Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Junius 12en voltam inszeminaci...

Junius 12en voltam inszeminacion. Tegnap egy csomo apro pattanas jelent meg az arcomon. Szerintetek ez jelenthet valamit? Azelott soha nem szoktam kipattogni. Koszi a valaszokat.

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 A kérdező kommentje:
sziooo! hat gratulalok nektek!!!! nagyon nagyon szoritok, hogy minden rendben menjen!!! azota tortent valami valtozas? hagy babuci lesz? mi most szunetelunk, ev vegeig, azutan meglatjuk... irj ha lesz idod. pusziii
2011. nov. 25. 13:17
 62/67 anonim ***** válasza:
Szióka!Pont ma voltunk dokinál. 12.heti Down szűréses vizsgálaton.Hála Istennek úgy néz ki minden rendbe.Remélem hogy úgy is marad! 12+4 napos UH szerint :-) a kis gyönyörűségünk.Kívánom nektek is a legjobbakat!Jelezz hogy mi van veletek.pussz
2011. nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 A kérdező kommentje:

Heloka!

na mizujs? hogy vagytok? :-) remelem szepen nodogeltek. mi jovo honapban kezdunk probalkozni. vigyazzatok magatokra!

2012. jan. 3. 12:17
 64/67 anonim ***** válasza:
Szióka!Sikerekben gazdag Boldog Új Évet kívánok nektek így útolag is.köszönöm remélem jól vagyunk kiseb náthát leszámítva.dec.9 -én voltam utolján dokinál.Meg majd 11-én megyünk a 2. genetikai Uh-ra.Remélem minden renden lesz.Mintha már érezném hogy mocorog,de nem is tudom.A védőnő szerint lehet hogy ŐT érzem.Spontán próbálkoztok vagy inszem?Kívánom a legjobbakat!Amúgy hogy vagy?Remélem minden okés és jó híreket adsz magadról.Jó légy!írj!
2012. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 A kérdező kommentje:
Nektek is nagyon boldog uj evet!!! :-) de jo, orulok, hogy minden rendben! es most hanyadik hetben is vagy? mi most nem megyunk inszemre, a termeszetre bizzuk. remelem nem kell majd eveket varnunk...
2012. jan. 4. 15:28
 66/67 anonim ***** válasza:
remélem hogy boldog lesz. :-) ma vagyok 18+5 napos lassan itt a fele... :-) nagyon jó lenne ha sikerülne természetesen is.. majd írok jövő héten mindenképpen hogy mit mondtak.pussz
2012. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 A kérdező kommentje:
aztaaa, mar a fele? szuper, orulok nagyon nektek! es mar tudjatok, hogy kisfiu lesz e vagy kislany? oke, majd irj, hogy mi volt. pussz.
2012. jan. 5. 14:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!