Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha abortusz után sexuálisan...

Ha abortusz után sexuálisan együtt vagyok a párommal, és ö bennem megy el, persze a mütét után 4-héttel! Lehetek-e töle terhes?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 19:18
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
84%

Kedves utolsó hozzászóló! Ha végig olvasod a legelejétől akkor tudnád hogy nem kell sajnálni ezt a ...nem is mondom ki!

Olvasd végig az összes hozzászólást és az összes választ amikre válaszolt ez a cafat!

Azt írta hogy" gyilkos vagyok na és hehehe!

Szerinted az ilyet megviselte az abortusz? vagy szerinted normális az ilyen?

És kedves kérdező: ha már undorító dolgot kérdezel fogadd el a válaszokat és a támadásokat is te szerencsétlen!!!

2009. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező: te KOMOLYAN kérdezted az utolsó kommentedben, hogy bajunk van az élettel?! te hülye vagy! NEKÜNK van szerinted bajunk az élettel?! Te akarod elvetetni a gyereked életét, és már egyet elvettél...
2009. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 Nikcsi ***** válasza:
100%

Csak en latom ugy, hogy ez egy provokativ kerdes, provokativ valaszokkal es a Kedves Kerdezo menet kozben halalra rohogi magat azon, hogy hogy kiakadt mindenki?

Ha nem igy van bocsi, de nekem eros a gyanum...:)

2009. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 Nikcsi ***** válasza:
100%
*illetve provokativ kommentekkel. elozo voltam
2009. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
én is gondoltam már rá! mármint hogy provokatív a kérdés! De akkor is felháborító!
2009. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
32%

Szia!

Igen nagyon könnyen lehetsz terhes!Viszont azok akik ilyen durván válszoltak többsége nem tudja átérezni a te gondodat mivel szerintem velük nem esett meg ez a dolog!én most majdnem ilyen helyzetbe vagyok,csak mi két hétnél tartunk de nem feküdtünk még le egymással,de már alig bírjuk! Nekem amugy az orvosom abortusz után két hetet mondott annyit várjunk!Fogamzás gátlót nem szedek és a gumit se akarjuk majd kiszáll idöbe!Mi akartuk a babát csak sajnos 6 hetesen elhalt de majd dolgozunk rajta ha letelik a 3 hónap! Ha közbe még is terhes leszek azt pedig a sors akarja ugy!

2009. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Terhes lettel kerdezo?
2018. jan. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!