Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Junius 12en voltam inszeminaci...

Junius 12en voltam inszeminacion. Tegnap egy csomo apro pattanas jelent meg az arcomon. Szerintetek ez jelenthet valamit? Azelott soha nem szoktam kipattogni. Koszi a valaszokat.

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:

Hát akkor a vérzéstől számolsz 28+6 napot kb az egy ciklus meg a vége aztán indulhat az újabb próbálkozós hónap.Nem?!

Mi holnap megyünk dokihoz,aztán mondja a konkrétumokat.Remélem csupa "jó híreket"....Nagyon remélem hogy semmilyen aprócska kis bi-bi se lesz :-)

Annyira szeretnék már szépen gömbölyödni és végre megtudni milyen anyának lenni....

ÓÓÓóóóóó Istenem.....................

Na majd minden kiderül holnap.Majd írok!Te meg csak szedd össze minden pozitív gondolatod.Már nem sokat kell várnod.Jó légy!

2011. aug. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 A kérdező kommentje:
de aranyos vagy! koszonom! :-) nagyon szoritok, hogy minden rendben legyen nalatok!!! aztan majd irj am! szep napot!
2011. aug. 18. 08:39
 53/67 anonim ***** válasza:

Na itt vagyok!Túléltem a napot. :-)

Volt sperma vizsgálat a páromnak.Nekem kenetvétel meg Uh.Kiírták az első adag injekciót.(14 db-os):-( újjjújjjj

De remélem érdemes lesz "szenvedni".Azt mondta ha megjön hívjam őket és megmondják mikor kell mennem újra akkor kapok egy másik fajtát is majd.Igen jó lesz,olyan leszek mint egy tűpárna :-)

Kiváncsi vagyok a Gábor beadja-e majd vagy magamat döfködöm.... :-)

Légy jó! írj majd hogy mi van veled.Ja és hajrá,hajrá!!! :-)

2011. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 A kérdező kommentje:
juuuuj. es hova kell szurnod, a hasadba? fu, en nem tudom, ha arra kerul a sor, fogom e tudni csinalni. :-( biztos megeri, de en irtozok ilyenektol. velem minden a regi, most szunetet tartunk. legy jo. :-)
2011. aug. 19. 08:05
 55/67 anonim ***** válasza:
Igen a pocakba.Már kettőt adtam be az elmúlt két ciklusba,tüszőrepesztőket.Annyira nem gáz.De ki tudja milyen érzéseket fog kiváltani most hogy minden nap szúrni kell-kicsit tartok tőle.Majd valami lesz!Talán túlélem ..... :-) Próbálok ügyes lenni....jó légy!
2011. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 A kérdező kommentje:
szioka! na mi ujsag? hogy vagy(tok)? :-) mi most szunetelunk... remelem nalad minden oke! szoritok nagyon!
2011. szept. 7. 09:58
 57/67 anonim ***** válasza:

Mi már túl vagyunk egy sereg injekción :-( De egész jól bírom :-) hatottak is,úgy néz ki.Hétfőn a harmadik Uh-on azt mondta a doki hogy szépek a tüszők úgy néz ki hogy kb.8 db-ot tudnak majd leszívni.-pénteken!!! :-) kicsit izgatot vagyok miatta,de nagyon várom.Hétfőn meg lesz a beültetés.... :-)

Remélem nem fognak becsapni a megérzéseim.-Nagyon bízom a sikerben!!!Most más érzéseim vannak mint az inszemek elött. Hogy hogy szüneteltek?!Remélem azért nincs baj?!Vigyázz magadra!

2011. szept. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 A kérdező kommentje:
szioka! na mizujs??? gondoltam Rad sokat. remelem minden rendben ment es van mar pocaklako! :-) mi szunetet tartunk, a doki mondta, hogy ilyen esetekben jo 2-3 honapot varni...szep napot es irj. pa pa!
2011. szept. 22. 12:16
 59/67 A kérdező kommentje:
hello! mi ujsag? valami pozitiv valtozas? :-) nalam semmi uj.
2011. okt. 14. 13:47
 60/67 anonim ***** válasza:

Szióka!Bocsi hogy csak ilyen későn írok.Sok minden történt azóta.....

Szept.9.-én leszívás(8db)

szept.11.-én beültetés-3 manóka lett de egy nagyon pici volt,így őt megsemmisitették :-( -de kettőt visszültettek

jött 2hét kemény várakozás-mentünk tesztre.....+++ :-)

Jött az UH-csak egy babagyanus foltot láttak-2 hét múlvára hívtak vissza,de másnap elkezdtem barnázni,vérezgetni ,persze hétvégén hova menjek...hétfőn telefon a dokinak...kedden mentem ellenőrzésre...-6 mm-es petezsákot látott..a barnázásra azt mondta,hogy megesik hogy valaki barnázik még az elején nem lát problémát,de majd 2 hét múlva menjek újra.Hát az tegnap volt......

nehéz volt kivárni,hogy mi lesz-bementünk a dokihoz...mondtam neki hogy a barnázás még mindig előjön olykor-olykor.-most is azt mondta ne parázzak mindjárt megnézi mi van...-hát igen és akkor jött a "CSODA"-hát itt két petezsák van...bár csak egybe látott babát,de még lehet hogy lesz a másikba is,Vagy épp azért van a barnázás mert bevérzett az a petezsák amit most látott elöszzör.és lehet hogy elhalt benne a baba.A másik zsáknak viszont van "lakója" :-) meghallgattuk neki a szívhangját,olyan jó volt.Kívánom neked is ezt az érzést!!!!Csak ne ennyi idegességgel.Minden menjen simán.Úgyhogy mi még sajnos mindig nem vagyunk teljesen nyugottak.Azért az a barnázás nagyon nem kellene.Bár nagyon bizakodó vagyok,próbálok pozitivan gondolkodni.Most csak ez marad és 2 hét múlva talán okosabbak leszünk.Most akkor ti meddig vártok?!írj mi van veletek?Részletesen,ha lehet.pussz

2011. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!