Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 nap késés és pozitív tesz...

10 nap késés és pozitív tesz után véreztem. Baj van?

Figyelt kérdés
10 nap késés után csináltam egy tesztet, pozitív lett, erős vonallal. Már 1 hete szédülök napi szinten, a melleim leszakadnak annyira duzzadnak. ma reggel elkezdett görcsölni a belem, nem bírtam szellenteni sem, aztán mikor már sikerült elmennem wc-re, sajnos véreztem is. De eléggé rózsaszínesen. Baj lehet, vagy mégsem vagyok terhes? Mivel szombat van, nem tudok elmenni dokihoz és tesztet sem tudok sehol venni.
2012. márc. 17. 10:32
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sajnálom!

2/5/24 válaszoló

2012. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
Igazából a hasmenéssel és bélcsikarással küldtek el kivizsgálásra és ott derült ki. Nem éreztem semmit ami a tünete lenne. Az UH-sodhoz el sem jutottam... :( Azonnal megműtöttek a vizsgálatok után.
2012. ápr. 9. 08:44
 43/44 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon együtt érzek Veled! Mielőbbi gyógyulást kívánok!

...és egy valós történet: egyik ismerősöm az esküvő előtt 4 nappal tudta meg,hogy méhen kívüli terhes. Szerdán megműtötték, szombaton végig ropta a táncot... de nem is ez a lényeg. Rá 6 hétre babás lett és gyönyörű kislánya van!

Ne csüggedj kérlek!!! Drukkolok!

2012. ápr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És ezt a kis történetet is, adott egy kis pozitív érzést belém! :)
2012. ápr. 10. 09:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!