Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Junius 12en voltam inszeminaci...

Junius 12en voltam inszeminacion. Tegnap egy csomo apro pattanas jelent meg az arcomon. Szerintetek ez jelenthet valamit? Azelott soha nem szoktam kipattogni. Koszi a valaszokat.

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 A kérdező kommentje:
hat a 6. hétben voltam és megjott a menszim. de már egy héttel elotte éreztem, hogy valami gond van, mert elmúlt a cicifájásom és a hasam se fájdogált. :-( lehet elhalt... most két honap szunet, aztan meglássuk. most nagyon nagyon rossz, 2év után végre sikerult, és akkor ez torténik. :-((((
2011. aug. 10. 10:00
 42/67 anonim ***** válasza:

Gondolom milyen rossz :-(

Nagyon sajnálom,ez még a sikertelen próbálkozásnál is rosszabb,gondolom én.

De egyre többször van sajnos 2 volt a közvetlen ismerőseim között az elmúlt időszakban :-(

Az egyik a 8. héten a második babával-azóta újra babás,de ez a terhesség sem volt zökkenőmentes,de most jól vannak,Hála Istennek :-) (De elöbb jött mint a "pihenő idő lejárta") A másik meg ikerterhes volt 2,5 hónapos :-( első lett volna nekik.

Olyan rossz ilyet hallani.............Úgy utálom ilyenkor az életet.............

Pedig nagyon pozitív ember vagyok,de ez nekem is sok.

És nem mondtad a dokinak ,hogy szünnek a tüneteid?!Vagy nem szolt rá semmit.

Nálunk minden beavatkozásnál kell progresszteron pótlás.A mensiig vagy adott esetben a terhesség 12.hétéig

Nagyon vigyázz magadra!Fel a fejjel!

2011. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 A kérdező kommentje:
hat legalabb tudom, hogy teherbe tudok esni. mikor szuntek a tuneteim, nem mentem orvoshoz, de szerintem mar akkor is keso lett volna. :-( tenyleg szornyu, de ez van. nem is tudom mennyi pihenot kell ilyenkor tartani. azt hiszem 6 hetet ajanlanak. en is nagyon tudom utalni az eletet ilyenkor!!! es ti amugy mitoa probalkoztok, es meg nem sikerult soha?
2011. aug. 11. 13:49
 44/67 A kérdező kommentje:
ja, meg meg annyi, hogy utrogestan kupokat hasznaltam. de hat az se segitett. :-(
2011. aug. 11. 13:51
 45/67 anonim ***** válasza:

Mi már 3 éve próbálkozunk.Azért húzódott el ennyire,mert minden doki azt fújta ,hogy nincs semmi gond majd jön.-csak nyugi.Aztán a 3 doki csinált Uh-okat vérvételeket.És adott egy meforal nevű gyógyszert,mert hogy valamilyen arány nem jó(LH/FSH).És nem is bírtam fogyni egy dekát se.De ezzel sikerült,meg eltűntek a cisztáim is amiket az utolsó doki talált.A ciklusom full pontos lett.Majdnem hogy órára pontos! :-) Egyszer lehet hogy voltam,de nem lehetet már bizonyítani semmit.Ki tudja :-(

Sajnos a mi helyzetünk se túl jó.Remélem legalább 18.-án kapunk jó híreket,már amilyen jó lehet!-Ha már így van akkor menjenek a dolgok gördülékenyen.Nem szeretném ha hónapokig kellene húzni az időt.Annyit vártunk már a BABÓCÁRA............

Pedig az Ultrogestan az nagyon jó állítólag.-Sajnálom,de ha nem használt akkor lehet,hogy jobb is.Bocs a dúrva fogalmazásért de lehet hogy akkor úgyis beteg lett volna.erre szokták mondani az okos dokik,hogy a természetes szelekció.Nekem is ezt fújták aztán még azt sem tudták volt e babám :-(

De most lesz nekünk is.Remélem nemsokára egymás Uh képeit nézegetjük,aztán meg a babafotókat..........mit szólsz?!

Erre szabad csak gondolnunk.Fő az optimizmus!

Egyik ismerős nem számolgatta annyira a heteket,azt mondta ha jönni akar had jöjjön és a második hónapban terhes lett :-) légy jó!

2011. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 A kérdező kommentje:
3eve? hat az se keves. mi is mar nagyon varjuk, de most muszaj szunetet tartani. ma megyek dokihoz, nem e maradt bennem valami, remelem nem fog kellenem korhazba menni. igen tudom, hogy lehet jobb igy, hogy elment. beteg babat semmikepp se szeretnek. rememel, h igazad lesz, es nemsokra ultrahang kepeket fogunk nezegeteni!!! :-)
2011. aug. 15. 10:50
 47/67 anonim ***** válasza:

Szorítok neked!Remélem nem lesz semmi gond.Majd írj mit mondott a doki.Hát bizony nem kevés idő a 3 év,de minden doki csak nyugtatgatot.Aztán mi lett a vége.....

Nemsokára nézzük azókat a fotókat az tuti.Sikerülnie kell!!!!!!!Nagyon-nagyon-nagyon szeretném.........Jó légy!

2011. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 A kérdező kommentje:
dokinal szerencsere minden oke volt, nem maradt bennem semmi. :-) legalabb valami pozitiv dolog...
2011. aug. 16. 13:11
 49/67 anonim ***** válasza:
Az jó a rosszban.Örülök neki hogy jól vagy!Mit mondott mikortól próbálkozhattok újra?!
2011. aug. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 A kérdező kommentje:
hat azt mondta, hogy ezt a honapot mindenképpen hagyjuk ki, aztan menjek hozza kontrolara. csak ugye nekem, harom vagy negy havonta van meg a mensim, szoval nem tudom meddig kell majd varnunk. :-( es Veletek most mi van? mentek lombikra?
2011. aug. 17. 08:36
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!