Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha abortusz után sexuálisan...

Ha abortusz után sexuálisan együtt vagyok a párommal, és ö bennem megy el, persze a mütét után 4-héttel! Lehetek-e töle terhes?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 19:18
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
87%

De igenis gusztustalan vagy,és felelötlen! De ahogy az előbb írtam ha már feltetted a kérdésedet akkor vállald a válaszokat is!

Nekem is missed abom volt, (már ha tudod mi az) és nem tudom elfogadni azt,hogy kis felelőtlen "csitrik" döntenek emberi életekről,míg más azt sem tudja hova járkáljon dokihoz hogy mi lehet a baj hogy nem jön össze a baba!!!!! Te meg még azért sem teszel hogy nehogy mégegyszer úgy járj ahogy jártál!!!

2009. febr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
90%
Persze lehetsz terhes én is voltam ilyen helyzetben nekem is volt abortuszom és én most annak iszom a levét sajna. Minnél hamarabb találjatok ki valami védekezési formát(gyógyszer v gumi). Meg kell várni a kiírt időt mert nagy a fertőzés veszély! Remélem megfogadod a tanácsainkat!
2009. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
91%

Ja azelőbbi vagyok! Majd elfelejtettem!

1: Én mindig is védekezetem amikor nem akartam teherbe esni!!!

2: Én nem leszek ilyen helyzetben mert ÉN SZERETNÉK KISBABÁT!!!!!!!!!

3: Ha már felelőtlen lettem volna, akkor is megtartottam volna!!!

4: Remélem ha majd te is felnősz arra hogy gyereket akarsz,akkor majd neked is olyan nehezen fog összejöni mint azoknak akik évekig próbálkoznak!

2009. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
Itt nem a helyesírásról van szó, hanem arról hogy miért kel az emberel igy beszélni nem is, ismersz, és gusztustalanak nevezel, lehet magadból, indultál ki! De nem haragszom rád biztos te is végig jártad ezt az utat ezért vagy ilyen mindent tudó. Nem?
2009. febr. 1. 20:01
 15/47 A kérdező kommentje:
Itt nem a helyesírásról van szó, hanem arról hogy miért kel az emberel igy beszélni nem is, ismersz, és gusztustalanak nevezel, lehet magadból, indultál ki! De nem haragszom rád biztos te is végig jártad ezt az utat ezért vagy ilyen mindent tudó.Nem?
2009. febr. 1. 20:02
 16/47 anonim ***** válasza:
80%

ÉN VAGYOK AZ ELŐZŐ HOZZÁSZÓLÓ!!!! ÉN ÍRTAM HOGY SZERETNÉK BABÁT!!!! És igenis elítéllek. AZ igaz hogy nem ismerlek de nem is szeretnélek!!!

Felelőtlen Gyilkos vagy és ezen az sem változtatna ha ismernélek!!!!

2009. febr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
:D az vagyok és?
2009. febr. 1. 20:06
 18/47 anonim ***** válasza:
83%
Látod ! Pont ezért vagy gusztustalan mert még nem is bánt a dolog egy cseppet sem!!!!!csak a kefélésen jár az a tyúk eszed!!Te ostoba!!!!!!!!!!!
2009. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
85%
Azt még nem írtad meg, kedves kérdező, hogy miért történt az az abortusz? Egyszerűen csak nem akartátok a babát, vagy beteg volt, esetleg elhalt? Nem mindegy! Ha szabad akaratból nem vállaltátok, akkor tényleg felelőtlen és igenis 'gyilkos', sőt 'sorozatgyilkos' a titulusod, ez az én véleményem is. Ha már kérdeztél, ne bíráld a válszokat, hisz te kérted őket!!
2009. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
Te meg primitív vagy ennyi én befejeztem a veled való társalgást, mert buta! Vagy én csak kérdeztem olyanról, amit tudni szeretem, volna. És akitől normális választ kaptam köszönöm és megfogadom a tanácsod köszi.
2009. febr. 1. 20:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!