Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 nap késés és pozitív tesz...

10 nap késés és pozitív tesz után véreztem. Baj van?

Figyelt kérdés
10 nap késés után csináltam egy tesztet, pozitív lett, erős vonallal. Már 1 hete szédülök napi szinten, a melleim leszakadnak annyira duzzadnak. ma reggel elkezdett görcsölni a belem, nem bírtam szellenteni sem, aztán mikor már sikerült elmennem wc-re, sajnos véreztem is. De eléggé rózsaszínesen. Baj lehet, vagy mégsem vagyok terhes? Mivel szombat van, nem tudok elmenni dokihoz és tesztet sem tudok sehol venni.
2012. márc. 17. 10:32
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Azért biztatlak és vigasztallak mert ismerem édesanyám történetét. Neki a 6. terhessége végződött élve születéssel és látom rajta, mekkora fájdalommal mesél a csalódásairól.

Egyébként pont arra gondoltam, hogy duphaston tablettát azért adatott volna az orvos! Meggátolja a vetélést. Amikor elkezdődik a vetélés, akkor valamilyen érték csökken. A duphaston tabletta pótolja az értéket és megtartja a terhességet.

K.

2012. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem írni valamit: ha valami miatt mégsem marad veletek a baba, akkor kérlek gondolj arra, hogy mindennek megvan az oka... inkább olyankor veszítsd el, amikor még nincs szívhang és akkora kötődés, mintha később, vagy éppen betegen születne. A természet nagy mágus, aki nem életképes, azt nem fogja befogadni a szervezeted!

De erre most ne gondolj, hanem arra, hogy mennyire szereted ŐT :)

K.

2012. márc. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

Nem lehetett egyszerű édesanyádnak, de a végén sikerült Neki és gondolom ez mindennél többet ért. Hát semmi ilyen és hasonló tablettáról nem beszélt, csak ugye annyit mondott, h 3 hét múlva találkozunk. De fel fogom hívni és rákérdezek erre. Tegnap írtam egy másik nőgyógyásznak és ő azt válaszolta, h ne aggódjak, ne legyen elkeseredve hisz a terhesség elején ezt lehet és kell látni az UH-n. Remélem igaza van. de szerencsére még mindig ugyanazok a tünetek vannak, így bizakodom. Igazad van, abban, hogy inkább ilyen korai időszakba veszítsem el, de remélem, h Velünk marad és erős egészséges baba lesz. Csak az a borzalmas, h még csak pár nap telt el a 3 hétből. Gondoltam rá, h csinálok vmikor tesztet, h megvan e még, de a párom azt mondta, h amíg nem kezdek el vérezni és érzem a mell és hasfeszülést, addig velünk van. Vannak jobb és rosszabb pillanatok.

T.

2012. márc. 26. 09:39
 24/44 anonim ***** válasza:

A tesztet már csak azért is felejtsd el, mert az még egy vetélést követően is pozitív egy darabig, kb. egy hét, mire a HCG kiürül a szervezetből.

A legjobb, ha tényleg próbálsz ellazultan várakozni.

Keress magadnak örömteli elfoglaltságokat, kapcsolódj ki, csinálj olyat, amire máskor nincs időd, kényeztesd magad!


Minden jót!

2012. márc. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

Kérlek ne aggódj, mert azt érzi és azért megy el. Ha meg valami baja van, nagyon nehéz, de el kell engedni. Még mindíg jobb ha az elején megy el mint 22 hetesen, nekem elhiheted. Egy roncs voltam utána, és a mai napig nem tudtam se feldolgozni se elengedni.

Bízzál benne, hogy minden rendben lesz. Én nagyon drukkolok nektek! Továbbra is beszélgess hozzá, hogy tudja szereted, és akkor maradni akar, de ha esetleg beteg jobb ha megy. Akkor 6 hónap után újra próbálkozhattok, de addig se add fel. Pihenj amennnyit csak lehet. Ne emelj, ne dolgozz, inkább feküdj, hátha maradni akar. Nagyon drukkolunk.

(25 hetes kismama / már írtam a múlt héten is)

2012. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy sok kedves és megértő emberke van még rajtam kívül. Olvastam 1-2 helyet, ahol elég lekezelő módon írtak válaszokat.........

Egyet értek én is az előttem szólókkal. Nem érdemes tesztet venni...

Mikor volt az utolsó vérzésed? Nem gondoltál arra, hogy elmenj egy másik orvoshoz?

K.

2012. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Számolgattam kicsit. Ha 03.17-én 10 napja késett, akkor február 8-10 körül lehetett az utolsó vérzésed... vagyis kb. 6 hetes terhes lehetsz.

Nem tudom melyik városban élsz, de én mindenképp elmennék egy másik orvoshoz vagy klinikára...

Most már azt mondom, hogy biztos nem várnék 2 hetet.

K.

2012. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is a kedves szavakat 25 hetes kismama! El sem tudom képzelni, hogy mekkora tragédia és borzalom lehetett 22 hetesen elveszíteni a kicsit. Borzalom.

Beszélgetek vele, próbálok nyugodt lenni, csak nem könnyű egész nap egyedül itthon nem gondolkozni. Párom csak késő délután ér haza sajnos, addig minden munka rám vár és hát egy kertes házba sajnos sok munka van, főleg, hogy 1 hónapja költöztünk. De köszönöm a kedves szavaid, sokat jelent.

2012. márc. 27. 09:13
 29/44 A kérdező kommentje:
Kedves K! Február 6án jött meg utoljára. Én is nagyon gondolkozom, hogy elmegyek másik dokihoz, főleg, h a bélgörcseim újra elkezdődtek éjjel. Csak az a baj, h egy eléggé eldugott helyen lakok és nehéz eljutni a városba. De a tegnap este után mindenképpen el akarok menni a háziorvoshoz és megkérem, h ajánljon valakit itt a közelbe. Egyszerűen ebben a tudatlanságban nem bírom kivárni a 3 hetet, mert ha ne adj, de tényleg baj lenne, akkor valamit sajnos tenni kell. Ha meg semmi baj nincs, legalább megtudom.
2012. márc. 27. 09:17
 30/44 A kérdező kommentje:
Utánanéztem a közeli városba az sztk-ba a nőgyógyászoknak. Nem hiszitek el, de csak és kizárólag előjegyzésre fogadnak bárkit is. Hát mit ne mondjak, az első időpont, több mint egy hét. Én ilyet még nem láttam.
2012. márc. 27. 09:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!