Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szóval létezik, hogy terhes...

Szóval létezik, hogy terhes vagyok és a tünetek ilyen hamar jelentkeztek? A legutóbbi menzeszem előtt fogamzásgátlót szedtem évekig, szóval csak most hagytam abba! Zsó

Figyelt kérdés
A "problémám" a következő: menzeszem után rögtön nekiláttunk a férjemmel a babaprojektnek, ez pont két hete volt, azóta folyamatosan próbálkozunk! Pár napja azonban rendkívül fáradt vagyok, émelygek, hánytam is többször (nem reggel, hanem délután), a mellbimbómon pedig ilyen kis ici-pici fehéres dudorkák jelentek meg, de nem feszül és nem érzékeny, ja és a hasam is görcsöl és a derekam is majd leszakad, mint a mikor menzesz előtt vagyok! A menzeszemnek másfél hét múlva kell megjönnie, remélem nem fog), tehát még csak tesztet sem csinálhatok, mert még az is korai!
2011. nov. 10. 10:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/351 Szundika20 ***** válasza:
Hát szerintem 7végén de most annyira fáj a méhem mint amikor régóta pisilned kell... meg mint ha lett volna 1 vér pöttyöm ugyh megpróbálom kivárni a 7végét!!:)És te?
2011. nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/351 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vagyok a másik okt 22-es, sajnos nekem ma megjött a nemvárt :(

remélem te jobb híreket írsz majd...

2011. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/351 Szundika20 ***** válasza:
Szia! Pl nekem még nem de ma kezdett el nyilallgatni a méhem..vagyis hát..fájni v nyilallni nem is tom..!!:)
2011. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/351 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy megjött, de legközelebb tuti sikerül!!!!Kitartás!!! :)
2011. nov. 18. 17:27
 25/351 Szundika20 ***** válasza:
Az előbb le maradt mert siettem én is sajnálom de biztos sikerülni fog legközelebb!:) A kérdezőnél valami változás?:)
2011. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/351 A kérdező kommentje:

Köszi a kérdésed minden úgy van, ahogy írtam a kérdésben, de a hányinger elmúlt. Holnapra nem várom, de semmi jele, mert eddig már másfél héttel a mensi előtt nagyon fájt a cicim, most meg semmi. Nem tudom mikor teszteljek, holnap, ha nem jön meg, vagy később. Mikor mutatja ki a legkorábban a teszt???

Nálad mizu???

2011. nov. 18. 17:48
 27/351 Szundika20 ***** válasza:
Hát ha hiszed ha nem nálam is elmúlt minden tünet... talán tegnap este volt egy kis csepp vér...de csak a wc papíron...azok kívül ma már semmi tünet...tegnap nagyon szurkált a hasam....hát én ma vagy holnap veszek tesztet...azt mondják ugyan olyan jó a drága mint a nem drága...már elméletileg ki lehetne mutatnia van akinek már kimutatja....remélem én is ezek közé tartozom!:) és remélem a tiedé is pozitív lesz és együtt örülhetünk!!:)
2011. nov. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/351 A kérdező kommentje:

Majd írd meg mi lett! Drukkolok! :) Én ma akartam tesztelni reggel, de a férjem még itthon volt és titokban szeretném, mert meglepi lenne neki.Nem bírtam megvárni, amíg elmegy dolgozni, mert nagyon kellett pisilnem, holnap is ez lesz, itthon lesz, úgyhogy szerintem hétfőn tesztelek,mert korán megy dolgozni! :)

A délelőtti, délutáni pisiből meg még nem hiszem hogy kimutatná!

2011. nov. 19. 10:32
 29/351 Szundika20 ***** válasza:
Nekem ma megjött úgy hogy csak te maradtál!:((( de remélem hogy ez a beágyazódás miatt van és nekem is elmúlik a 2nap múlva...!!:)
2011. nov. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/351 A kérdező kommentje:
Oh! Sajnálom, de drukkolok neked, hogy baba legyen!!!! :)
2011. nov. 19. 15:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!