Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Az első konzultáci...

Lombikosok! Az első konzultáció után, mennyi idő múlva jutottatok el a beültetésig?

Figyelt kérdés
Első alkalom után ,mikor kezdik....már rögtön az első adandó ciklusban? Kinek hogyan volt?
2011. máj. 9. 15:34
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Én külföldön élek és itt megyünk lombikra. Nos nekem is fogamzásgátlót kell szedni és nincs semmilyen hormonális jellegű problémám. Jövőhéten lesz a megbeszélés mikor kezdjem szúrni magamat.

Mi tavaly februárban indultunk kivizsgálásokra párom rossz eredménye miatt várnunk kellett ,hogy javul vagy sem. Bár nem adtak semmit mi kerestünk rá mi javíthat az eredményén. Végül annyira csekély javulás volt nála hogy egyből lombikot javasoltak ,nagyon meg voltam ijedve. Végül másik kórházba küldtek minket ahol a lombikra sor kerül és szerencsére nagyon elismert hely. Itt is volt párom spermavizsgálaton és sokkal jobb lett az eredmény. Akár inszemhez is de hagytak minket a várólistán. Úgyhogy nagy az izgalom :S kicsit tartok is az egésztől. De itt az idő hogy szülők lehessünk mi is és hát 4 éve jöhetett volna spontán baba is de sajnos idáig jutottunk.

2011. máj. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Nekünk is azt mondták,spontán is sikerülhet a baba,de nem jött eddig össze. Pedig trükköztünk eleget....
2011. máj. 12. 20:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!