Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha abortusz után sexuálisan...

Ha abortusz után sexuálisan együtt vagyok a párommal, és ö bennem megy el, persze a mütét után 4-héttel! Lehetek-e töle terhes?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 19:18
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
81%

Persze, az tény, hogy nem ő tehet róla, ha másnak nem jön össze.

De arról ő tehet, hogy egyszerűen gyilkos- és mégcsak nem is érdekli. Szeretném tudni, hogyan vélekedne minderről, mielőtt őt tépné miszlikbe egy vákum, vagy a küretkanál..:_S

Szánalom virága a kérdező, érző emberek vagyunk, véleményünk lehet... Oké, ő "csak" kérdezett, de MIT?

Ha egy tömeggyilkos (ő is az) a legjobb kivégzési módszerekről érdeklődne itt, akkor is érzelemmentesen válaszolnunk kellene neki? mert "ő csak kérdezett"?

Mert ez ugyanaz.


Tényleg kár szaporítani kérdezőt...

2009. febr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
84%
remélem h ha majd gyereket akarsz nem fog össze jönni!ez tök igazságtalan h aki mindent megtesz h babája legyen annak nem sikerül,neked meg egyböl összejön!te meg csak úgy eldobod mint egy rongyot????ha kefélni megtanultál akkor tanulj meg védekezni is!ilyen kérdést fel sem tettem volna a helyedben!undorító vagy!remélem megver érte az isten!!!!
2009. febr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen igazad van utolsó hozzászóló!

De majd te is le leszel hurrogva ahogy én is! Én egy primitív buta IQ bajnok vagyok mert leírtam a véleményemet ahogy ez a "kedves" leányzó írta! (D)

2009. febr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
83%
MA elküldtek nem tudom hány viszgálatra, mert én nem tudok teherbe esni,és erre egy hülye liba veteti el a magzatokat sorra és van pofája megkérdezni, hogy maradhat-e terhes. Ekkora ökröket keresni kell, komolyan. TUdod mit kérdező? hülye liba vagy. (he helyesírási hibák vannak, ne haragudjatok, csorognak a könnyeim...)
2009. febr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
szerintem nézzetek utána az etikai kodexben a gyilkos szó után meg fogtok lepődni.attól meg elnézést kérek akit megbántottam.
2009. febr. 2. 23:16
 36/47 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem etikai kódex, hanem lelkiismeret kérdése te szerencsétlen...
2009. febr. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem akkor sincs semmi kozotok hozza mit csinal az eletevel!!!Gyilkos???!!!Hogy jottok ti ahhoz hogy ilyet mondjatok egy masik emberrol?Szerintem a Jo Isten titeket fog buntetni ezert...,gondolkozzatok!!!Egy kisse duhos vagyok,mert mint elozoleg leirtam NEM a ti dolgotok az ITELKEZES!!!O,csak egy valaszt vart,es hidjetek el ISTEN BUNTETESET senki nem keruli el,BARMIT is csinal!!!Ha igazsagtalannak tartjatok az ELETET,kerjetek szamon az Istentol,NE ezt a szemelyt hibaztassatok!DE,ha vkinek nem tetszik amit kerdezett,es nem tud normalis valaszt adni,CSAK VADOLNI,DUHONGENI,ATKOZODNI,szerintem az jobb ha ezt a kerdest el sem olvassa,nemhogy meg valaszol is ra!

Sajnos,idaig fajultak a dolgok,pedig ezen az oldalon mindenkinek joga van azt kerdezni amit akar:akar jo,akar felhaborito!Igen,tudom,valaszt is olyat adtok amit akartok,csak nem art egy kicsit gondolkozni!

Egy kisfiu anyukaja.

2009. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
84%

Itt fekszem kényelmesen,

lassan majd megnövök,

s ha mindenem rendesen kifejlődik

és erős leszek,

akkor majd édes Mama,

hozzád kimegyek.

De mi volt ez?

Mama!

Én félek.

Most megint újra!

Hát mit akarnak?

Mama, édes Mama!

Segíts kérlek, itt vagyok!

Most minden elcsendesedett...

talán nem bántanak többé...!

De most, most megint!

Mi ez? Miért bántanak ismét?

Hiszen olyan kicsi, védtelen vagyok.

Mama, nem látod?

Mama, nem hallod?

Mondd mire készülnek!

Hová meneküljek?

Talán, talán... szorosan idebújok ehhez

a burokhoz.

De ó jajj!

Most eltűnt, ami eddig védelmet nyújtott.

Egyedül vagyok.

Mama! Mama!

Én kicsi, gyenge, védtelen vagyok,

de élni, élni akarok!

Jajj a lábam!

Ó mit tettetek velem!

Mama! - hát Te nem akarod?

Nem szeretsz engem?

Most már érzi kicsi szívem,

nem akarod. Már csak egy pillanat,

s nem vagyok.

De kedves Mama!

Megbocsájtok!

S hazamegyek az angyalokkal

ahhoz a fehér ruhás bácsihoz,

akit Jézusnak hívnak,

s szeret engem nagyon.

2009. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

komolyan nektek valami problémátok van az életel vagy mi

én kérdeztem sokan válaszoltak ennyi.

de ti változatlanul még mindig lehurogtok komolyan valami bajotok van hihetetlen hogy mennyire ráértek baszogatni az embert.na jol van sziasztok

2009. febr. 3. 22:47
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is feltettem egy ilyen kérdést. Nekem is volt egy abortuszom, iszonyú fájdalmaim voltak, hogy mitől azt egy doki sem tudta megmondani, kisérleteztek mindennel, vesekő, vakbél stb....semmire sem jutottak, én meg egyre gyengébb lettem és egyre nagyobbak lettek a fájdalmak. Ugyanazt kellett végigjárnom mint másnak aki abortuszt kér (családsegítő 3 nap várakozás, aztán ismét 3 nap...) Mire felkerültem a műtőbe már menni sem tudtam, a dokim előre vett, akkor már az orvosok is azt mondták itt valami nincs rendben. Túlvészeltem, helyrejöttem, lelkileg így is iszonyúan megviselt. Ezek után felmertem tenni egy kérdést hogy vajon lehet-e még babám. Hát ami válaszokat kaptam, én is gyilkos voltam, totál kikészültem a válaszoktól, 2 napig sírtam... Persze sokan megértettek, de az a pár válasz, nagyon rosszul esett, pedig csak szerettem volna megtudni, hogy más hogy vészeli át az ilyen dolgot. Ez most lehet nem is a kérdéshez tartozik, csak most eszembe jutott ami velem történt. Persze azt én is felelőtlenségnek tartom, ha valaki egy nemkívánt baba után sem védekezik, de higgyéttek el nem nekünk kell itélkezni. Én is megkaptam a magamét. Pár hónapja, babás lettem, én voltam a legboldogabb a földön és teljesen máshogy alakult az egész, de a 7. héten elhalt a babánk:( Nagyon megviselt, de tudom hogy ezzel fizettem a bűnömért.
2009. febr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!