Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensijét...

Ki nem várja a mensijét jövőhéten?

Figyelt kérdés
vasárnap volt ovum ezt a hőm,a nyílalgatás és pici élénkpiros vér is jellezte :D szóval most tuti hogy volt,már nagyon várjuk a babát. 7.-én nem várom
2012. márc. 27. 19:38
 141/161 A kérdező kommentje:
igen akkora nem várnám,de ebből más úgyse lesz csak mensi :( épp ma tette szóvá ismerősöm hogy már hova nőnek a melleim,én akkorát nevettem :D ma meg úgy fel vagyok puffadva is hogy a kismellényem is szűk :/
2012. ápr. 27. 13:12
 142/161 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Jelenleg így néz ki a görbém:

[link]


Ovuláció után vagyok a 6. napon. És mai nap néha szurkálást érzek. Tegnap meg tegnapelőtt meg puffadtam meg hasmenés is volt egy kicsit.


R.

2012. ápr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/161 A kérdező kommentje:
szépen megy fel a hőd kedves R. :) képzeljétek egyűtt voltam a párommal és elkeztem vérezni szex közbe,kicsit nyílalgatott a hüvelyemnél de nem foglalkoztam vele,kimentem gyorsan wc-re és csurgott belőlem a tiszta vér,még kérdezte is a párom hogy nem most kénne megjönnie?mondtam neki hogy még van kb. 10 napom
2012. ápr. 27. 17:21
 144/161 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,én is kb.így vagyok,amikor előbb jön meg! :( Mint most! Még lett volna 5 nap vissza a normálhoz képest,és tök görcsöltem,rengeteg darabos vér jött belőlem,és sok! Csere közben pisiltem,aztán töröltem meg,és ahogy a tenyeremben volt a papír,törlés közben nagyon nehéz lett,és az egész szó szerint megtelt alvadt sötét vérrel! Én nagyon megijedtem! Ja,és az a furcsa,hogy hőm nem esett le! Aznap mikor megjött esett 2 tizedet,és ennyi! Azóta már 1 tizedet vissza is ment! Most akkor mi van?
2012. ápr. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/161 A kérdező kommentje:
ez furi kedves Kisvuk :/ lehet babás voltál és spontán vetélésed volt :( szombaton 36.3 volt a hőm és már 2 napja 36.75 a hőm,tegnap ahogy feküdtem húzodott nyomodott a méhem még szex közbe is éreztem a méhemet,bár kicsit "tornászos" pózba csináltuk XD kicsit fájdogál a hasam szúrkálgat
2012. ápr. 30. 18:04
 146/161 anonim ***** válasza:
És mi a helyzet a vérzéssel?
2012. ápr. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/161 A kérdező kommentje:
mármint az ennyémmel?
2012. ápr. 30. 19:50
 148/161 anonim ***** válasza:
Igen! Írtad,hogy szex közben piros vér volt,és elég erős ahogy olvastam! Most akkor mensi? Vagy mi volt a vér?
2012. ápr. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/161 A kérdező kommentje:
nem mensi volt,ahhoz túl tiszta és piros volt,a mensim sötét piros szokott lenni,másnap meg csak barnázás volt
2012. ápr. 30. 20:28
 150/161 anonim ***** válasza:
De a piros vér nem jelent jót! Vajon mitől lehetett... nem teszel fel egy kérdést ezzel kapcsolatban?
2012. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!