Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 nap késés és pozitív tesz...

10 nap késés és pozitív tesz után véreztem. Baj van?

Figyelt kérdés
10 nap késés után csináltam egy tesztet, pozitív lett, erős vonallal. Már 1 hete szédülök napi szinten, a melleim leszakadnak annyira duzzadnak. ma reggel elkezdett görcsölni a belem, nem bírtam szellenteni sem, aztán mikor már sikerült elmennem wc-re, sajnos véreztem is. De eléggé rózsaszínesen. Baj lehet, vagy mégsem vagyok terhes? Mivel szombat van, nem tudok elmenni dokihoz és tesztet sem tudok sehol venni.
2012. márc. 17. 10:32
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Akkor már 7 hetesnek kell lenned! Már szívhangnak is kell lennie...

Budapesti vizsgálatra nincs lehetőséged elmenni? Ott a hét minden napján tudnak fogadni... vagy éppen a pécsi klinikán ügyelet is van!!!

Melyik megyében élsz?

K.

2012. márc. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Pest megye szélén, Budapestre járok mindenféle orvoshoz, mert régen Pesten éltem, így megmaradtak azok az orvosaim. Pár óra múlva megyek az itteni háziorvoshoz és megkérdezem Őt a közeli nőgyógyászokkal kapcsolatban. De tegnap történt egy érdekesség. Édesanyámmal beszélgettünk és Ő mesélte, h Velem úgy kezdődött a terhessége, mint ami nekem is 3 hete tart, hogy megőrült úgy viszketett a háta és neki sem volt szintén semmilyen más tünete fél időig, csak a mellfeszülés. Ő mikor elment kb olyan idősen mint én, Neki sem láttak többet és rá 2 hétre meg már ott voltam szívhanggal. Öntött belém evvel egy kis erőt.
2012. márc. 28. 08:44
 33/44 anonim ***** válasza:

hát tudod, én voltam, aki kicsit negatívabban álltam a dologhoz, és azt írtam nem lesz ebből baba.


most azt mondom, egy magánrendelés 5ezer forint, ha annyira aggódsz, már holnapra is kapsz időpontot.


szívesen megadom a pesti UH-s telefonszámát.

sőt, be is linkelem, én ide járok, és nagyon jó szakember a szonográfus.


[link]


nyugodtan pontozzál le, de nem kell itt tovább fosni a szót, a te babádról, vagy várt babádról, vagy egészségedről van szó!


menjél legalább el erre a helyre, szerintem ennyi pénzt megér!!!!

2012. márc. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Egyetértek az előttem szólóval. Jelentkezz be a belinkelt orvoshoz, vagy keress a neten, aki fogad a héten és nem kell végigaggódnod 2 hetet!

Ez borzasztó és értelmetlen várakozás!!!

Jobb minél előbb megtudnod, mi a helyzet a pocakodban.

K.

2012. márc. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket! Meg is lesem és bejelentkezek! persze, hogy megér ennyit!
2012. márc. 29. 10:06
 36/44 anonim ***** válasza:

Feltétlenül írd meg, mikor mész!

K.

2012. márc. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!Csak akkor egyszer vereztel?Mert akkor szerintem semmi gond nincsen!:) Pihenj sokat es vigyazz magadra!A hazi/kerti munka meg varhat addig amig legalabb tulleped a 12.hetet!Nagyon drukkolok hogy minden rendben legyen!

Ja es az hogy beszelsz hozza es kerleled attol nem fog ott maradni..Ez tapasztalatbol is mondom!De ha nem vereztel azota akkor minden rendben van!!

2012. ápr. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
mi van veled?
2012. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Sajnos a legrosszabb dolog történt, ami lehetett. Méhen kívüli terhes voltam. Semmit nem éreztem belőle, de mikor teljesen kivizsgáltak, azt mondták, hogy életmentő műtétem volt. Sajnos kivették a bal petevezetékem, de már itthon gyógyulok 3 nappal a műtét után. :(((
2012. ápr. 7. 17:22
 40/44 anonim ***** válasza:

ó sajnálom :(

és hol derült ki? elmentél oda ahova javasoltam?

vagy rosszul lettél?

hú de nagyon sajnálom! jobbulást!

2012. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!