Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21. ciklusnapon 10-es erősségű...

21. ciklusnapon 10-es erősségű tesztet csináltam, van 2. csík vagy nincs?

Figyelt kérdés

21.ciklusnapon csináltam.Nagyon korán még mert az utolsó mensesem szeptember 27.-én volt és 25-32 naposak a ciklusaim.A 14.ciklusnaptól kezdve fájdogál a mellem de nem erősen.Kb. 4 napja van megfog jönni érzésem.Leszakad a derekam reggelente.Kívül száraz beül pedig többször fehér vékony nyúlós nyákom van.Korai még tudom tesztet csinálni de kíváncsiságból csináltam egyet.A kép nem adja vissza teljesen de én mintha látnék nagyon haloványan 2.csíkot.Ti mit mondtok?

//kepfeltoltes.hu/view/111018/ruh_k_2514_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


2011. okt. 18. 11:09
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
2011. okt. 18. 12:14
 22/53 A kérdező kommentje:

[link]


Most csináltam még egyet és mindkettő ma készült és ezek jobban látszanak szerintem.Így látom én is egyenlőre élőben.

2011. okt. 18. 12:16
 23/53 anonim ***** válasza:

Szia!


Én mindenképp látok a képeken még egy csíkot, de szerintem holnap csinálj még egyet, ha van még teszted, ha terhes vagy holnapra sokkal erősebbnek kell lennie! Első vizeletből csináld, mert holnapra megduplázódik a hormon...


Kérlek holnap is tegyél már fel képet, had gratuláljak Neked! :)

2011. okt. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
Én is szorítok neked halványan látom a 2. csíkot:)nekem is akkor kell nem megjönnie amikor neked nagyjából de én még nem mertem tesztelni.Régóta próbálkoztok?
2011. okt. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyen száradási csíkom. Az totál így nézett ki. Nem akarlak elkeseríteni.:(
2011. okt. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:
Mi szeretnénk még babát csak nyáron szeretnénk összehozni nem most, de ha hamarabb jön az sem gond.Megszakítással vagyunk mindig együtt. :O)
2011. okt. 18. 13:52
 27/53 anonim ***** válasza:
Szerintem baba lesz :)
2011. okt. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:

Én 2 hete csináltam tesztet!Ugyan így nézett ki az én tesztem,a csík is ilyen volt!Egyértelmű negatív volt!Kettőt csináltam pár nap eltéréssel és a másodiknál aznap meg is jött!Sajnálom!:(

Az hogy megszakítással vagytok együtt nem jelenti hogy terhes leszel!Lehetsz,van esélye természetesen de nagyon minimális!Mi 2 éve így "védekezünk" és még egyszer sem "csúszott" be a baba!Lassan neki állunk élesben is!...szurkolok azért!:)

2011. okt. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
44%

sziasztok!

Akik látják a második csíkot, nem lehet, h a ragasztással keverik össze? mer tény és való, h van 2 csík, de az szerintem a ragasztási csík lesz!

Milyen a teszt X-epiles? Én a helyedbe vennék egy tesztkazettásat, sokkal egyértelműbb mint ez a mártogatós fajta!

Azért megy a drukk!

2011. okt. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
2011. okt. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!