Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensijét...

Ki nem várja a mensijét jövőhéten?

Figyelt kérdés
vasárnap volt ovum ezt a hőm,a nyílalgatás és pici élénkpiros vér is jellezte :D szóval most tuti hogy volt,már nagyon várjuk a babát. 7.-én nem várom
2012. márc. 27. 19:38
 111/161 A kérdező kommentje:
pajzsmirigy gyanus vagyok :( holnap megpróbálom bemásolni a hőgörbémet,szerintem is inkább legyetek egyűtt főleg így hogy egyre több a folyásod is,ma már nekem is csak úgy folyt belőlem,meg a bal petefészkemből nyílalgató érzést érzek
2012. ápr. 20. 19:09
 112/161 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy a szombat este, azaz a holnap nem lesz késő. Hát csak nem...

Mai napot (amikor is rengeteg sűrű fehér folyásom volt) még szeretném kihagyni.

2012. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/161 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de csak nem lesz semmi probléma!!


R.

2012. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/161 A kérdező kommentje:
én is remélem
2012. ápr. 20. 20:00
 115/161 anonim ***** válasza:

Képzeljétek, ma benáthásodtam. :(((

Így honnét fogom tudni mikor van ovulációm, lehet hogy ez a hőmet fogja befolyásolni hogy meg vagyok fázva és ezért nem fog sikerülni és azt se fogom tudni mikor volt ovulációm! :((


R.

2012. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/161 anonim ***** válasza:
Igen R.,igazad volt,és szombaton szerintem is hajrá! :)
2012. ápr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/161 anonim ***** válasza:
Én tudok egy nagyon jó endokrinológust,ha érdekel! Szfváron van,magán doki,és én is hozzá járok! Nekem az szt-kban miután megkaptam a car vérképem,rá 4 hónapra kaptam időpontot! Addigra új vérkép kellett,ami még rosszabb lett! Aztán sztk-ban közölték,szedjek jódot,mert alul működök! 3 hónap múlva kontrollra menjek vissza! Persze,úgy,hogy júliusban lett volna kontroll,de közölték,hogy arra az évre már nincs időpont,várólistára raknak! Hát bakker! A vérképem még sokkal rosszabb lett a jódtól! :( Elmentem egy magán orvoshoz,aki nem 5 perc alatt,hanem 30 perc alatt végzett,mert nem rakott ki,mosolyogva válaszolt minden kérdésemre,és elmagyarázta,miért nem szabad teherbe esnem alulműködéssel! Kaptam egy gyógyszert,aztán mondta 3 hónap múlva kontroll! 3 hónap után tökéletes TSH-val mentem vissza,és decemberben azt mondta jöhet a baba! Az első vizsgálat 8,a többi már 6 ezer! De ezek után azt mondom megérte! :) Szóval ha kell a név,meg tel.szám,akkor írj privátba! :)
2012. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/161 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Képzeljétek, a férjem nem bírta tovább és tegnap este, azaz pénteken "megerőszakolt"! :(

Pedig én szerettem volna legalább szombat (azaz ma) estig várni, így túlságosan korai volt a szex és szerintem most se sikerült ezek alapján, mert nem tartottunk elegendő szünetet!!! :((((

Sose lesz így gyerekem, ha ennyit nem tud betartani a férjem, hogy tartsunk kis szünetet előtte! :((


R.

2012. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/161 A kérdező kommentje:
köszönöm Kisvuk de már bejelntkeztem egy orvoshoz :) tegnap leesett a hőm egyűtt is voltunk ma meg vissza fel remélem ovu miatt volt :D sajnálom kedves R. :( de 2-3 napig is képesek élni a kiskatonák ez azért vigasztaljon :)
2012. ápr. 22. 18:35
 120/161 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Ma felment a hőm, ha fent marad, akkor megvolt az ovulációm és jókor is voltunk együtt, csakhát több szünet kellett volna...:(

Ami furcsa viszont, hogy ma fehér ragadós folyásom volt.


Ilyen tehát jelenleg a görbém:

[link]

2012. ápr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!