Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Az első konzultáci...

Lombikosok! Az első konzultáció után, mennyi idő múlva jutottatok el a beültetésig?

Figyelt kérdés
Első alkalom után ,mikor kezdik....már rögtön az első adandó ciklusban? Kinek hogyan volt?
2011. máj. 9. 15:34
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hüüü ez aztán sok infó,de nem baj legalább már hallottam(olvastam) többféle megoldást és verziót. Nálunk már sok vizsgálat megvolt. A legfőbb probléma a spermaszáma,még inszemhez is csekély. Ezért lombikot javasolnak. Köszönöm a válaszokat. Igazából engem is a munkám megszervezésében érdekel,mert nehéz így előre tervezni,persze a baba mindenek előtt. Amikor elkezdődik az egész kinek hogy kellett járni? Hány naponta?Vagy ez is egyedi?

2011. máj. 10. 20:40
 22/32 sumergo ***** válasza:

Az első lombiknál, mikor a petefészekstimulációt csinálják, tehát a petesejteket érlelik, akkor hetente 2 alkalommal kellett menni, mert nem találtak problémát, de volt, akit sűrűbben néztek, mert túl sok tüsző kezdett érni.

A stimuláció általában 10 napig tart,( nekem 12 napig volt)tehát két hét lesz kb, mikor 2 x menni kell, majd mikor megfelelő méretűek a tüszők, felírják az Ovitrelle injekciót, ez érleli meg a petesejteket a leszíváshoz, ezt előírt időpontban kell beadni, rá 36 órára van a petesejtek leszívása. A beültetés pedig 2-5 nappal később, orvos dönti el mikor, aztán már csak tesztelni kellett menni.

2011. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 sumergo ***** válasza:
A fogamzásgátlót Tapolcán csak annak írják fel, akinek vmi olyan problémája van. Szerintem vannak esetek, amikor bárhova járnánk sem adnának. Ha ez használna, a 6 lombikom egyikén biztosan kaptam volna.
2011. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Én nem tudom ti ezt ,hogy oldottátok meg munka mellett? Eleinte mikor megtudtam ,talán meg is ijedtem ,hogy lesz így...,most már bár mi is lesz végigcsinálom.... Azért jó hogy írtatok és van valamicske sejtésem.
2011. máj. 10. 21:35
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok választásod van, be kell avatnod a főnöködet, mert elég gyakran kell majd járnod. Lesz reggeli vérvétel, amikor később tudsz csak bemenni a melóhelyre, vagy egy délutáni UH miatt hamarabb le kell lépni.

Én elmondtam a főnökömnek, hogy milyen cipőben járok, megértette, és így nem kellett minden alkalommal történeteket kitalálnom, hogy hová megyek. Sőt, még szorítottak is nekem, hogy sikerüljön.

Sok minden függ attól, hogy milyen a munkahelyeden a légkör.

2011. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
76%
Melyik orvoshoz fogsz járni?
2011. máj. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 LadyLoss ***** válasza:
100%

ÉS arról sem árt tudni, hogy a törvény biztosítja neked, a kezelések idejére az igazolt távollétet, csak kell egy igazolást kérned minden alkalommal, amikor vérvételre, vizsgálatra, ultrahangra, stb. mész!!


(én bölcsiben dolgozom, engem úgy tuszkolnak, hogy menjek csak amikor akarok)

2011. máj. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

ma 07:19

Ez így van, a törvény is a lombikosok mellett áll.

De amikor én jártam, elgondolkoztam, hogy most hozakodjak-e elő ezzel a törvény-dologgal, vagy egyszerűen csak mondjam el, hogy másképp nem lehet babánk... én az utóbbit választottam, és elengedtek minden vizsgálatra. Ha nem így lett volna, én is a törvényre hivatkoztam volna :)

2011. máj. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
84%

Én március végén voltam első konzultáción a Kaáliban.

Vittem minden leletet amit kért az orvos. Április végén pedig már el is kezdődött a stimuláció.

2011. máj. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat!

Én Dr Tándor Zoltán-hoz jelentkeztem be,nála sikerült az egyik ismerősömnek,és így őt választottam. Mellékesen még megemlítem ,hogy a vizsgálati időkhöz hozzá kell adnom még 1.5óra utazást,mert annyi idő mire mi elérünk a Kaáliba(a környéken nincs),plusz még haza. Szóval nem lesz egyszerű,de ez már nem is érdekes a cél a fontos. Nagyon sokat segítettetek!

2011. máj. 11. 19:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!