Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Az első konzultáci...

Lombikosok! Az első konzultáció után, mennyi idő múlva jutottatok el a beültetésig?

Figyelt kérdés
Első alkalom után ,mikor kezdik....már rögtön az első adandó ciklusban? Kinek hogyan volt?
2011. máj. 9. 15:34
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Én kb. 10 hónap múlva. De előtte 3 inszeminációt is csináltak. Első konzin felvettek a várólistára: júni végén voltam és a márciusira, végül április lett belőle.
2011. máj. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Még ha minden vizsgálatod meg is van, akkor is először fogamzásgátlót kell szedned 2 hónapig, és utána jöhet a stimuláció, leszívás, végül a beülti.
2011. máj. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Sok idő, mire minden megvan - a vizsgálatok. Nekem fél évet kellett várni. Pest.
2011. máj. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Ha eleve úgy mégy oda, hogy a vizsgálataid megvannak, akkor nem kell olyan sokat várni, legalábbis a debreceniben. Pesten én is voltam 1-szer, ott én is többet vártam, pedig előtte már volt beültetésem Db-ben.
2011. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Jesszus minek kéne fogamzásgátlót szedni????


Én két lombikon vagyok túl de ekkora hülyeséget még nem hallottam. Na mindegy...


Én is a debreceni kaáliba voltam. Tavaly augusztusba konzultáció és novemberbe már két embriót vissza is kaptam. (addig kellett egy-két vizsgálat még). Utána maradt abból a ciklusból embrió, így lefagyasztattuk. Januárba már vissza is kaptam egy picikét, aki most itt ficánkol a pocimba! :)


Sok sikert hozzá és ha elsőnek nem sikerül ne add fel, az a ritkább eset!


18. h lombikos km

2011. máj. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
49%

Figyelj, ha valamiről még nem hallottál, az nem jelenti azt, hogy hülyeség!!!!!

Lehet, hogy a debreceni Kaáliban nem szedetnek fogamzásgátlót, de a budapestiben igen!!! A legjobb orvosnál voltam, akit mindenki csak Mágusként emleget, úgyhogy légyszi ne kritizálj! Az űrkutatásról sem sokat tudsz, akkor az is hülyeség????

Ja, és nekem a fogamzásgátlótól elsőre sikerült a baba, és még 8 embrióm van a fagyasztóban!!!

2011. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

1. Amiről nem tudsz, az nem feltétlen hülyeség.


2. Amit ta kaptál, azt ne nyilatkoztasd ki, mert nem mindenki azt kapja.

2011. máj. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%

Ha valakinek más a véleménye, akkor egyből neki ugrottok?


Na mindegy, de valóban mindenki szervezete más ennyi erővel bárki bármit ír, egyik sem jó, mert mindenkinek egyén függő!

De erről még én sem hallottam, hogy fogamzásgátlót szedetnek!

2011. máj. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Én is kaptam már fogi gátlót (a debreceni kaális vagyok), mert nem volt jó a hormonértékem, és így billent helyre. Egyébként minden intézetben másképp dolgoznak, ezen kár veszekedni. És minden ember más kezelést igényel.
2011. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Az 1. és 2. megállapítás két külön embernek szólt értelemszerűen. És nem nekiugrás, törekedtem a kultúrált hangnemre, azt hiszem, sikerült is.
2011. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!