Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensijét...

Ki nem várja a mensijét jövőhéten?

Figyelt kérdés
vasárnap volt ovum ezt a hőm,a nyílalgatás és pici élénkpiros vér is jellezte :D szóval most tuti hogy volt,már nagyon várjuk a babát. 7.-én nem várom
2012. márc. 27. 19:38
 121/161 anonim ***** válasza:
R. voltam.
2012. ápr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/161 A kérdező kommentje:
eddig tényleg úgy nézz ki kedves R. hogy volt ovud :) nálam visszont rossz a helyzet megint leesett a hőm :( 35.6-ra! nem is lesz ovum ebbe a hónapba :'(
2012. ápr. 23. 19:10
 123/161 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, még ne add fel!!


Igen, lehet hogy volt ovum, hamarosan kiderül, hogy fent marad-e a hőm.

Viszont nem voltak túl erősek most az ovulációs tüneteim, néha voltak apró szurkálások meg a folyás bőséges volt és fehér. Ennyi volt a jel.


R.

2012. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/161 A kérdező kommentje:
nem akarom feladni de már tényleg egyre rosszabb ma megint lement 35.5!!! ezt komolyan nem értem :( én is éreztem a petefészkemből a hasogatásokat és nagyon sok fehér volt a folyásom ez volt az első nap hogy leesett a hőm ilyen alacsonyan aztán vissza fel azt hittem hogy már csak felfele fog menni ehelyett megy le :( a melleim is kezdenek fájni,tegnap már a derekam is fájt.Felteszek egy új kérdést hátha tudd valaki valamit :(
2012. ápr. 24. 06:52
 125/161 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nem lehet hogy rossz a lázmérőd??? Mert ha már fájnak a melleid akkor szerintem megvolt az ovulációd! Akkor szokott fájni, ha már a progreszteron hormon veszi át a szerepet, az pedig ovuláció után van. Fájhat már utána a mell azonnal vagy pedig kicsit később.

Nekem most nem fáj a mellem eddig (biztos most később fog, ez mindig változó).

A hőm ma is 36,8, szóval lehetséges hogy megvolt az ovulációm, szerintem holnapra már biztosabban fogom tudni, hogy valóban megvolt.


R.

2012. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/161 A kérdező kommentje:
kedves R. nem hiszem hogy rossz lenne a hőmérőm mert higanyossal mérek az meg csak nem romlik el :/
2012. ápr. 24. 17:48
 127/161 anonim ***** válasza:

Szia R!

Van új görbéd?

Tuti meeg volt ovu?

2012. ápr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/161 anonim ***** válasza:

Kérdező,mekem eddigi legszebb görbém a mostani!

Talán mert csk kettő volt idáig! :D

[link]

A cicm fáj mint állat,a hasam felpuffadt,felfújódtam,alul bekeményedett,nem kívánom a szexet,és semmi meg fog jönni érzésem nincs!

2012. ápr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/161 anonim ***** válasza:

Kedves kisvuk!


Szerintem rosszat linkeltél be! Mert ez a múlt havi görbéd.


Igen, nekem megvolt az ovulációm, de semmi cicifájdalmam nincs most.

Így néz ki a görbém és jól is húzta be a ciklus is:

[link]



Jókor is voltunk együtt, csak kevés volt a szünettartás. :((


R.

2012. ápr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/161 A kérdező kommentje:
Kedves Kisvuk és az a vérzés?csak pecsételgetés?nem akarlak szomorítani de nem fent kénne lennie a hődnek? :O úgy láttom leesett,bár én nem vagyok még görbeszakértő :$ de ha mellé ilyen tüneteid vannak akkor az jó jell lehet nem? :) én visszont teljesen elvagyok szomorodva :( ma reggeli hőm CSAK 35.25!!! ez nem nagyon akar felmenni :'( sőt ha így haladok a legkisebb min. értéket fogom elérni (35.0) :'( ebbe a hónapba már nem is reménykedek... a melleim nekem is kezdenek egyre jobban fájni,folyásom is van még ami picit barnás
2012. ápr. 25. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!