Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Junius 12en voltam inszeminaci...

Junius 12en voltam inszeminacion. Tegnap egy csomo apro pattanas jelent meg az arcomon. Szerintetek ez jelenthet valamit? Azelott soha nem szoktam kipattogni. Koszi a valaszokat.

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
Majd hétfőn megyünk tesztre.Nincs semmi fura,csak ami mindig.Kezdenek fájni a cicijeim.Székrekedés.Néha szédülés,de az a stressztől van szerintem.Nem tudom mi lesz,kiváncsi leszek.veled mi zu mit érzel?!Mit érzel sikerült?Szorítok neked!
2011. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 A kérdező kommentje:
na mizujs Veled??? :-) remélem jo híred van. én nem érzek abszolút semmit, szerintem most se sikerult. :-(
2011. júl. 25. 11:35
 33/67 anonim ***** válasza:

Nem sikrült! :-(

A rosszabb eredmény miatt felajánlották a lombik lehetőségét.-elfogadtuk!Remélem jól döntöttünk!

Neked kívánok két csíkocskát!Remélem hogy nektek sikerült!Hány millióval csinálták meg?!Nekünk utolján csak 0,66 millió volt,elötte meg a duplája.

2011. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 A kérdező kommentje:

jaj, nagyon sajnálom!!!! :-((((

szerintem nekunk se, ha a harmadik se sikerul, megyuk lombikra.

0,66 millio... nem tudom ez micsoda, de mikor eloszor voltam inszemen, akkor 19milliorol beszeltek, de akkor se ertettem igazan, hogy mi az. de lehet a 19milliot is elertettem...

2011. júl. 26. 13:36
 35/67 A kérdező kommentje:
nem sikerult nekunk se. :-(((((((
2011. júl. 27. 14:26
 36/67 anonim ***** válasza:

Sajnálom!!! :-(

Pedig nagyon szorítottam.De pozitívan kell hozzáállni.Nekem ma már picit jobb kedvem. :-)Próbálom én is összeszedni magam és újjúlt erővel várni a következőt.Akkor nektek nagyon jók az eredményeitek ha 19 millió volt.Nekünk az elsőnél 1,2 millió a másodiknál meg csak 0,66 millió a megtisztított,felgyorsított spermaszám. :-(

így jutottunk el a lombik lehetőségéhez.

Akkor nektek még inszem lesz?!Majd írj ha gondolod!Én is jelzek hogy mi van.

Kitartás!Mi is nemsokára babásak leszünk!!!!!!!

2011. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 A kérdező kommentje:
nem hiszem el!!!! ++++ a tesztem!!!!! meg most se fogtam fel! mikor irtam tegnap, meg azelott volt, hogy telefonaltam volna az eredmenyert, 100%ig biztos voltam benne, hogy nem sikerult. este mar tesztet is csinaltam, meg ma reggel is es szep pozitiv. huh, nem tudom felfogni!!! :-))))) nagyon szoritok, hogy jovo honapban Neked is ilyen teszted legyen! 3het mulva kell mennem ultrahangra. juj de joooooo!!!! csak meg eszhez kell ternem!
2011. júl. 28. 08:24
 38/67 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!!!!!! :-)

Nagyon vigyázz magatokra!

Jó egészséget!

2011. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 A kérdező kommentje:
elment a baba! :-((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
2011. aug. 9. 08:49
 40/67 anonim ***** válasza:

Ne már!!!!!!!!!!!!

:-( :-(

:-(


Mi történt?Nagyon-nagyon sajnálom! :-(

Most mi lesz?!Olyan rossz érzés ezt olvasni...........

Tudom nehéz de fel a fejjel.

Ha gondolod és ha könnyebb neked írj.Nagyon vigyázz magadra!

2011. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!