Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensijét...

Ki nem várja a mensijét jövőhéten?

Figyelt kérdés
vasárnap volt ovum ezt a hőm,a nyílalgatás és pici élénkpiros vér is jellezte :D szóval most tuti hogy volt,már nagyon várjuk a babát. 7.-én nem várom
2012. márc. 27. 19:38
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/161 anonim ***** válasza:

Ez kb. úgy néz ki,mintha lett volna egy korai peteérésed! Szerintem ezt rakd fel kérdésnek,hogy mi lehet az oka az ugrálásnak!

Digitális hőmérővel méred?

2012. ápr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/161 A kérdező kommentje:
higanyossal mérek,már tegnap tettem fel kérdést,az első válaszoló azt írta hogy bármitől lehet,a 2. írtg hogy lehet korai pém volt :/ ha igen akkor sajnos ez a hónap is kimaradt,mert nem voltunk egyűtt :( de az is furi hogy tegnap tegnapelőtt barna krémes folyásom volt :O meg is lepőttem
2012. ápr. 13. 09:03
 83/161 A kérdező kommentje:
rosszul írtam,6.-7. napon volt krémes barna folyásom,tegnap már mintha PICIT vizesedett volna
2012. ápr. 13. 09:10
 84/161 anonim ***** válasza:

Kedves kisvuk!


Hát mindig kevés szokott lenni a mensim, de most különösen kevés volt, inkább csak pecsételés volt. Ha nem lenne alacsonyan a hőm, akkor én is babára gyanakodnék, de engem a hőm győzött meg arról, hogy ne teszteljek!


R.

2012. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/161 A kérdező kommentje:
most nálam úgy látszik megállt 36.5-és 36.6 között a hőm eddig
2012. ápr. 14. 09:14
 86/161 anonim ***** válasza:

R.,és Kérdező!

Van valami fejlemény?

R! Neked megjött? Vagy van baba?

Kérdező! Tudod már mitől volt barnás folyás? Baba?

Hát azt hiszem ez a hónap nekem is baba mentes lesz! :( Vasárnapra írta ciklus az ovu-t,el is volt tervezve minden,hogy szombat vasárnap szex,addig önmegtartóztatás! Erre szombat reggelre úgy felugrott a hőm... Azóta fent van! Volt szombaton meg vasárnap is akció,de szerintem az már késő volt :( Pénteken volt p.é-em,és szombaton ovum! Szerintetek lehet ebből még valami? Lehet fel is rakom kérdésnek majd! :)

2012. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/161 A kérdező kommentje:
szia Kisvuk!tegnap tettem fel a kérdést amire te is válaszoltál (megnéznétek a kettő hőgörbémet?) szóval úgy álok a hőmel ma megint 36.7 lett
2012. ápr. 17. 10:18
 88/161 anonim ***** válasza:
Akkor arra ma is válaszoltam! Én is tettem fel egy görbés kérdést ma! :)
2012. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/161 anonim ***** válasza:

Kedves kisvuk!

Szerintem még ne add fel!


Nem, nekem nincs baba, nem jött meg a mensim se normálisan, nagyon-nagyon gyenge volt, de én ezt mensinek veszem mert a hőm az szépen lement alaphőre, hát ezért. Szóval én ezek alapján most tartok a ciklusom 9. napján. Ápr. 18-án leszek a 10. napomon. Most én azt terveztem el, hogy 4 nap szünetet tartunk a párommal, szóval a ciklusom 10-14. napig nincs szex, legalábbis én mondtam a férjemnek, hogy próbáljuk már ezt így ki, hátha így sikerülne. Nagyon remélem, hogy jó lesz az időzítés és nem fogjuk lekésni!!

És persze remélem, a férjem kibírja...bár eléggé duzzog emiatt. Na de muszáj variálni valamit, hiszen a mindennapos együttlét nem jött be! :(


R.

2012. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/161 A kérdező kommentje:
tegnap megint lement a hőm 36.5-re ma megint 36.7,nem akar se ennél lentebb se fejebb menni :/ ez a két hő között ingadozik és enyhe görcseim is vannak ami meg végképp kiborít :(
2012. ápr. 18. 05:02
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!