Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21. ciklusnapon 10-es erősségű...

21. ciklusnapon 10-es erősségű tesztet csináltam, van 2. csík vagy nincs?

Figyelt kérdés

21.ciklusnapon csináltam.Nagyon korán még mert az utolsó mensesem szeptember 27.-én volt és 25-32 naposak a ciklusaim.A 14.ciklusnaptól kezdve fájdogál a mellem de nem erősen.Kb. 4 napja van megfog jönni érzésem.Leszakad a derekam reggelente.Kívül száraz beül pedig többször fehér vékony nyúlós nyákom van.Korai még tudom tesztet csinálni de kíváncsiságból csináltam egyet.A kép nem adja vissza teljesen de én mintha látnék nagyon haloványan 2.csíkot.Ti mit mondtok?

//kepfeltoltes.hu/view/111018/ruh_k_2514_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


2011. okt. 18. 11:09
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%
lányok. én látom a csíkot. sokáig néztem a képet és ott van.
2011. okt. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
100%
Én azért bíztatnálak.. szerintem ez nem ragasztási csík..elővettem a kislányommal készült tesztet, és ugyanitt volt a csík, ugyanilyen halványan(annyi különbséggel, hogy az 25-ös medi-lab volt)..
2011. okt. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Van 2 kisfiam egy 9 éves és egy 18 hónapos. 3 hónapja volt egy vetélésem 5 hetesen. Akkor is csináltam tesztet ami dettó ilyen halvány volt menses előtt pár nappal.A nemvárt napján lett rendes pozitív.Ezért is gyanús nekem hogy pozitív inkább mint negatív. Megnézték itthon is és igaz nehezen de ott van a 2.csík. Itt a kérdés hogy most szellemcsík vagy + jelez.Végülis ráérek még tesztelni bőven mert 27.-ére nem várom és addig még 9 nap.Bár nekem általában pár nappal hamarabb szokott jönni.De most megszűnt a megfog jönni érzés is.A mellem még mindig fájdogál.Ha nincs baba akkor sincs gond mert előbb-utóbb lesz mert tervezzük.Ha akar jönni úgyis fog.Fogok tesztelni holnap reggel is és ha jobban látszik akkor felteszem. Ha nem akkor várok pár napot és újra próbálkozom, addig is szurkoljatok! :O)

2011. okt. 18. 18:53
 34/53 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ma reggel is csináltam első pisiből de nem erősödött és csökkent a mellfájdalmam is és erősödött a megfog jönni érzésem.50-50% az esély.De nekem az is jó ha nem vagyok terhes és az is ha igen.Mert tudom hogyha élesbe lennénk együtt védekezés nélkül akkor tutti teherbe esnék rögtön.Ha jönni akar hamarabb hát jöjjön de ha nem akkor ráérek nyárig bőven teherbe esni.Még korai tesztelni a 23.napomon.Az elöző terhességemnél is ami sajnos elvetéléssel végződött azt is csak a 30.napon mutatta ki.Akit érdekel az eredmény majd az nézzen vissza hozzám pár nap múlva azaz 27-e körül mert akkor már biztosat tudok én is! :O)

2011. okt. 19. 09:19
 35/53 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt csináltam ma reggel és délben.Szerintetek?

2011. okt. 19. 12:19
 36/53 A kérdező kommentje:

[link]


Mai teszt negatívja.

2011. okt. 19. 12:42
 37/53 anonim ***** válasza:
Én ezeken nem látok 2. csíkot...Szerintem légy türelemmel, és kb 2 nap múlva tesztelj legközelebb! Tudom, hogy nehéz kibírni...Azért biztatásként elmondom, hogy nekem a nemvárt előtt 2 nappal teljesen úgy nézett ki a tesztem, mint neked, és én ezt negatívként értékeltem ki. Aztán láss csodát, a nemvárt napján meg már ott figyelt egy halvány, ám jól látható 2. csík :)
2011. okt. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
100%
Bár, ha jobban megnézem, kinagyítva, akkor mintha tényleg ott lenne egy kis halovány csíkocska...előző voltam :)
2011. okt. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még mindig ott van :)
2011. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:
Nemtudom, elbizonytalanodtam és kidobtam a teszteket.Még van 2 tesztem.Egyre jobban megfog jönni érzésem van és száraz vagyok kívül belül a hüvelyemben meg 3.napja fehér vékony nyúlós nyák van.Menses előtt kell ilyennek lenni?Várok most 2-3 napot és ha nem jön meg akkor csinálok újabb tesztet.
2011. okt. 19. 22:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!