Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha abortusz után sexuálisan...

Ha abortusz után sexuálisan együtt vagyok a párommal, és ö bennem megy el, persze a mütét után 4-héttel! Lehetek-e töle terhes?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 19:18
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
85%
lemerem fogadni hogy az a punci/p*cs lehetsz aki tegnap írta ki azt a kérdését hogy hogyan szerezze meg magának azt a pasit akinek most született gyereke. Írtál olyan válaszokat hogy nem érdekel téged a gyerkőc, látom itt sem érdekel/érdekelt. Biztos vagyok benne hogy csak egy elmebeteg p*ncipöcöktető vagy :P:D
2009. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 20:10 -es hozzászóló. Én vagyok az a nagyhangú "iq bajnok" akit elnevezett ez a kedves leányzó! Ha meghalt volna a babája vagy beteg lett volna nem írta volna vissza hogy " igen gyilkos vagyok és akkor mi van"?

Egy ostoba buta kislány!!! Aztán majd csodálkozik ha nem lehet majd babája ha szeretne!

2009. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
83%
Igazad van előző hozzászóló! Ha már magát is büszkén gyilkosnak nevezi a kérdező és minket meg leprimitívezhet és iqtlaníthat, akkor joggal kívánom neki: Ne legyen saját gyereke ebben az életben, kár szaporítani az ilyet!!
2009. febr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
94%
20.10-es és 18-as voltam.
2009. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
87%
Így van 20:18 as! Teljesen igazad van! Előző voltam (D)
2009. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Többen írták előttem már, hogy igenis,lehetsz babás. De.

Nekem 2000-ben volt egy abortuszom,én nem tudom ki hogy van,volt vele, de nekem a mai napig lelkiismeretfurdalásom van miatta,arról nem is beszélve,mi lett a következménye: közel két évig nem jött meg, tele lettem cisztákkal, és csak most novemberben tudtam világra hozni a kislányomat.A Te dolgod mit teszel,nem tudom hány éves vagy, de kérlek,gondolj bele abba, hogy egy életre tönkreteheted magadat.

2009. febr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
85%
Te megérdemelnéd, a gyereked nem. Más éveken keresztül kínlódik, hogy összejöjjön neki, és te csak úgy futószalagon veteted el őket. Felelőtlen liba vagy, és őszintén azt sem hiszem hogy VALÓJÁBAN tudod mi az, hogy szex (szeretkezésől nem is teszek említést), csak dugsz mert másképp nem bírod megtartani a pasidat. Sajnálatraméltó vagy. Tudod mit? Össze kéne varrni neked, de tényleg.
2009. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
89%

Nezzetek!Addig amig nem tudjatok az okot,hogy miert vetette el a babat,nincs jogotok elitelni senkit!!!DE egyebkent sincs embernek joga elitelni a masikat barmit is csinal,az itelkezes ISTEN dolga!!!O csak egy kerdest tett fel,amire normalis valaszt var!Az hogy masnak nem lehet babaja,NEM Ez a lany tehet rola!Gondolkozzatok kicsit,mielott a fajdalmatokat,az elet-igazsagtalansagat masra haritjatok!Az elet nem mindig igazsagos!Es ennek a lanynak kell a lelkiismeretevel egyutt elni,nem nektek.Sajnalom es megertem azokat az anyukakat akinek nem lehet baba,de senkit nem szabad elitelni azert amit csinal a sajat eletevel!En sem helyeslem az abortuszt,de vannak helyzetek amikor csak ez az egy megoldas letezik.

Valasz:Igen,lehetsz terhes,barmikor!!!

Es kerunk szepen,probalj vmilyen vedekezesi modszert talalni,mert a sajat egeszsegedet is tonkreteheted!Marpedig mindenkinek csak egy elete van!!!


7eves kisfiu anyukaja.

2009. febr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 Nikcsi ***** válasza:
81%

Teljesen egyetertek az utolso hozzaszoloval!

3 honapos kisfiu anyukaja

2009. febr. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj meg de gusztustalan és felelőtlen vagy és nem hiszem,hogy neked kellene még háborogni!Ha nincs annyi eszed,hogy ha nem akarsz gyereket akkor védekezz,pedig a mai világban annyi módszere van a védekezésnek,akkor igen is felelőtlen vagy!!!!

Más tényleg annyit küzködik és imátkozik,hogy végre sikerűljön neki a baba és tessék az ilyennek mint neked meg sikerűl!Ezt tartom az élettől igaszságtalannak!Az ilyen embernek mint te minek egyszer gyerek?

Elszomorító vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. febr. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!