Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 nap késés és pozitív tesz...

10 nap késés és pozitív tesz után véreztem. Baj van?

Figyelt kérdés
10 nap késés után csináltam egy tesztet, pozitív lett, erős vonallal. Már 1 hete szédülök napi szinten, a melleim leszakadnak annyira duzzadnak. ma reggel elkezdett görcsölni a belem, nem bírtam szellenteni sem, aztán mikor már sikerült elmennem wc-re, sajnos véreztem is. De eléggé rózsaszínesen. Baj lehet, vagy mégsem vagyok terhes? Mivel szombat van, nem tudok elmenni dokihoz és tesztet sem tudok sehol venni.
2012. márc. 17. 10:32
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:

Drukkolok Neked, kérlek majd írd meg mit mondott az orvos!

K.

2012. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál. Csinált UH-t, azt mondta, h valószínű korai terhességről van még szó, sok a nyálkahártyám 30mm, de ott benne 3,1 mm-es felritkulás látható, ezért majd 3-4 hét múlva mennem kell megint. Mint mondta, mivel pozitívak a tesztek, terhes vagyok, csak eléggé korai.

És a görcseimre azt mondta, h ezt biztosan a beleim okozzák, csak ő nem tudja mitől, úgyhogy ha nem múlik menjek kivizsgáltatni.

Azért elkeseredtem kicsit, hisz biztatóbb szavakra számítottam, tudva, h 11 nap késés után csináltam tesztet és 1-2 nap késéssel mindig időben jött meg előtte.

De bizakodunk, párom azt mondta, h nyugodjak meg, minden rendben lesz. :(

2012. márc. 23. 09:17
 13/44 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nagyon nehéz minden egyes napot "túl élni" olyan messze van még a 3 hét. De próbáljatok meg pozitívan gondolkozni. Beszélj hozzá: mond meg a babának, hogy már most mennyire szereted... maradjon Veletek.

K.

2012. márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
17%
missed ab lesz sajnos
2012. márc. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon nehéz... Már az első pozitív óta beszélek hozzá, remélem túléljük ezt a nehéz időszakot és minden rendben lesz, hisz nagyon szeretjük már most és nagyon várjuk. :)
2012. márc. 24. 14:58
 16/44 A kérdező kommentje:
Miért lenne megszakított abortusz????
2012. márc. 24. 14:59
 17/44 anonim ***** válasza:

Azért ezek súlyos szavak!!!

Hinni kell a csodákban!

K.

2012. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:

igen, kicsit erős, elismerem, de ha jól számolok, kb már 6 hetes lehetsz, ekkor már az embrió is nagyobb, mint 3mm.

a felritkulás az épp lehet biztató is, meg lehet elszomorító is, mert valami elindult, de nincs mégsem semmi :(

de való, hogy nem biztosművi lesz, lehet természetes is.

baba esély kb 5 %, de drukkolok én is!

2012. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:

Sztem a remény hal meg utoljára. Anyum mesélte, h belőlem is mikor 5 hetes lehetett, akkor még kb ennyi látszódott és rá 2 hétre már biztosra mondta ugyanaz az nőgyógyász, mint akihez én járok. De szerencsére nem jött még meg, a melleim ugyanúgy szétrobbannak. Remélem a legjobbakat, hisz naponta többször is mondom neki, h mennyire szeretem. Az idő eldönti, csak telhetne gyorsabban. Remény, remény... Köszi a drukkot.

Kedves K! nagyon sok erőt adsz nekem így ismeretlenül is, nagyon sokat jelent!

2012. márc. 25. 09:45
 20/44 A kérdező kommentje:
A párom nagyon biztos benne, és mikor kezdem feladni, mindig mondja, h Ő tudja, érzi, h ott van, és minden rendben lesz. Legalább Ő biztos benne, mikor én kiborulok. És ez sokat számít! nagyon remélem, nem kell csalódnia, csalódnunk... Megmondom őszintén, azért félek!
2012. márc. 25. 09:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!