Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21. ciklusnapon 10-es erősségű...

21. ciklusnapon 10-es erősségű tesztet csináltam, van 2. csík vagy nincs?

Figyelt kérdés

21.ciklusnapon csináltam.Nagyon korán még mert az utolsó mensesem szeptember 27.-én volt és 25-32 naposak a ciklusaim.A 14.ciklusnaptól kezdve fájdogál a mellem de nem erősen.Kb. 4 napja van megfog jönni érzésem.Leszakad a derekam reggelente.Kívül száraz beül pedig többször fehér vékony nyúlós nyákom van.Korai még tudom tesztet csinálni de kíváncsiságból csináltam egyet.A kép nem adja vissza teljesen de én mintha látnék nagyon haloványan 2.csíkot.Ti mit mondtok?

//kepfeltoltes.hu/view/111018/ruh_k_2514_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


2011. okt. 18. 11:09
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:
Neked nem látszik semmi?Még annyi sem mint amennyit látsz az enyémen?Utolsó válaszolót kérdezem aki most vett tesztet.Elméletileg még van 7 napom.Kívül még mindig száraz vagyok és belül meg tegnaptól megvan nagyobbodva a hüvelyem.Ma délutántól meg nagyon fel vagyok puffadva.Mellem gyengén fáj mint menses előtt csak azt nem értem hogy miért a 14.naptól kezdte el.(szünet nélkül, illetve reggel nem éreztem de estére visszajött)Már nagyon kíváncsi vagyok de szerintem megfog jönni.Írok majd mindenképp 25-26.-a körül hogy mi lett.Majd csinálok akkor tesztet és írok!Addig is legyetek jók lányok és drukkoljatok!Ja még annyi hogy az utolsó válaszolótól kérdezném hogy te mikorra nem várod és mit érzel?
2011. okt. 20. 22:04
 52/53 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nos, a mai reggelen megjött a mensesem.Nem vagyok szomorú mert mi akarunk babát de mivel még csak 18 hónapos a kisfiam így ráér még a 3.babót később is összehozni.Azt tudom ha élesbe vagyunk együtt akkor tutti hamar besikerül majd mert eddig 3x voltam terhes és mind a 3x hamar összejött.Ezzel nem lesz gond.(2 fiam van és 1 vetélésem volt)Köszönöm mindenkinek a választ! Minden jót nektek és sok sikert a babát tervezőknek! :O)

2011. okt. 22. 10:34
 53/53 anonim ***** válasza:

Szia! A tesztes vagyok..képzeld semmi nem látszik rajta..nem is értem...amúgy én sem vagyok nagyon elkeseredve(egy kicsit azért igen, mert beleéltem magam, meg apa is), hiszen még csak 4 hós a kicsi lány...majd jön, ha jönni akar...bár nálam még menses nincs, lehet tesztelek még egyet!

A mensidet sajnálom, de majd lesz 3. babó, ha szeretnétek:)

2011. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!