahangon is látnák,nemhogy a teszt pozitív legyen.Ha most várja,hogy sikerült -e, akkor még olyan lorán van,hogy nincs amit kimutasson.Én most is tök normálisan írom ezt,senkit nem taposok,gyalázok,csak nem ringatom hiú ábrándokba.
ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/108 anonim ***** válasza:
47%

#40! Így van. #41 tök jók leírta, amit már többen többször. De egyikünk se írt semmi "nyomdafestéket nem tűrőt". Aki pedig ilyen szinten nincs tisztában az alap biológiával, annak bizony elment a józan esze.

Ahogy téged zavar, hogy "nem hagyjuk békén szerencsétlent", bár nem tudom, mi rossz van abban, hogy alapvető tényeket leírunk, minket meg az zavar, hogy egymást támogatjátok a hülyeségben. Feljön ide egy fiatal, tájékozatlan lány és mit lát, folyton? Hogy a terhesek menstruálnak és negatívat tesztelnek. Meg persze a szex után rosszul vannak. Aztán jön és fél éven keresztül írogatja ki, hogy 5 hónapos terhességet észrevenne-e az orvos?😂Mert havonta rendszeresen menstruál, 50 negatív tesztje van, de tudja, hogy terhes, mert nő a hasa🤦🏽‍♀️ Nézz utána, nem egy ilyen futóbolond volt már.

"De egy kérdés egyik nagy tudású nőtársamnak se jutott eszébe. Hány tesztet végeztél és milyen fajtát?"

Pont így kezdődik. Nem a tesztek mennyiségétől függ, hogy valaki terhes-e. Minden kereskedelmi forgalomban kapható teszt képes kimutatni, hogy az illető terhes-e, ha azt a MEGFELELŐ IDŐBEN és MÓDON végzi el. Mondjuk nem lennék meglepve, ha nektek a megfelelő mód is meghaladná a képességeteket.

ápr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/108 A kérdező kommentje:

Ne haragudj meg de senkinel semmi joga ahhoz hogy a másikat leminősítse.. Pontosan tisztában vagyok a biológiával ne aggódj. Illetve a terhességi teszt használata sem haladja meg a képességem és futó bolond se vagyok, hogy olyan legyek mint amilyen esetet leírtál. Ne essünk már át azért a ló túloldalára könyörgöm...

Hétfőn megyek orvoshoz majd ő tisztáz mindent. :)

ápr. 19. 19:58
 44/108 anonim ***** válasza:
Majd írd meg,hogy mit mondott a doki.
ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/108 anonim ***** válasza:
43%

Nem irigyellek téged kérdező komolyan mondom. Orvos által igazolt terhességem volt es látod nekem is megmagyarázzák hogy képzeltem a terhességem. Nem "kedves válaszolok" képzeltem. Remélem boldogok vagytok, hogy kioktattátok a kérdezőt és már kb pszichiátriára is beutaltattátok csak mert terhes vagy nem terhes tünetei vannak.

Kérdező... van itt olyan topic ahol szívesen várnak és nem fognak szét alázni. Ki mikorra nem várja 2024. Ha szeretnél gyere inkább oda.

Az összes többinek meg üzenem, hogy ti menjetek terápiára mert ott van baj a toronyban ahol ennyi a rosszindulat.

#28

ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/108 anonim ***** válasza:
49%

Ha nem haladja meg a teszt elvégzése a képességed, akkor nyilván tudod, hogy nem vagy terhes, mert 1 csík volt rajta. Mint írtam, a módján kívül kulcsfontosságú az IDŐ is. Tehát, HA kimarad a menstruációd és AKKOR elvégzel egy tesztet a megfelelő módon, az lehet +, de most NEM vagy terhes.

Ha értelmezni is tudnál, arra is rájönnél hogy a futó bolondot se rád írtam, hanem azokra, akik a hozzád hasonlók példája alapján vonnak le téves következtetéseket.

Atya ég! Minek mész orvoshoz???🤣 Nem azt írtad, hogy nem vagy beteg? Kemény vagy.

ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/108 A kérdező kommentje:

Nőgyógyász nagyokos. És sem az idővel sem a módjával nem volt bajom a teszt elvégzésekor. További jó élvezkedést a rosszindulatodon.

45# neked pedig köszönöm!

ápr. 19. 21:56
 48/108 anonim ***** válasza:
48%
De MINEK mész nőgyógyászhoz?🤦🏽‍♀️Mire számítasz? Megállapítja, hogy 7 napos terhes vagy? A nyolc általánost legalább kijártad, csak a biosz órákat lógtad el?
ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/108 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon szívesen kérdező, minden jót kívánok neked!❤️
ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/108 A kérdező kommentje:

Kedves 48 remélem neked nincs gyereked. Ha pedig van szembeköp ha így fogsz vele is viselkedni.

Ha annyira érdekel téged emelt biológiából érettségiztem tisztában vagyok a fogantatással kapcsolatban is!! Az meg hogy minek megyek nőgyógyászhoz? Mert nem vagyok Hülye mint TE!? Ha negatív a tesztem és ennek ellenére sem volt normális menzeszem és mellé tünetek is társulnak akkor valami oka van! Vagy pozitív vagy negatív értelemben!

Te a nyelvtan órákat végig jártad? Mert az értőolvasás az első pillanattól kezdve nem megy neked! Kiragadsz valami f@szságot a fejedből, hogy én mire gondolok meg stb és ezen lovagolsz egy napja. Aminek semmi köze ahhoz amit én írtam, csak azért, hogy kiéld itt magad. Ezt a sok felesleges energiát ami benned van és mások szurkálásával és szavainak kiforgatásával töltesz inkább fordítanád a családodra! De ha ilyen vagy a valóságban is nem csodálkoznék ha az emberek nagyívben inkább kerülnek! Remélem egyszer rájössz, hogy ez a sok keserűség és rosszindulat nem járható út hosszú távon! Minden jót és kérlek végre keress már más kérdést magadnak ahol elszórakozhatsz!

ápr. 19. 23:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!